₺169,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺169,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺169,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺149,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺169,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺149,99 KDV Dahil

Kişiye Özel Mouse Pad

 

Bilgisayar mouse’larının hareket kabiliyetini arttırmak amacıyla tasarlanmış ve altlık görevi gören bir ürün olan mouse pad ürünü web sitemizde bulunan ürünlerden teknoloji ve bilgisayar meraklıları için tasarlanmış ve tercih edilen ürünlerden biridir! Sıradan mouse pad den farklı olarak web sitemizde bulunan kişiye özel mouse pad modelleri kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yani kişiye özel mouse pad kategorisinde bulacağınız mouse pad modelleri resim baskılı, isimli ve kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bilgisayar ile haşır neşir olan yani zamanlarının çoğunu ofiste veya işte bilgisayar başında geçiren tanıdıklarınıza hem kullanışlı hem de sürekli kullanabilecekleri bir hediye arayışındaysanız kişiye özel mouse pad modelleri işinizi görecektir. Görev olarak mouse haraket kabiliyetinin arttırılması ve mouse üzerinde bulunan optik algılayacının daha kararlı ve sağlıklı çalışmasını sağlayan mouse pad çeşitleri hem zevke göre hem de kullanım şartlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Web sitemizde bulunan ürünler hem bu görevi yerine getiren hem de üzerinde bulunan baskısı ile hediye olarak düşünülen tasarımlara sahip kişiye özel mouse pad modelleri ile doludur!

 

Kendi bünyemizde baskıları gerçekleştirilen mouse pad modellerinin isimli ve resimli olarak bir çok modeli olduğunu belirtmiştik. Sublimasyon baskı tekniği ile hazırlanan baskılı mouse pad lerimizi sipariş vermek çok kolay! Beğendiğiniz mouse pad tasarımına giderek kişiselleştir kısmında bulunan fotoğraf yükleme, isim ve tarih yazma alanlarını eksiksiz doldurup şık bir mouse pad hediyesi oluşturabilirsiniz. Genelde sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, kadınlar günü hediyesi, doğum günü hediyesi olabileceği gibi sıradan bir gün için tüm sevdikleriniz için anne, baba, arkadaş, sevgili, patron, müdür ve iş arkadaşlarınız için de sipariş oluşturabilirsiniz. Üzerinde sizin belirttiğiniz isim ve görsele özel olarak hazırlanan bilgisayar tutkunlarına kişiye özel mouse pad ile şık ve anlamlı bir hediye verin! Onların ne kadar mutlu olduğunu arkanıza yaslanıp seyredin!

 

Web sitemizde bir çok mouse pad modeli bulunduğu gibi resim ve fotoğraf baskılı özel günler için hediye edilebilecek resimli mouse pad modelleri de mevcuttur. Ailelere özel iki fotoğraflı mouse pad ürünü üzerinde aile soyismi yazan örneğin "Yılmaz Ailesi” yazılmış ve iki fotoğraf eklenerek şık bir tasarıma sahip resimli mouse pad modellerinden bir tanesidir. Yine aynı şekilde sevgililer için tasarlanmış kırmızı ve beyaz renklerin kullanıldığı ortasında fotoğraf bulunan ve etrafındaki baloncuklarda isimler yazılı bu çok şık sevgililer günü hediyesine hiç bir sevgili hayır diyemez! Yine love tasarımlı 4 resim eklenebilen resimli mouse pad modelimiz üzerinde bulunan renk renk çizgileriyle eminiz ki herkesin sevgilisi olacaktır. Kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız gün içerisinde çalışırlarken sürekli en mutlu olduğunuz anları görerek işine daha bir motive olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR