₺219,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺399,00 KDV Dahil
₺119,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %50 İndirimli
₺179,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺149,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺369,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺389,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil

Mühendise Hediye

 

Zorlu eğitim dönemlerini atlatıp mühendislik fakültesinden mezun olan herhangi bir mühendislik mesleğine sahip bu zor ve meşakatli görevi yerine getiren inşaat mühendislerine, bilgisayar mühendislerine, harita mühendislerine, tekstil mühendislerine, mekatronik mühendislerine, makine mühendislerine, elektrik mühendislerine, endüstri mühendislerine, gıda mühendislerine, elektrik-elektronik mühendislerine, maden mühendislerine, jeoloji mühendislerine, orman mühendislerine, otomotiv mühendislerine, çevre mühendislerine, matematik mühendislerine, su ürünleri mühendislerine, petrol ve doğalgaz mühendislerine, yazılım mühendislerine, enerji sistemleri mühendisine gibi tüm mühendislere özel olarak tasarlanmış hediyeler ile karşınızdayız! Mesleklerle ilgili hediyeler konusunda uzmanlaşmış kadromuzla hazırladığımız birbirinden farklı mühendis hediyeleri iddaa ediyoruz ki Türkiye’nin en iyileri! Her bir mühendislik için branşlarına ayrı ayrı olarak titizlikle tasarlanmış hediyeleri görünce bayılacaksınız! Mühendise hediye kupa bardaklardan mühendise hediye anahtarlığa, mühendise hediye taş masa dekorundan, mühendise hediye su mataralarına, mühendise hediye kalemlerden, mühendise hediye taş bardak altlıklarına hepsi birbirinden güzel birbirinden şık ve birbirinden kullanışlı! Hangi birini alsam diye kafanızda soru işaretleri oluşacak şimdiden belirtelim! 50’den fazla mühendislik ve 50’den fazla özel tasarım mühendis hediye seçeneklerimizi görünce kesinlikle çok seveceksiniz! Mühendis arkadaşa hediye, mühendis anneye hediye, mühendis babaya hediye ve mühendis sevgiliye hediye edebileceğiniz hediyelerden bahsediyoruz! Bir mühendise doğum günü hediyesi, mühendis sevgiliye sevgililer günü hediyesi, mühendise anneler günü hediyesi, mühendise babalar günü hediyesi, mühendise yılbaşı hediyesi, mühendise mühendisler günü hediyesi ve mühendise mezuniyet hediyesi gibi tüm özel günler için bu hediyeleri tanıdığınız mühendislere ya da kendiniz için sipariş verebilirsiniz!

 

Mühendise Alınacak Hediyeler

 

4 yıl boyunca teknik üniversiteyi okuyan ve kendi dallarında uzmanlaşan kimisi bilgisayar başında kod yazan, kimisi şantiyelerde proje uygulayan kimisi de proje başında zamanlarını geçiren ve başarıdan başarıya koşan analitik düşünen bir mühendise hediye seçerken de sıradan hediyeler vermek çok ta normal birşey olmayacaktır. Bunu bildiğimiz için her mühendise branşı için özenle ve titizlikle hazırladığımız ürünlerle karşınızdayız! Üzerinde sahip olduğu meslekler yazan örneğin inşaat mühendisi için inşaat mühendisi yazılı ve inşaat mühendisi ile ilgili detaylarla süslü tasarımlara sahip bu ilginç hediyeler kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. Dediğimiz gibi her bir mühendise özel olarak hazırladık ve bu tasarımları çeşitli ürünlerle buluşturduk. Hal böyle olunca da ortaya mühendise hediye edilebilecek mükemmel hediyelikler çıktı! Mühendise ne hediye alınır diyorsanız mühendise alınacak hediyeler arasında mühendise hediye kupa bardak, mühendise hediye anahtarlık, mühendise hediye taş masa dekoru, mühendise hediye taş bardak altlığı, mühendise hediye su mataraları ve mühendise hediye kalem çeşitleri gibi günlük hayatta kullanılabilen ve üzerinde isim yazılı mühendis hediyeleri bulunmaktadır. Siz de aradığınız mühendis için hediye seçeneklerimizden dilediğiniz ürünü seçip ürün sayfasında kişiselleştir kısmında isme özel hale getirin!

 

Mühendis Sevgiliye Hediye

 

Eğer mühendis bir sevgiliye sahipseniz işiniz biraz daha zor diyemeyeceğiz çünkü web sitemizde bulunan ürünlerin hepsi ama hepsi tasarım olarak çok iddaalı! Mühendis sevgiliye doğum günü hediyesi olarak ya da mühendis sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu hediyeleri sevgiliniz veya eşiniz bayılacak! Sevgiliye hediye seçme işi ne kadar zor olsa mühendis sevgiliye hediye seçme işi HediyeDukkani.com sayesinde artık çocuk oyuncağı olacak! Dilerseniz branşı ile ilgili bir hediye verebilir dilerseniz de genel olarak İ am a Engineer tasarımları ürünlerimizi mühendis sevgiliye hediye edebilirsiniz. Eminiz ki bu hediyelerden sonra birbirinize olan bağlılığınız bir kat daha artacaktır! Mühendise hediye kategori sayfamızdaki en güzel mühendis hediyeleri ürünlerini inceleyin ve kararı siz verin! 

 

5 Aralık Dünya Mühendisler Günü Hediyesi

 

Tüm dünyada mühendisler gününün kutlanma tarihleri değişmesine rağmen kutlamalardan vazgeçilmiyor! Ülkemizde de her yıl 5 Aralık Günü Dünya mühendisler günü olarak kutlanmaktadır. Bu özel günde mimar ve mühendisler odası bir yazı ile mühendislerin bu özel gününü kutlar. Mühendis odalarının tümü de bu özel güne gereken önemi vermektedir. Ülkemizde biraz sönük geçse de zamanla bu özel günün Türk mühendisliğinin gelişimini incelemek ve genç mühendis adaylarına bir rehber olması açısından belli bir noktaya geleceğini inanıyoruz ve biz de HediyeDukkani.com olarak tüm mühendislerin mühendisler gününü canı gönülden tebrik edip, kutluyoruz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR