₺599,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Editörün Önerisi
₺899,99 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺279,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺209,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺219,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺1.149,99 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺319,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺119,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %50 İndirimli
₺269,99 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺399,00 KDV Dahil
₺239,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺199,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺229,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli

Kadınlar Günü Hediyeleri

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü birleşmiş milletler tarafından tanınmış uluslararası geçerliliği olan bir gündür. Kadınlar günü ülkemizde ilk olarak 8 Mart 1921 tarihinde ‘Emekçi Kadınlar Günü’ olarak kutlanmaya başlanmıştır. Kadınlar Günü Hediyeleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Annelerimiz, kız kardeşlerimiz, ablalarımız ve hayatımızda olan tüm kadınlar için önemli bir yere sahip olan Dünya Kadınlar Gününü en azından küçük bir hediyeyle kutlamak isterseniz güvenli alışverişin adresi ‘Hediye Dükkanı’ birbirinden farklı ürün seçeneği ile yanınızda! Kadınlara özel hediyeler ne olabilir diyorsanız kadınlar günü için seçebileceğiniz ürünler arasında kişiye özel makyaj aynası iyi bir seçenek olabilir. Üstelik üzerine isim yazdırarak ürünü kişiye özel hale getirebilirsiniz. Bunun haricinde kişiye özel manikür seti, kişiye özel kartvizit, renkli zippo çakmaklar, küllük, not defteri, isme özel kalem gibi ürünler kadınlar günü için tercih edilebilecek hediyeler arasındadır. Ayrıca bu hediyelerin hepsine isim yazdırarak sadece onlara özel olmasını sağlayabilirsiniz. Bunlar haricinde bayanlara alınabilecek tüm hediyeler kadınlar günü hediyesi olarak seçilebilir.

 

Hayatımızı güzelleştiren birçok kadın vardır; annemiz, eşimiz, öğretmenimiz, kız kardeşimiz, sevgilimiz bizim değerlilerimiz arasındadır. Kadınlar günü hediyesi bu kadınlara verdiğimiz değerin altını çizmek için son derece önemlidir. Kadınlar iş yaşamından, günlük hayatımıza kadar he alanda bizimleler ve bize büyük katkılar sağlıyorlar. Hepimiz için hassas varlıklar olan kadınların günlük yaşamdaki rolleri de bir erkeğe göre oldukça fazla. Çalışan bir kadını ele aldığınız zaman bu kadın hem işçi, hem anne, hem eş, hem dost hem de kendisi olmak zorundadır. İşten eve geldiği zaman çocuğunu ertesi güne hazırlamak zorunda olduğunu bilen, güzel bir aile sofrası kurarak birlikteliği sağlaması gerektiğin bilen yine kadındır. Hayatımızda bu derece etkin rol oynayan kadınlar için dahi olsa özel günlerin hiçbir şart altında atlanmaması gereklidir. Kadınlar günü için hediye almak için çok yakın dost olmaya, sevgili olmaya ya da erkek olmaya gerek yoktur. Bu kadar değerli bir günde her kadın birbirine hediye alabilir, her patron kadın çalışanları için güzel bir hediye organizasyonu düzenleyebilir. Son dönemde firmaların kadınlar gününe verdiği önem oldukça fazla. Bünyelerinde çalışmakta olan kadınlar için çeşitli kadınlar günü hediye fikirleri üretiyor ve bunları kadınlar gününde etkin bir şekilde sunuyorlar. Şirketlerin kadınlar günü hediyeleri üzerinde yoğunlaştığı bu dönemde kadınları ne derece motive eden hediyeler olduğunu rahatlıkla düşünmeniz mümkün.

 

Kadınlar günü hediyesi birçok kişi için alınabilecek bir hediye olduğu için alan kişinin kadın için sıfatı çok önemlidir. Bir çocuktan gelen kadınlar günü hediyesi anneler gününde alınan bir hediyeye eş değer iken bir sevgiliden gelen kadınlar günü hediyesi sevgililer gününü 8 Mart kadınlar günü içerisine tekrar yaşamak anlamını taşımaktadır. Kadınlar günü hediye önerileri aslında sadece şirketler için gereklidir demek mümkün çünkü hayatınızdaki kadına ne alacağınızı rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Kadınlar günü içerisinde ne alacağınızı bilemeyen ya da ilk defa kadınlar gününde hediye almaya hazırlanan kişilerdenseniz kadınlar günü hediye önerileri ile sizlere yardımcı olmaya çalışalım…

 

Kadınlar Gününde Sevgiliye Ne Alınır?

 

Kadınlar gününde ne alınır dediğiniz zaman aklınıza kesinlikle kadınların gücünün altını çizecek olan hediyeler gelmelidir. Bir kadın için böyle günlerde desteklendiğini hissetmek önem taşır. Hayatında bulunan eşinin, sevgilisinin desteğini aldığını hisseden kadın ise iş hayatında çok daha emin adımlar atar. Bu hissi kadınlara yaşatabilmeniz için ise seçeceğiniz hediyelerin özel anlamlar taşıması gereklidir. Bunu sağlayabileceğiniz hediyeleri ele alacak olursak; gül desenli hediyelik kalem iyi bir tercih olacaktır. Hem kadınlar için gösterişli bir obje olacak hem de iş yaşamında bunu aktif bir şekilde kullanacağı için de mutlu olacaktır. Taş masa dekoru da bu konuda iyi bir seçim olabilir üzerinde mesleği yazan ve altında da adı yazan bu dekor iş yerinde hızlı bir şekilde yerini alacağı için sürekli olarak sizi hatırlamasına ve desteğinizi hayatında daha aktif hissetmesine neden olacaktır. Kadınlar bu tarz özel tasarım hediyeleri son derece anlamlı buldukları için hediyenizin önemi de bir o kadar artacaktır. İş yaşamında fazlasıyla aktif olan bir kadına hayatında eksik olduğuna inandığınız başka bir hediye almanız da mümkün bu sayede onun eksiklerini kapatacak ve hayatını takip eden biri olduğu hissini de rahatlıkla yaratabilirsiniz. Lazer pointer sunum kalemi bu iş için son derece uygun ürünlerden birisidir. Üstelik bu tarz hediyeler işe yeni başlamış kadınlara da “Sana lazım olacak…” cümleleri ile bir kutlama yemeğinde verilebilir.

 

Kadınlar günü için hediye yapımı bu derece tempolu bir dönemde mümkün olmayabilir. Kadınlar günü hediyeleri son derece önemlidir ancak bu tarz hediyeleri hazırlarken günlük hayattan kopmamamız gereken bir yaşantı stiline sahibiz. Eminiz ki herkes annesine, sevgilisine ya da kızına elinde hazırladığı bir hediyeyi sunmak ister fakat bu durum mümkün değil ise yapılması gereken ufak dokunuşlar ile hediyeye sizden parçalar katmak ve hediyenin bazı sunum kısımlarında yer almaktır. Hediyenin bütününü tasarlamanız mümkün olmayabilir ancak hediyenin konseptini siz belirleyebilirsiniz. Bunun nasıl olacağına dar bir fikriniz yoksa; ahşap standlı takvim aradığınız türde bir hediye olacaktır. Kendi emeğiniz ve dokunuşlarınız olsun istediğiniz bir hediye arıyorsanız en doğru seçimdir. Son derece dekoratif bir duruşu olduğu için her yerde kullanılması mümkündür. İsterseniz bir anneye isterseniz sevgilinize bu hediyeyi vermeniz mümkün. 12 adet güzel fotoğraf seçiminin ardından bu tasarım sizin ve hediye edilecek kişinin adı ile sunuma hazır hale gelecektir. Sizin seçtiğiniz fotoğraflar ile daha da anlamlanacak olan hediye birçok hediyeden daha önemli bir konuma sahip olacaktır.

 

Anneye kadınlar günü hediyesi alırken annenizin keyfine yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Örneğin; kalp tasarım yuvarlak makyaj aynası anneniz için güzel bir detay olabilir. Üstelik üzerinde sizin ve annenizin adı da yazacağı için anneniz sürekli olarak bu aynayı yanında taşıyacaktır. Annelerin kalbini fethetmek için Türk kahvesi fincanı da yeterlidir. Annenize kadınlar günü için aldığınız özel tasarımlı, üzerinde adı yazan bir kahve fincanı onun için çok değerli olacaktır. Anneleri bilirsiniz; kendileri için özel olan şeyleri hemen vitrinlerine kaldırırlar, bu hediyeler sayesinde siz de annenize vitrine koyacak kadar değerli bir hediye almış olabilirsiniz. Kadınlar günü hediyesi birçok firma tarafından işe yerlerindeki kadınlara da alınmaktadır. Siz de firmanızın büyümesinde ve gelişmesinde yardımcı olan, etkin rol oynayan kadınlara böyle günlerde hediye vermek isteyen bilinçli firmalar arasında yer alıyorsanız onlara kalem, bardak gibi ürünleri bir araya getirerek bir set oluşturabilirsiniz. Bir set oluşturmak istemiyorsanız direkt olarak hediye isimli fincan tasarımı yaptırabilir ya da hediye kupa bardak tasarımlarına yönelebilirsiniz. Sizler de kadınları iş hayatında destekleyen bir misyona sahip bir şirket olarak ön plana çıkmak istiyorsanız o halde kişiye özel tükenmez kalem gibi tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Bu hediyeler firmaların çalışanları ile aralarındaki bağları güçlendirmeyi sağlar ve bu sayede zor dönemlerde de iyi dönemlerde de etkin bir performansın yardımcısı olurlar. Kadınlara iş yerinde önemli olduklarını hissettirmek çok daha yüksek bir tempo elde etmenizi sağlarken aynı zamanda hak ettikleri teşekkürü de onlara sunmayı birlikte getirecektir.

 

Kadınlar günü hediyesi aynı zamanda kızınıza da verebileceğiniz bir hediyedir. Hayat içinde daha güvenli bir birey olabilmesi adına kızınıza bu tarz ufak hediyeler vermeniz yerinde bir karar olacaktır. Her çocuk özel olduğunu ve ailesi tarafından desteklendiğini bilmek ister; sınav döneminde olan bir kız çocuğuna kadınlar gününde kendini özle hissedeceği bir hediye vermeniz sınav döneminin stresinden uzaklaşmasına yardımcı olacaktır. Kadınlar günü hediyeleri kategorisi herkesin birbirine alabileceği bir hediye kategorisi değildir. Kadınlar günüde sadece kadınların kendini özel hissetmesini ön planda tutmanız gerekir. Bunu sağlamanız adına sizler için birçok özel hediye ürettik. Bütün hediyelerimizin özel tasarımlardan oluşmasına ve hediye edilen kişiye özel anlamlar ifade etmesine dikkat ettik. Hediyenin hayat içerisindeki önemini bildiğimiz için daima yeni tasarımlar ile kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

 

 

? Kadınlar Günü Hediye Çeşitleri Nelerdir?

 

Kadınlar günü hediye çeşitleri sizin tercihinize ve kime hediye edeceğinize göre değişecektir. Ürün çeşitlerimizi sıralayacak olursak; Sihirli fotoğraflı yastıklar, fotoğraf baskılı takvimler, bom patlayan sürpriz kutu, isim yazılı kalemler, isim yazılı peluş oyuncaklar, isim yazılı kupa bardaklar, fotoğraf baskılı saatler ve yüzlerce çeşit hediyelik eşyalar.

 

? Farklı Yaş Grupları İçin Hediyeleriniz Var mı?

 

Hediye Dükkanı geniş ürün yelpazesine sahiptir ve 7 'den 70 'e herkese uygun hediyeleri sitemizden bulabilirsiniz. Sadece istediğiniz hediyeye karar vermek sizlere kalıyor.

 

? Ücretsiz Kargo Var mı?

 

Evet. Hediye Dükkanı üzerinden yapacağınız her alışveriş için ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Sevdiklerini mutlu etmenin en kolay yolu Hediye Dükkanı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR