₺399,00 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥

Diş Hekimine Hediye

 

Diş hekimine hediye ne alınır diyorsanız ve ne alacağınız konusunda hiç bir fikriniz yoksa web sitemizde bulunan birbirinden farklı, en kullanışlı ve en güzel diş hekimi hediyeleri sizin için yeterli olacaktır! Diş hekimi sevgiliye hediye, diş hekimi anneye hediye, diş hekimi babaya ya da diş hekimi arkadaşa hediye seçeneklerini bulabileceğiniz diş hekimine hediye kategorimizde kendiniz için, aile hekimine ya da diş hekimi tanıdıklarınız için bir çok isimli ürüne ulaşacaksınız! Şimdi hep beraber bu hediyeler nelerdir inceleyelim.

 

Diş Hekimine Özel Hediyeler Nelerdir?

 

Diş hekimine hediye seçeneklerimiz arasında birbirinden ilginç tasarım diş hekimine kupa bardak yine aynı şekilde diş hekimine özgü tasarımlarıyla ve kullanışlı oluşlarıyla diş hekimine anahtarlık modelleri, diş hekimi ofisleri için veya diş hekimi evlerini süsleyecek diş hekimine taş masa dekoru ürünleri, maskot tasarımıyla diş hekimine kapaklı küllük çeşitlerimiz ya da ofislerinde reçete yazarken kullanacakları diş hekimine özel isimli kalemler ve kalem setlerimiz mevcuttur. 

 

Diş hekimlerine alınacak hediyeler arasından öncelikle Diş Hekimine Hediye kupa bardaklardan başlayalım. Kendi tasarım bünyemizde bulunan grafikerler tarafından tasarlanan diş hekimi karikatürlü erkek diş hekimine hediye ve bayan diş hekimine hediye kupa bardaklarımız, ingilizce diş hekimi yazılı dentist temalı kupa bardağımız ve diş hekimi yazılı kupa bardaklarımız mevcuttur. Bu kupa bardakların ortak noktası hepsinin isimli oluşu ve diş hekimi için tasarlanmış olmasıdır. Dentist yazılı kupa bardağımız diş ve diş koltuğu gibi diş hekimine özgü detaylar ile diş hekimleri için hediyeler arasındadır. Yine aynı şekilde Diş Hekimine özgü yazılı tasarımımız diş hekimlerinin kullandığı aletler ile donatılmıştır. Bunlardan bazıları aerator, anguldruva, piyasemen, hava su spreyi, diş teli, implant tedavisinde kullanılan çeşitli aletlerden oluşmaktadır. Bunun dışında üzerine isim ve soyisim yazılması ile de çok değişik ve kullanışlı bir diş doktoru hediyesi olacaktır. Hem ofislerinde hem de evlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri bu diş hekimine hediyelik eşya kimsenin yanından ayırmayacağı bir ürün olacaktır. 

 

Eğer kupa bardakların dışında alacağım hediyeyi yanından hiç ayırmasın diyorsanız ahşap ve FRP malzemeden üretilmiş diş hekimine hediye anahtarlık çeşitlerimiz sizin için çok şık bir seçim olacaktır. Kare ve yuvarlak olmak üzere iki çeşit anahtarlık ve bir çok tasarım bulabileceğiniz anahtarlıklarımız arasından seçim yaparken zorlanacaksınız! Şık kutularında gönderilmekte olan anahtarlıklarımız ile hediye sahibi ofis, araba ve ev anahtarlıklarını tek bir anahtarlıkta toplayarak kaybolmalarını önleyecek ve üstünde isim yazması ile kaybolmasını imkansız hale getirecektir. Yine aynı şekilde dentist, diş hekimi ve diş hekimi karikatür tasarımlı modelleri bulunan anahtarlıklarımız diş hekimi hediyeleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. 

 

Bunların haricinde hem ofisler için hem de ev için dekoratif unsur olarak göze çarpan diş hekimine hediye taş masa dekorları mükemmel bir seçim olacaktır. Yine aynı şekilde üzerinde isim yazması ile de bir nevi kartvizit özelliği taşayacak bu tasarım ürün sadece HediyeDukkani.com’da mevcut olduğunu hatırlatalım. Mini şovalesi ve diş doktoru tasarımıyla hekiminiz için kesinlikle güzel bir seçim olacaktır.

 

Eğer hediye alacağınız diş hekimi sigara kullanıyorsa yine şık baskısı ve tasarımı ile dikkat çeken diş hekimine hediye küllükler iyi bir alternatif olacaktır. Hem erkek diş hekimine hediye, hem de diş hekimine özel olarak tasarlanmış maskot kül tablalarını hediye olarak düşünebilirsiniz

 

Diş Hekimleri Günü Hediyesi

 

22 Kasım 1908’de yılında ilk dişçilik fakültesi diğer Dişçi Mekteb-i Aliyesi’nin kurulmuştur. Bu önemli güne hitaben 1996 yılında 22 Kasım Günü Diş Hekimleri Günü olarak kabul edilmiştir. Bu önemli günde Diş Hekimi sorunları ve diş sağlığı hakkında çeşitli sempozyumlar ve çalışmalar yürütülmekte ve sektörün sorunları ile detaylı olarak ilgilenilmektedir. Bu önemli günde siz de diş hekimi tanıdıklarınız için birbirinden farklı ve güzel hediyeler arıyorsanız diş hekimliği hediyeleri kategorimizde bulunan hediyeler sizin için yeterli olacaktır. Kategorimizde bulunan isimli hediyelerden dilediğinizi seçebilir, tanıdığınız diş hekimine bir çok hediyelik eşya arasından size uygun olan ürünü seçebilirsiniz. HediyeDukkani.com olarak biz de tüm diş hekimi müşterilerimizin Diş Hekimleri Gününü kutluyoruz!

 

Diş hekimine doğum günü hediyeleri, diş hekimine yılbaşı hediyesi, diş hekimine diş hekimleri günü hediyesi, diş hekimi anneye anneler günü hediyesi, diş hekimi babaya babalar günü hediyesi ya da diş hekimi sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak tüm ürünlerimizi armağan edebilirsiniz. Kategorimizde bulunan tüm ürünlere kredi kartı, kapıda ödeme ve havale/eft seçenekleri ile sahip olabileceğinizi hatırlatırız. Dilerseniz hediye sahibine faturasız olarak gönderim yapabilirsiniz. Hediye notu ve hediye paketi seçenekleri sepet sayfasında karşınıza çıkacaktır. Hediyenizi çok güzel bir şekilde süsleyip sahibine gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR