₺349,99 KDV Dahil
₺179,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺209,99 KDV Dahil

Kurumsal Hediyeler

 

Modern dünya ile birlikte tüm ülkelerde firma sayısı çok hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Bunun sonucu olarakta kendini en iyi tanıtan ve müşterilerine kendini diğerlerine oranla en iyi ifade eden firmalar aradan sıyrılıp yükselmiştir. Bir firmanın gelişmesi için her anlamda ve en kaliteli şekilde insanlara kendi reklamını yapması gerekir. Kurumsal hediyeler de firmaların kendilerini ifade edebilecekleri en güzel alanlardan biri olarak kendini göstermektedir. İnsanların sürekli firmanızı hatırlamasını istemez misiniz ? Her zaman onların evinde, iş yerinde, tüm yaşam alanlarında kendi iş yerinizin reklamı olsun istemez misiniz? Bugün televizyon reklamı vermek onbinlerce Türk lirası demek. Ya da herhangi bir yere reklam vermek için de binlerce lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Ancak kurumsal hediyeler hem firmanızın reklamını yaparken hem de prestij kazanması için son derece önemlidir.

 

Kurumsal hediye seçenekleri arasında firmanıza ve sizin isteklerinize uygun çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Örneğin firmalara özel logolu kupa bardak gibi bir hediye ile firmanızın profesyonel bir imaj çizmesini rahatlıkla sağlamanız mümkündür. Bu tür bir hediyeyi isterseniz kendi ofisinizde, firmanızda ya da hangi sektörden olursa olsun kendi iş yerinizde kullanabilirken, isterseniz de başkalarına hediye ederek, kurumsal hediyeler olarak kendi reklamınızı çok rahat ve diğer reklamlara oranla bütçenizi çok daha az etkileyecek şekilde yapabilirsiniz. Biz genellikle bu tür hediye alacak firmalara kullanışlı ürünler alınmasını tavsiye etmekteyiz. Yani reklam amacıyla ya da şirket içinde dağıtılacak olan hediyelerin insanların işine yarayacak türde şeylerden seçilmesini öneriyoruz. Bunun temel sebebine gelecek olursak, işe yarar hediyeler sayesinde müşterilerinizin ya da firma çalışanlarınızın faydasına bir iş yapıp sempatisini kazanmış olursunuz.

 

Kurumsal Hediye Kataloğu

 

Bünyemizde bulunan kurumsal hediye kataloğu sayesinde istediğiniz her tür hediyeyi bulmanız mümkündür. Sizlere isteklerinize ve sektörünüze göre çok farklı seçenekler sunmaktayız. Şunu belirtmekte fayda var ki her firma yaptığı işle doğru orantılı olarak hediyeler seçmelidir. Yaptığınız işle alakasız hediyeler seçmek firmanız nezdinde çokta olumlu olmayacaktır. Kurumsal hediyeler olarak sizlere önerebileceğimiz diğer bir hediye de firmalara özel logo baskılı mouse pad , bu ürün sayesinde uzun süre bilgisayar kullanımı gerektiren iş yerlerinde çalışanlar başta olmak üzere , aynı zamanda reklam yapmak istediğiniz her türden insana firmanızı tanıtmanız mümkündür. Bu ürünü isterseniz kendi firmanız bünyesinde çalışan iş arkadaşlarınıza isterseniz de reklam amacıyla farklı insanlara dağıtabilirsiniz. Elbette bilgisayar kullanımı gerektiren bir iş yeri sahibiyseniz bu söylediklerimiz geçerli. Eğer bilgisayar kullanılan bir iş yerine sahip değilseniz başka tür hediyelere yönelmeniz firmanız açısından daha mantıklı bir seçim olacaktır.

 

Kurumsal hediye için düşünülebilecek diğer bir popüler seçenekte firmalara özel logolu anahtarlık seçeneğidir. Bu anahtarlıklar sayesinde rahatlıkla işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. Neticede herkesin evi / arabası için anahtarları vardır. Firmanıza özel olarak yaptıracağınız bu anahtarlıklar sayesinde de çok sayıda farklı insana ulaşma şansı elde edebilirsiniz. Bazı hediyeler yalnızca belirli kitlelere hitap ederken, bahsettiğimiz anahtarlık gibi hediyeler her kesimden insana hitap eder. Şunu unutmayın, örneğin logolu Türk kahvesi fincanı da güzel bir hediye olmasına karşın kahve içmeyen insanlar için çokta özel bir anlam teşkil etmezken anahtarlık her kesimden insanın taşıdığı ve kullanmak zorunda olduğu ekipmanlardan biri durumundadır. Bu sebeple kurumsal hediyeler seçerken hitap etmek istediğiniz kesime yönelik türde hediyeler seçmeye gayret edin. Firmanız açısından en faydalı hediye türünün ne olacağı konusunda düşünüp ona uygun şekilde sitemizden sipariş verin.

 

Farklı Kurumsal Hediyeler & Promosyon Ürünler

 

Kurumsal hediye alternatifleri konusu da insanlar tarafından sıkça merak edilen konulardan biridir. Kurumsal hediye için sizlere sunduğumuz onlarca farklı alternatif vardır. Bunlar sizin iş yerinizin sektörü, bütçeniz ve yapmak istediğiniz reklam türüne göre değişiklik gösterir. Eğer firmanız bünyesinde çalışan personeliniz için hediyeler düşünüyorsanız farklı, ancak reklam amaçlı diğer insanlara dağıtılacak türde hediyeler düşünüyorsanız da farklı alternatifleri sizlere sunmaktayız. Bu konuda örnek verecek olursak , firmalara özel taş masa dekoru şirketiniz bünyesinde çalışan personellere dağıtılacak türde bir hediye olarak çok uygun bir hediye seçeneğidir. Firmanızda masa başı çalışan personellerin hepsine bu üründen hediye ettiğiniz taktirde hem şirkette estetiksel açıdan güzel bir ortam yaşanmış olacak hem de personeliniz açısından daha verimli bir çalışma sunulmasına imkan tanınmış olacaktır.

Kurumsal hediyeler açısından baktığımız zaman kurumsal yeni yıl hediyeleri de son yıllarda gittikçe popülerleşen hediye türlerindendir. Genellikle Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Avrupa Birliği ülkelerinde popüler olan yılbaşı hediyesi kültürü, modern dünya ile birlikte ülkemizde de yer almaya başlamıştır. Eğer teknoloji üzerine kurulu bir firmanız varsa ve farklı bir hediye alternatifi arayışındaysanız sizlere önerimiz kesinlikle dokunmatik ekran kalemi olacaktır. Bu kalem sayesinde tablet bilgisayarlar ile çeşitli işlemler yapan firmalardaki personeller güzel bir hediye almış olacaklar. Hem alışıla gelmişin dışında bir hediye alternatifi olarak hem de teknoloji bazlı çalışan firmalar açısından çok uygun bir hediye olmasından dolayı bu hediyeyi sizlere tavsiye edebiliriz. Hem firmanızda işe yarar ve kullanışlı bir hediye dağıtmış olacaksınız hem de personeliniz açısından değişik bir hediye deneyimi yaşanmış olacak. Eğer farklılık arıyorsanız ve kurumsal hediyeler vermek istiyorsanız bu seçeneği göz ardı etmemenizi isteriz. Çünkü bir teknoloji firması açısından oldukça ilgi çekici bir hediye.

 

Elbette dokunmatik ekran kalemi dışarıya reklam amacıyla dağıtılacak olan hediye seçenekleri arasında ön planda değildir. Sonuçta herkes tablet ya da dokunmatik ekranlı bir teknolojik alet kullanmıyor. Bu tür bir hediye düşünüyorsanız da biraz klasik ve her kesime hitap eden türde hediyelere yönelmenizi tavsiye etmekteyiz. Örneğin klasik ve herkese hitap eden bir hediye olarak aklımıza ilk gelen hediye seçeneklerinden biri kesinlikle isim yazılı bordo kalem hediyesidir. Bu hediye hem yıllardır alışılagelmiş olan bir hediye türüdür hem de son derece prestijli bir hediye anlamına gelmektedir. Günümüzde her ne kadar insanlar yazıyı teknolojik cihazlara yazsalar da kalem , saat gibi hediyeler her zaman popülerliğini korumaya devam eden prestijli hediyelerdir. Kurumsal hediyeler açısından reklam amaçlı olarak bu hediyeyi sizlere tavsiye etmekteyiz. Hem bütçeniz açısından diğer hediyelere oranla daha uygun fiyatlarda olması hem de her kesime hitap edebilen tarzda bir hediye olması bu seçeneği ön plana çıkarıyor.

 

Kurumsal hediyeler söz konusu olduğu zaman insanlar genellikle kurumsal hediye önerileri istemekteler. Eğer belirli sayıda kişiye ilgi çekici hediye vermeyi amaçlıyorsanız buna uygun önerebileceğimiz çeşitli hediyeler var. Hediyeyi vereceğiniz insanlar masabaşı bir işte çalışıyorlarsa onlara en uygun hediyelerden biri olarak kişiye özel masa isimliği hediyesini önerebiliriz. Bu hediye karşınızdaki kişi için son derece prestijli ve ilgi çekici bir hediye olacaktır. İsterseniz firma içi personeliniz için isterseniz de dışarıda masabaşı çalışanlar için dağıtılmak üzere olsun bu hediyenin güzel bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında kişiye özel kırmızı tükenmez kalem de kurumsal hediyeler açısından sizlere önerebileceğimiz diğer bir hediye seçeneğidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR