₺219,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺149,99 KDV Dahil
₺119,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %50 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺349,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺279,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺299,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli

Meslek Hediyeleri

 

Herhangi bir meslek için hediyeler mi arıyorsunuz ? ya da tanıdıklarınız için özel günlerde meslek hediyeleri seçeneklerinden mi sipariş vermek istiyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise kesinlikle doğru yerdesiniz! Avukat, hakim, savcı,mimar, polis, muhasebeci, mühendis, hemşire, diyetisyen, anestezi uzmanı, itfaiyeci, mali müşavir gibi mesleklere özel yeni yıl hediyesi, bilgisayar mühendisi, inşaat mühendisi gibi tüm mühendisler için, matematik öğretmeni, fizik öğretmeni, sınıf öğretmeni gibi tüm öğretmenler için, bankacılar için vb. tüm meslekler için sektörlere özel hediyeleri bulabileceğiniz toplamda 200’den fazla meslek için özel olarak tasarlanmış ve hazırlanmış kişiye özel ofis hediyeleri Mesleklere özel hediyeler kategorimizde seni bekliyor! Her biri birbirinden bağımsız olarak tasarlanan ve mesleklerle ilgili itemlerin bulunduğu ve üzerinde isim-soyisim yazılarak hazırlanan bu özel tasarım meslek hediyeleri sizin için doğru tercih olacaktır. Üstelik tüm bu meslek hediyeleri kapıda nakit ödeme seçeneği ve aynı gün kargo avantajı ile kapınıza kadar geliyor. Yani hafta içi 14:00’a kadar verilen kişiye özel hediyeleri hazırlayıp siz müşterilerimize hızlı bir şekilde gönderiyoruz.

 

Mesleklere Göre Hediye Fikirleri ve Seçimi

 

Şimdi bu hediyeler neler olabilir hep beraber inceleyelim. Öncelikle mesleklere özel kupa bardaklarımızdan başlayalım. Her meslek için özel olarak tasarlanmış birbirinden güzel, en farklı, en ilginç ve en şık tasarımları bulabileceğiniz kupa bardaklarımız sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı, mezuniyet, babalar günü, kadınlar günü vb. belli başlı tüm önemli günler için hediye edilebilecek hediyeler arasında başı çekmektedir. Örneğin inşaat mühendisi için sadece vinç, bina gibi inşaat mühendisine özgü itemlerin kullanıldığı ya da doktorlar için steteskop gibi sadece doktorlara özel itemlerin kullanıldığı bu özel tasarım hediyelikler kullanışlı olması ile de dikkat çekiyor. Polis için polis amblemli hediyeler, müdürler için imza tasarımlı ürünler gibi kimsenin hayır diyemeyeceği ve profesyonel grafikerler tarafından hazırlanan özel tasarım hediye seçenekleri mevcuttur. Meslek kupa bardakların taşınma sırasında zarar görmemesi için özel tasarlanmış kutuları ile gönderildiğini söylemeden geçmeyelim. Zorlu mesleklerini icra ederken yanlarından ayırmayacakları meslek kupa bardakları ile kahve ve çay molalarında sevdiklerinizin en yakın arkadaşı olacaktır. Mesleklere özel hediye seçeneklerinin diğer bir avantajı da meslek sahiplerini meslekleri ile bütünleştirmesi olacaktır. Kullanışlı iş hediyeleri seçerek ofislerinde veya çalıştıkları alanlarda kullanabilecekleri güzel mesleki hediyeleri sayesinde başarılarında sizin de bir katkınız olacaktır.

 

Mesleklere Özel Hediyeler Nelerdir?

 

Meslek kupa bardaklarımızın dışında mesleklere özel hediye anahtarlıkları modellerimiz, meslek hediyeleri taş masa dekoru modellerimiz, meslekler için özel tasarlanmış su mataraları, duvar saatleri gibi hem çalışma alanlarında hem de evlerinde sürekli kullanabilecekleri hediyeler yer almaktadır. Dükkan hediyeleri anahtarlıklarımızın iki modeli bulunmaktadır. Yine bu mesleki hediyeler anahtarlıklar üzerinde meslek tasarımları mevcuttur ve isim-soyisim alanı mevcuttur. Ofislerinin, evlerinin ya da arabalarının anahtarlarını bir arada tutup kaybolmalarını engelleyecek bu hediyeler sayesinde hem bütçenize uygun hem de özel bir hediye vermiş olacaksınız. Kare ve yuvarlak olarak iki modeli bulunan bu güzel hediyeleri ürünün kare olanın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır ve FRP denilen sert plastik malzemeden üretilmiştir. Yuvarlak modelimiz ise ahşap malzemeden üretilmiş olup yine üzerine sublimasyon tekniği ile baskı yapılmaktadır. Mesleklere özel su mataralarımıza gelecek olursak 500 ml su alma kapasitesi ile sporda, işte veya evde sürekli çantalarından ayırmayacakları hem bayan için hem de erkek için ideal meslek hediyeleri arasında yer almaktadır. Su içmenin sağlığımız için ne kadar önemli olduğu hepimizin bildiği bir gerçek ve sevdiklerimizi su içmeye teşvik edecek güzel bir hediyelik olacaktır. Eğer alacağım hediye sadece dekoratif bir özellik taşımasını istiyorsanız sadece biz de yani HediyeDukkani.com’da bulunan meslek taş masa dekorları sizin için güzel bir alternatif olacaktır. Üzerinde meslek ve isim yazması ile de hem kartvizitlik görevi görevi gören, hem de dekoratif  hediyeler arasında yer alan bu ürünümüzü kesinlikle çok seveceksiniz.

 

Tüm meslek grubuna özel kategorimizde mevcuttur, beğendiğiniz meslekler hediyeleri için ürün sayfasına giderek kişiselleştir kısmındaki tüm alanları doldurarak kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Hangi Mesleklere Özel Hediyeleriniz Var?

 

Tüm meslek grubuna özel hediyelerimiz mevcuttur.

 

 • Doktor
 • Avukat
 • Hakim
 • Polis
 • Hemşire
 • Aşç
 • İnşaat mühendisi
 • Kuaför
 • Diş hekimi
 • Mimar
 • Öğretmen
 • Makina mühendisi
 • Jandarma

 

Psikolog, Diyetisyen, Eczacı, Yazılımcı, Bilgisayar mühendisi, Savcı, Memur, Koruma görevlisi ve sayamadığımız bir çok meslek grubuna özel hediyelerimiz vardır.

 

Hediyeler Özel Tasarım Mı?

 

Evet. Mesleklere özel hediyeler, sizin istediğiniz meslek grubuna özel olarak tasarlanır ve gönderilir.

 

Hediye Seçenekleriniz Nelerdir?

 

Geniş hediye yelpazesine sahip olarak belli başlı ürün çeşitlerini sizlere sayabiliriz.
Kupa bardak, anahtarlık, termos ve mataralar, kahve fincanları, saatler, bardak altlığı vb. bir çok ürün çeşitleri yer almaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR