₺269,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
2024 🎄
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺249,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺449,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺219,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺279,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺369,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺239,99 KDV Dahil
₺279,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺399,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺89,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺199,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi

 

Yılbaşı demek mutluluk demek, yeni umutlar demek, yeni hedefler demek! 2023'te de yılbaşını HediyeDukkani.com'un kişiye özel hediyeleri ile karşılamaya ne dersiniz? Sevgilinizi mutlu edebileceğiniz fotoğraf baskılı, kişiye özel isim yazılı ve yılbaşının ruhuna uygun geyik tasarımlı, noel baba şapkalı bir çok yılbaşı hediyesi kategorimizde seni bekliyor!

 

Aralık ayının gelmesi ile yeni yıl telaşı herkesi sarar. Mağazalar süslenir, yılbaşına özel bir çok ürün mağaza vitrinlerini süsler. Bu özel günde herkes gibi siz de biricik sevgiliniz için de hediye arayışına girdiyseniz sevgiliye yılbaşı hediyesi kategorimizde yer alan fotoğraflı, kişiye özel, birbirinden yaratıcı hediyeler ile onu mutlu etmek çok kolay. Çok değer verdiğiniz biricik sevgilinizi yılbaşında mutlu etmek istiyorsanız kategori sayfamızda sizi bekleyen onlarca kişiye özel hediye seçeneği olduğunu hatırlatalım. Her bütçeye uygun yılbaşı temalı ürünlerimize kapıda ödeme, kredi kartı veya banka kartı, havale/eft seçeneklerinden dilediğinizi seçip ulaşabilirsiniz.

 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

 

 • Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fotoğraflı Masaüstü Takvim
 • Yılbaşına Özel İsimli Termos Bardak
 • İpli ve Mandallı Ahşap Fotoğraf Çerçeveleri
 • 10 Fotoğraflı Beyaz Kupa BardakKişiye Özel İsim Yazılı İkili Rakı Bardağı
 • Çiftlere Özel Dikdörtgen Ahşap Anahtarlık
 • Kendin Yap İnstabook Anı Defteri
 • Film Şeridi Resimli Kitap Ayracı
 • Kişiye Özel Spotify Tasarımlı Ahşap Anahtarlık
 • Çiftlere Özel Fotoğraf Baskılı Kare Yastık
 • Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Ahşap Stand
 • Çiftlere Özel İsimli İkili Beyaz Türk Kahvesi Fincanı
 • Kişiye Özel Harfli ve İsimli İkili Bira Bardağı

 

Erkek Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

 

Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız HediyeDukkani.com'da bulunan yılbaşı hediyeleri ile partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Birbirinden özel tasarıma sahip ve aynı zamanda kişiye özel olarak tarafınıza teslim edilecek olan yılbaşı hediyelerimiz özel kutusunda tarafınıza hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Yılbaşının ruhuna özel olarak tasarlanan onlarca ürüne, ürün sayfasındaki kişiselleştirmeleri eksiksiz yaparak ulaşabilirsiniz.

 

Yılbaşı hediyesi erkek sevgiliye ürünlerimiz arasında yılbaşı hediyesi karikatürlü kupa bardak, yılbaşına özel olarak tasarlanan christmas temalı termos bardaklar, en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz fotoğraf çerçeveleri, kişiye özel rakı bardakları, kişiye özel bira bardakları gibi bir çok seçenek mevcuttur. Üzerinde sevgilinizin ve sizin fotoğrafınızın karikatür haline getirilip baskı yapıldığı yılbaşı temalı rakı bardakları, yine aynı şekilde çiftlere özel tasarlanmış eğlenceli bir tasarıma sahip karikatürlü bira bardakları, en güzel anılarınızı biriktirdiğiniz fotoğraflarınızla hazırlanmış 2023 masa takvimleri, renk renk onlarca kupa bardak, isim yazılı çiftlere özel türk kahvesi fincanları, fotoğrafınızın basılı olduğu dekoratif duvar saatleri sevgilinizi yılbaşında mutlu etmeye yetecektir! Erkeğe yılbaşı hediyesi alırken onu nasıl mutlu daha fazla mutlu edebilirim sorusu hediye seçimi konusunda en doğru cevabı size verecektir.

 

Kadın Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

 

Sevgiliye yılbaşı hediyesi kadın için seçim yapmak ne kadar zor olsa da fotoğraf baskılı, yılbaşının ruhuna özel temalara sahip kadınların hayır diyemeyeceği ve kadınları yılbaşında şaşırtabileceğiniz hediyeleri sizin için listeledik. Bu ürünlerimizden bahsedecek olursak özel ahşap şovaleli takvim her yıl başında sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak satın alınan ve hem erkekler için hem de kadınlar için minimal tasarımı ile hoş bir seçenek. Fotoğraflı oluşu ile de romantik bir yılbaşı hediyesi olduğunu belirtelim. Çalışan kadınların ofislerde kullanabileceği ya da evlerinin en güzel köşelerinde sergilyebilecekleri bu özel tasarım haricinde yine karikatürlü kupa bardaklar, yılbaşına özel geyik ve noel baba tasarım termos bardaklar, dekoratif duvar çerçeveleri, masaüstü ahşap çerçeveler, kendin yap albümler gibi kreatif seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

 

Her kesime ve her bütçeye uygun yılbaşı hediyeleri bulabileceğiniz kategorimizde son dönemlerin en popüler yılbaşı hediyesi olan fotoğraflı masaüstü takvimler yine kadınların hayır diyemeyeceği ve belkide sevgiliye alınacak en güzel yılbaşı hediyesi seçeneğinin başında geliyor. 12 ay için 12 ayrı fotoğraf ile hazırlanan ahşap şovale ve ahşap stand seçenekleri ile satışa sunulan takvimlerimiz bu sene 7 farklı model ile satışa sunuldu! Birinci kalite ahşap malzeme kullanılarak üretilen ahşap standlar ve mini ahşap şovaleler için kayın ve maun ağacı seçildiğini de belirtelim. Bu ürün kadına yılbaşı hediyesi olarak en popüler ürün seçeneklerinden biri olduğunu söylemeden geçmeyelim.

 

Sevgiliye Romantik Yılbaşı Hediyeleri

 

Sevgiliniz için alacağınız yılbaşı hediyesi hem yılbaşına uygun olsun hem de romantik olsun diyorsanız üzerinde mesajınızı yazabileceğiniz, fotoğrafınızı ekleyebileceğiniz hediyelere yönelmenizi tavsiye ederiz. Bu ürünlere örnek olarak sevgiliye hediye fotoğraflı ahşap stand uygun olabilir. Ahşap stand üzerine yeni yıl mesajınızı yazabileceğiniz ek olarak fotoğraflarla süsleyebileceğiniz bu ürünün hatıralık dekoratif bir hediye olduğunu unutmayalım. Ofis veya ev için uygun olan bu kişiye özel yılbaşı hediyesini oturma odasında, yatak odasında fotoğraflarınızı sergilemek için de kullanabilirsiniz. Yılbaşına özel daha önce çektirdiğiniz fotoğrafları tarafımıza iletip romantik bir yılbaşı hediyesi oluşturabilirsiniz.

 

Ahşap standın haricinde yine fotoğraf baskılı takvimler hem yeni yılda 12 ay boyunca kullanılabilecek hem de sevgilinizle olan fotoğraflarınızı takvime dönüştererek anlamlı bir hediye seçmiş olacaksınız. 7 farklı modeli bulunan takvimlerimizin ahşap standlı olanı da mevcuttur. Yine bu ahşap standlı takvim üzerine duygu dolu yeni yıl kutlama mesajınızı yazdırabilirsiniz.

 

Uzaktaki Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi

 

Eğer sevgilinizle okul, iş, askerlik vb. istenmeyen bir durumdan dolayı uzaktaysanız ve bu yılbaşını beraber kutlayamacaksanız en azından bir hediye ile kalplerinizin bir olduğunu gösterebilirsiniz. Bu durum ne kadar özlem içerse de yılbaşının ruhuna ve beraber yaptığınız gelecek planlarınıza uygun bir hediye ile sevgilinizi yeni yılını uzaktan da olsa anlamlı bir yılbaşı hediyesi ile kutlamak ilişkinizi sağlamlaştıracaktır. Uzaktaki sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak bizim önerimiz yine anlamlı, mesaj içeren ve ona olan aşkınızı tanımlayacak hediyeler göndermek! Bu hediyelerin en başında kendin yap anı defteri, ahşap standlı fotoğraflı masaüstü takvimler, sevgiliye hediye ahşap albüm gibi en güzel fotoğraflarınız ve aşk dolu mesajınızı ona iletebileceğiniz romantik hediyeler seçmeniz daha uygun olacaktır.

 

 

 

S: Sevgiliye Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

 

C: Yeni bir seneye girmenin heyeacanını yaşadığımız bugünlerde hem yılbaşının ruhuna uygun, hem de biricik sevgilinizi özel hissettirecek hediyeleri değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. Sevgiye yılbaşı hediyesi olarak: yeni yıl hediyesi fotoğraflı takvim, yılbaşına özel hediye termos bardak, sevgiliye yılbaşı hediyesi karikatürlü kupa bardak, masaüstü fotoğraf çerçeveleri gibi anlamlı yılbaşı hediyelerini önerebiliriz. 

 

S: Sevgiliye Romantik Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

 

C: Sevgiliniz için bu yılbaşında romantik bir hediye arıyorsanız fotoğraflı yılbaşı hediyelerini tercih etmenizi öneririz. Bu ürünlere fotoğraflı kupa bardaklar, fotoğraflı takvimler, fotoğraflı ahşap standlar, sök tak yapışkan çerçeveler, fotoğraflı masaüstü çerçeveler, patlayan sürpriz kutu gibi modern yılbaşı hediyelerini sayabiliriz.

 

S: Erkek Sevgiliye Alınacak Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

 

C: Erkek Sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi olarak karikatürlü kupa bardak, kişiye özel termos bardak, kişiye özel rakı bardakları, kişiye özel bira bardakları gibi yılbaşını temsil eden ürünleri değerlendirebilirsiniz.

 

S: Kadın Sevgiliye Alınacak Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

 

C: Sevgilinizi mutlu edecek birbirinden farklı yılbaşı hediyeleri HediyeDukkani.com'da! Kadın sevgiliye alınabilecek ürünlerimizden en çok tercih edilenler arasında karikatürlü yılbaşı kupa bardakları, yılbaşına özel fotoğraflı takvimler, termos bardaklar, yılbaşına özel anahtarlık modelleri, Türk kahvesi fincanları gibi her dönemin en modern hediyeleri mevcuttur.
S: Sevgiliye Alınacak En Popüler Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

C: Sevgiliniz için popüler bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız kişiye özel fotoğraflı takvimler, yılbaşı temalı karikatürlü kupa bardaklar, yeni yıl tasarımlı termos bardaklar, ahşap anı çerçeveleri, kendin yap albümler son dönemin en popüler yılbaşı hediye seçeneklerindendir.

 

Hediye Dükkanı ailesi olarak yeni yılın size ve sevgilinize sağlık, huzur ve bol bol mutluluk getirmesini dileriz 🎄🎄  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR