Sağlıkçı Hediyeleri

 

Tüm sağlık sorunlarımızda ilk imdadımıza yetişen sağlık bakanlığı çalışanı hemşireden, doktora, paramedik çalışanından acil tıp teknisyenine yani sağlık sektörü emekçileri olan tüm sağlık çalışanlarına en güzel, en keyifli, en kullanışlı ve birbirinden şık sağlıkçı hediyeleri ile her zaman olduğu gibi yanınızdayız. Örneğin hemşireler gününde hemşire arkadaşınıza şık bir hediye vermek istiyorsanız ya da acil tıp teknisyeni sevgilinize doğum gününde güzel bir hediye vermek istiyorsanız kategori sayfamızda bulunan ürünlere kesinlikle bayılacaksınız. Günlük kullanıma uygun ve ilginç tasarımlara sahip sağlıkçı hediyelik eşya modellerimizi anneniz için, babanız için, sevgiliniz için, arkadaşınız için ya da iş arkadaşlarınız için sipariş verebilirsiniz. Hafta içi 2’ye kadar verilen siparişlerin hemen kargoya verildiği web sitemizde bulunan ürünlerin hepsinin kişiye özel yani isme özel olarak hazırlandığı belirtelim.

 

Sağlıkçılara özel hediyeler arasında hemşire kupaları, hemşire anahtarlıkları, hemşire taş masa dekorları gibi hemşire hediyelik eşya çeşitleri doktor kupaları, doktor taş masa dekorları gibi doktor hediyelikleri, paramedik anahtarlık, paramedik kupa bardak gibi paramedik hediyeleri, acil tıp teknisyeni küllük, acil tıp teknisyeni anahtarlık ve att su matarası gibi ATT hediyeleri yer almaktadır. Siz de sağlıkçı tanıdığınızın mesleğine uygun ve ismine özel bir hediye satın almak istiyorsanız sağlıkçı hediyeleri kategori sayfamızda bulunan renk renk, çeşit çeşit kişiye özel ve isimli hediyelerden sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz hem erkek sağlıkçı hediyeleri hem de bayan sağlıkçı hediyeleri olarak sipariş verilebilir ancak bazı ürünlerde renk seçimi mevcuttur örneğin kupa bardak ürününü sipariş verme düşüncesindeyseniz erkek sağlıkçıya hediye alacaksanız mavi, siyah ve beyaz gibi erkekler uygun renkler, bayan sağlıkçıya hediye alacaksanız da kırmızı ve tonlarında seçim yapmanız mantıklı olacaktır.

 

Eğer hediye alacağınız kişi sevgiliniz ise biraz daha teferruatlı ve detaylı düşünmenin yararlı olacağınız düşünüyoruz. Kategori sayfamızda bulunan ürünlerin hepsi anneye, babaya, arkadaşa uygun olduğu gibi sağlıkçıya sevgiliye hediye olarak ta düşünülebilir. Ancak hediye sahibi sevgiliniz ise sepet sayfasında ekletebileceğiniz bir romantik mesaj ve özel hediye paketi sevgilinizin hediyeyi ilk görüşten itibaren heyecanlanmasına ve mutlu olmasına vesile olacaktır. Daha özenli ve titiz davrandığınızı göstererek onun sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi sağlıkçı hediyeleri kategorimizdeki ürünlerde de kapıda ödeme, kredi kartı ve havale/eft gibi ödeme seçeneklerinin mevcut olduğunu 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti alınmadığını hatırlatalım.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR