₺99,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Seviliyor
₺239,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺199,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Editörün Önerisi
₺269,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺449,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
2024 🎄
₺179,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺199,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺169,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Seviliyor
₺109,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Editörün Önerisi
₺299,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺499,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺319,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺249,99 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺229,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥

Sevgiliye Hediye

Sevgiliye hediye kategorimizde fotoğraflı, isme özel, kişiye özel, mesajlı ve birbirinden ilginç tasarıma sahip hem erkek sevgiliye hem de kadın sevgiliye alınabilecek bir çok hediye ile karşınızdayız! Sevgiliye hediye kategorimizin sevgililer günü hediyesi, sevgiliye doğum günü hediyesi, erkek sevgiliye hediye, bayan sevgiliye hediye, sevgiliye anlamlı hediye, sevgiliye özel kupa bardaklar, sevgiliye özel anahtarlıklar gibi bir çok alt kategoriden oluşturduğunu hatırlatalım. Siz de Hediye Dükkanı kalitesi ile sevgilinize en güzel hediyeleri satın almak için kategorimizde bulunan yüzlerce ürün arasından seçiminizi yapın!

 

Sevgiliye Alınacak Hediyeler

 

1. Kişiye Özel Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

2. Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Masaüstü Takvim

3. Aşk Zamanı Fotoğraflı Duvar Saati

4. Erkek Sevgiliye Hediye Karikatürlü Kupa Bardak

5. Kadın Sevgiliye Hediye Karikatürlü Türk Kahvesi Fincanı

6. Yılın En İyi Sevgilisi Oscar Ödülü

7. Kişiye Özel Fotoğraflı Çerçeveler

8. Sevgiliye Sürpriz Hediye Fotoğraflı Patlayan Kutu

9. Fotoğraf Baskılı Taş Masa Dekoru

10. Kişiye Özel Peluş Ayıcıklar

11. Kişiye Özel Sevgili Kupaları

12. Kişiye Özel Spotift QR Kodlu Fotoğraflı Yastık

 

Sevgiliye Hediye Fikirleri

 

"Sevgiliye hediye" almak, eğer yeteri kadar seçeneğe ulaşamadıysanız oldukça zordur. Sevgiliye hediye bayan için almak isteyenler bu yazıyı okuyorsa çok şanslı çünkü sizin için en ideal sevgiliye hediye seçeneklerini burada bulacaksınız. Sizler için hediyeleri en güzel şekilde ve detaylıca derledik. 5 adet bayan sevgiliye hediye, 5 adet de erkek sevgiliye hediye için örnek modeller hazırladık. Hem erkekleri hem de kadınları ayrıntısına kadar düşündüğümüzden şüpheniz olmasın. Hala alacağın hediye ile ilgili fikrin yoksa olman gereken yerdesin demektir. Hediye almak zor bir iş gibi geliyor olabilir. Aslında son derece kolay olan hediye seçiminin, zor olmasının nedeni karşımızdaki insanın değeri ile alakalıdır. Çok sevdiğimiz birine dünyaları versek yetmez ki. Senin için derlediğimiz sevgiliye hediye fikirlerine geçiyoruz, tabi ki önden kadınlar.

 

Sevgiliye Özel Hediye Seçenekleri

 

Erkekler ofislerine kendi fincanları ile gitmezler eğer giderlerse de genelde tek renk bir fincan onlar için yeterlidir. Sevgiliye hediye bayan için alınacaksa ve bu hediyeyi erkekler alacaksa ararken sürecin zorlu olacağı kaçınılmaz bir gerektir. Kadınlar kupa bardak ve fincanlara bayılır ve ellerinden düşürmezler. Bu kupaya da bayılacak ve her yere yanlarında götürecekler, ofislerinde gün boyu ellerinde olacak. Üstelik kupanın üzerinde ikinizin de isimleri olacak. Kadınlar ne kadar belli etmek istemese de sevgilisinden gelen hediyelerin çevrelerince fark edilmesinden mutlu olurlar ve sevildiklerini hatırlarlar. Sevgililer gününü veya sevgilinin doğum gününün şirin bir hediye ile kutlamak istiyorsan aşk her zaman kazanır kahve kupası tam sana göre! Sevgiliye hediye fikirleri bayan için aranıyorsa ve aldığınız hediyenin duygusal olmasını istiyorsanız emin olun ki herkesin en fazla zorlandığı konulardan biri hediyeye duygusallık katmaktır. Eğer alacağınız hediye duygusal ve romantik hediye olsun diyorsanız  Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Ahşap Stand tam aradığınız cinsten bir hediye! Beyler kadınlar bu hediyeye inci bir gerdanlık kadar sevinecektir. Neden mi? Çünkü içerisinde sizin anılarınız olacak ve bu anıları siz seçmiş olacaksınız. Kadınlar neye önem verir? Emek verilmesine ve hatırlanmaya… Eskiye dair anıların saklandığını görmek kadını mutlu ederken bu fotoğrafları çıkarmak için uğraşmanız ve bu şekilde sunmanız da sevgilinizi yeterince mutlu edecektir. Üstelik oldukça dekoratif bir yapıda olduğu için evin dekorasyonu içerisinde kolayca yerini bulacaktır. Sevgiliye hediye almak için illaki özel bir gün olmak zorunda değil, değil mi? Özellikle zamansız hediyelere kadınlar bayılır. Hediyenin büyük ya da küçük hediyeler olması önemli değildir. İşte Güneş Temalı İsimli Plaj Çantası tam da bu türden bir hediye! Hem kullanışlı hem de sevimli! Altını tekrardan çizelim kadınlar sevgilisinden gelen hediyeleri kullanmaya bayılırlar, çevreleri tarafından bu durumun fark edilmesine de bayılırlar. Düşün ki sevgilin tatile gidiyor ya da birlikte denize gideceksiniz; o hazırlanırken “Sana ufak bir sürprizim var.” de ve bu çantayı ver. İnan yaz sonuna kadar denize, havuza sadece bu çanta ile gidecektir. Bu çantayı alarak onu önemsediğiniz göstermiş olman, onun bunu hissetmesi çok güzel bir duygu değil mi?

 

Sevgiline bir gül alırsın senelerce saklar. Bayan sevgiliye hediye aldığın zaman da ömür boyu saklayacağını bilerek alman da fayda var. Muhteşem tasarımlı Kişiye Özel İsim Yazılı Plan Defterini sevgiline al ve vermeden ilk sayfasına “Hadi hayatımızı planlayalım!” yaz. Sonrasında bırak sevgilin sana bir kere daha aşık olsun ve bu defter sonsuza kadar kalacak bir hatıra haline gelsin. Evlenme teklifi etmek içi dahi bu defteri kullanabilirsin. Çantasına koy ve kocaman harfler ile “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yaz. Seni aradığı anda verdiğin hediyenin büyüklüğünü anlayacaksın. Sevgiliye hediye serisinin kadınlar için olan bölümünün son önerisindeyiz. Sitede daha bir sürü birbirinden güzel hediye mevcut ama Masaüstü Fotoğraflı Takvim instagram çiftleri için harika bir öneri diye düşündük. Sen ve sevgilin her fotoğraf karesinde düşman çatlatacak kadar güzel görünüyorsan kesinlikle bu takvimi ona vermelisin. 12 adet dergi kapaklarından fırlamışçasına olan fotoğrafı bul ya da o çekilene kadar zorla sonra da bu güzel hediyeyi ona ver. Bak bakalım o yılın takvim yaprakları atılacak mı?

 

Sevgiliye Hediye Önerileri

 

Geldik zorlu bölüme. Yani erkek sevgiliye hediye ne alınır sorusuna! Kadınlar alınmasın ama erkeklere hediye almak daha özen gerektiren bir iştir. Erkek genel olarak teknolojik ve işe yarar hediyeleri sever. Kullanamayacağı, romantik hediyelerden de nefret ettiklerini, bunları sadece kadınların yanında kullandıklarını da belirtmek gerekli. Sevgiliye hediye bölümümüzün bu kısmında sana bir erkek sevgiliye hediye fikirleri ile ilgili bütün inceliklerini belirteceğimizi söyleyelim. O halde ilk hediye ile başlıyoruz. Bu arada telaş yapmana gerek yok çünkü bizde buna benzer ürünlerden oldukça fazla var, web sitemizde bulunan ürünleri incelerseniz bir çok ürüne ulaşabilirsiniz. Sevgiliye hediye erkek için alınacaksa yani konu erkek ise ve bu kişi çalışıyorsa prestijinin altını çizecek hediyelerden yararlanmanda fayda var. Adının yazdığı, ona özel kişiye özel isimli kalem hem bulunduğu ortamda dikkat çekecektir hem de sürekli olarak kullanacağı bir hediye olduğu için onu memnun edecektir. Gereksiz hamleler yapmaya gerek yok, benim aldığım hediyeyi neden kullanmıyor günlerini geride bırakmak için tek yapman gereken erkeğin hayatındaki boşlukları tespit etmektir. Her erkek çocuktur. Sevgiliye hediye alırken onun içindeki çocuğu da öldürmemek gerekli sonuçta. Kol düğmesi takmak zorunda olduğu bir davette, boynundaki kravat ya da papyondan sıkılmışken ona özel tasarım olan  Özel tasarım termometre kol düğmesi hediyesini ver. Gözlerindeki beğenen ifadeyi gördüğün zaman onu ufak şeylerle ne kadar mutlu ettiğini anlayacaksın. Gece boyu gözlerinin bu kol düğmelerinde olduğunu ve bu kol düğmelerinin onu ne kadar özgür hissettirdiğini fark etmemen imkansız. Erkekler dekorasyona önem vermiyor gibi gelse de sadece dağınıktırlar. Yani en azından büyük bir bölümü dağınık dememiz mümkün (alınmayın beyler). Sevgiliye hediye alırken onun ev ile alakası olmadığını düşünmen aslında senin hatan diyebiliriz, erkekler yaşadıkları yerin güzel olmasını ve dekoratif olmasını isterler aslında. Özellikle duvar saatlerine; burada bir parantez açmakta fayda var, farklı duvar saatlerine ilgi duyarlar. Bu saat özel gün hediyesi değil ancak muhteşem bir ev ya da üniversitede yeni evine çıktığında oda hediyesi olabilir. Sonuçta sadece kadınlar değil, erkekler de düşünülmeyi severler. Bunun için yine kategori sayfamızda bulunan kişiye özel duvar saatleri sizin için güzel bir seçim olacaktır.

 

Sevgiliye özel hediyeler bölümünün mezuniyet hediyesi, son dersi verme hediyesi ve askerden dönüş hediyesi kısmına gelmiş bulunmaktayız sevgili kadınlar. Erkekler matara, bıçak vb. hediyelere bayılır. Erkeklere aldığınız her hediyenin anlamı olmak zorunda değildir. Kullanacağı bir hediye olması zaten bir erkek için yeteri kadar değerli olmasına yardımcı olur. Kullanmaz diye düşünüyorsan işte orada yanılırsın; birçok erkek komando değildir ama evinde komando bıçakları saklarlar. Bu hediye her erkeğin elinde tutmaktan hoşlanacağı ve keyif alacağı, o an mutluluğunu katlayacak kutlama hediyeleri arasında yer almaktadır. Bu arada dolu götürmeyi unutmazsanız iyi olur. Yine orijinal kutusunda içerisinde bardakları ve kendine has tarzıyla deri kaplama matarası ile her erkeğin ilgisini çekecek olan Jack Daniel's matara seti alınabilecek en güzel hediyelerden biri! Sevgiliye hediye bölümünde erkekler için de sona gelirken ben işe yarar hediyelerden yanayım diyen kadınlar için de güzel hediyelerimizden birini seçtik. Muhteşem bir deri cüzdan ve üzerinde adınız yazıyor. Erkekler genel olarak cüzdanlarını sürekli eskitirler. En sevdikleri şeylerden birisi de cüzdanı ellerinde taşımak olduğu için bu hediye bayılacaklardır. Hediyelerimiz çok daha fazla. Sizlere fikir olması ve hediyenin büyük küçük ayrımı olmadığını göstermek amacıyla böyle bir liste hazırladık. Çok daha güzel kişiye özel tasarımlarımızı sitemizde bulmanız mümkün. Bunların dışında hediye almaktan ziyade eğer sevgiliye hediye yapmak gibi uğraşlar ile uğraşabileceğiniz bir vaktiniz varsa bu seçenekte hem erkekler için hem de kadınlar için düşünülebilir ve daha da anlamlı olabilir!

 

S: Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

C: Sevgiliye hediye alırken ilk olarak düşünmeniz gereken bir erkeğe mi? Yoksa bayan sevgiliye mi? Hediye alınacağını düşünmeniz gereklidir. Sonra sevdiği tarzda hediye önerilerine bakabilirsiniz.

 

S: Erkek Sevgiliye Hangi Hediyeler Alınır?

C: Erkek sevgili için hediyeler bayanlara göre biraz daha kısıtlıdır fakat bu güzel bir hediye veremeceğiniz anlamına gelmez. Yine erkekler içinde çok güzel hediye seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

S: Bayan Sevgiliye Alınacak Hediyeler Nelerdir?

C: Bayan sevgiliye hediye erkeklere göre daha geniş bir hediye yelpazesine sahiptir. Kız arkadaşınızın hangi hediyelerden hoşlandığını göz önünde bulundurarak hediye seçebilirsiniz.

 

S: Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

C: Sevgiliye doğum günü hediyesi almayı düşünenler için üzerinde tarih bulunan hediyeler sizin için uygun olacaktır. Örneğin sevgilinizin doğum tarihini üzerine baskı yapılan bir doğum günü kupa bardağı sizin için uygun olacaktır. 

 

S: Sevgiliye Yıl dönümü hediyesi Ne Alınır?

C: Sevgiliye tanışma yıldönümü hediyesi için alınabilecek hediyeler arasında üzerinde tarih bulunan yıldönümü hatırlatan kişiye özel hediyeleri tercih edebilirsiniz.

 

S: Sevgiliye Sürpriz Hediyeler Nelerdir?

C: Sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız karikatürlü kupa bardaklar gibi hiç bir yerde bulamayacağınız hem hatıralık hem de kişiye özel bir hediye seçebilirsiniz. Bunun haricinde

 

S: Sevgiliye Uygun Fiyatlı Hediyeler Nelerdir?

C: Sevgiliniz için uygun fiyatlı ve bütçenizi yormayan hediyeler arıyorsanız en uygun fiyatlı hediyemiz olan kişiye özel anahtarlıklar sizin için uygun olacaktır. Hem anlamlı hem de kişiye özel bu anahtarlıklarımızın fotoğraflı, isme özel ve çiftlere özel bir çok tasarıma sahip olduğunu hatırlatalım. 

Uygun fiyatlı hediyeler için sevgiliye ucuz hediyeler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

S: Sevgiliye Fotoğraflı Hediyeler Nelerdir?

C: Sevgiliye fotoğraflı hediyeler arasında tüm zamanların en çok satan hediyesi sihirli kupa bardaklar, polaroid temalı hediyeler, fotoğraflı masaüstü takvimler, fotoğraf çerçeveleri, kişiye özel fotoğraflı türk kahvesi fincanları gibi bir çok hediye bulunmaktadır.

Sevgiliye fotoğraflı hediyeler kategori sayfamızda bir çok hediye mevcuttur.

 

S: Çiftlere Özel Hediyeler Nelerdir?

C: Çiftlere özel hediyeler arasında ikili ahşap anahtarlıklar, ikili sevgili kupaları, ikili sevgili tişörtleri, ikili türk kahvesi fincanları gibi hem sizin için hem de sevgiliniz için hediye grupları yer almaktadır.

Çiftlere özel hediyeler sayfamızı hemen ziyaret edin!

 

S: Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

C: Sevgiliye yılbaşında alınacak hediyeler arasında yılbaşı karikatürlü üzerinde yılın en iyi sevgilisi yazan karikatürlü hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi kategorimizi hemen ziyaret edin!

 

S. Yeni Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

C: Yeni sevgiliniz için ilk kez hediye arayışınız var ise anlamlı ve kişiye özel hediye seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

 

S: Uzaktaki Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

C: Uzaktaki sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünlerimizden bazıları şu şekildedir: Fotoğraflı masaüstü kişiye özel takvimler, kendin yap albümler, akordiyon fotoğraf kutuları, aşhap albüm modelleri, kupa bardaklar, türk kahvesi fincanları...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR