₺279,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺219,99 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺229,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺119,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %50 İndirimli
₺229,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺99,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺219,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺209,99 KDV Dahil
₺119,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %50 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli

Öğretmenler Günü Hediyesi

 

Öğretmenler günü hediyesi, bizi hayata hazırlayan ve bugünlerle gelmemizde şüphesiz üzerimizde birçok emeği bulunan öğretmenlerimize onların en özel günü olan öğretmenler gününde telefonla arayıp ya da küçük bir hediye ile bu özel günlerini kutlamalıyız. En azından bu şekilde bir teşekkür etme şansını bulabiliriz. Her yıl 24 kasım 'da kutladığımız öğretmenler günü hediye bu maksatla bizim için önemli günlerden biri olmaktadır.

 

Bu özel günde sevgili hocalarımızı unutmayarak en azından bir hediye göndererek bu mutlu günlerinde yüzlerinin gülmesine vesile olabiliriz. Okul öncesi, matematik, fizik, biyoloji, din kültürü, resim, müzik, kimya, anaokulu, sınıf, geometri gibi tüm aklınıza gelebilecek branşlarına özel birçok hediye seçeneği bulabilirsiniz. Dilerseniz daha klasikleşmiş tüm öğretmenler için uygun olabilecek hediyeler satın alabilirsiniz.

 

Tüm özel günlerde olduğu gibi bu özel günde de destekçiniz olarak birbirinden farklı, sıra dışı ve en güzel kişiye özel hediye seçenekleri ile yanınızdayız. "Öğretmenler günü hediyesi " gibi araştırma içindeyseniz çok ama çok şanslısınız! Artık arkanıza yaslanın hem bütçenize uygun hem de tasarım harikası 24 kasım hediyeleri nelerdir? beraber hediye tavsiyelerine başlayalım. Genel olarak bakarsak öğretmenler günü hediye fikirleri. Bu kategorideki hediyeler arasında öğretmenler günü kupa bardak hediyeleri, anahtarlık, kalem hediyeleri, taş masa dekoru, özel Usb bellek, bardak altlığı, duvar saati, kalem seti hediyeleri, Oscar ödülü, taş fotoğraf hediyeleri, taş masa dekoru, kartvizit, cüzdan, kartlık, takvim, limonata bardağı, masa saati, kalemlik, masa isimliği, Puzzle hediyesi gibi günlük hayatta kullanışlı ve özel tasarlanmış hediyeler mevcuttur. Bu ürünlerimiz klasik hediyeler olmasa bile yine müşterilerimiz tarafından tercih edilenler arasında ön plana çıkmaktadır.

 

En Güzel Öğretmenler Günü Hediyeleri

 

Örneğin üzerinde isim, soy-isim ve dünyanın en iyi öğretmeni yazılı ahşap kutulu kalem setimizi tercih edebilirsiniz. Öğretmenlerin sürekli kullandıkları hediyelik eşyalardan olan kalem öğretmeninizin ismi ile bütünleşince şüphesiz en güzel öğretmenler günü hediyeleri arasında ve alınabilir hediyeler arasında ön plana çıkacaktır. Ahşap eskitme bir görüntüye sahip bu ürünümüz en çok satılanlar arasında baş köşededir. Eğer sadece kalem arayışı içindeyseniz renk, boy ve birçok isme özel kalem çeşitlerimizin mevcut olduğunu söylemeden geçmeyelim. Kalemlerimizin dışında yine yılın en iyi öğretmeni yazılı Oscar ödülümüz en çok sevilen ve tercih edilen " yaratıcı öğretmenler günü hediyeleri " arasında yerini almaktadır.
 

Biraz daha spesifik olmasını istediğiniz bir hediye arıyorsanız direk olarak branşları için özel tasarlanmış ürünlerimize göz atabilirsiniz. Branşlarına göre öğretmenler günü hediyesi ne alınır? dediğinizi duyar gibiyiz! Grafiker tasarım ekibimiz tarafından her öğretmen branşı için tasarladığımız yani fizik öğretmeni, kimya, resim öğretmeni gibi tüm öğretmen branşları için tasarlanan ürünlerimiz öğretmenler günü için hediyeler arasında en çok satan ürünlerden yani kupa bardak, anahtarlık, taş masa dekoru ve bardak altlığı gibi kişiye özel hediyelerden bahsetmekteyiz. Örneğin resim öğretmeni için üzerinde şövalye, boya fırçası gibi detaylar yer alırken coğrafya öğretmeni için harita ve atlas gibi branşlarına özgü detaylarla süslü bu ürünler spesifik tasarıma sahip oluşlarıyla daha çok beğenilmektedir. Toplamda 30’dan fazla branş için uzun uğraşlar sonucu hazırladığımız özel hediyeler arasında renkli kupa bardaklarımız tasarımlarla beraber bir hayli hoş durmaktadır.

 

Öğretmenler Günü Hediye Önerileri

 

 1. Kişiye özel isimli termos
 2. Öğretmenler özel isimli kupa bardak
 3. Özel isimli Oscar Ödülü
 4. Öğretmenler için duvar saati
 5. Öğretmenlere özel isimli baskılı hediye seti
 6. İsimli su matarası
 7. Kişiye özel fincan seti
 8. Özel baskılı bardak altlığı
 9. İsme özel çakmak
 10. Fincan ve kalemlik seti
 11. Özel isimli kalem
 12. Fotoğraf ve isim baskılı yastık

 

Yine bu tasarımlarımız anahtarlık, taş masa dekoru ve bardak altlığı gibi baskıya uygun ürünlerle buluşturarak tasarım ve ürün seçimi yapılabilmektedir. Ürün sayfasında bulunan kişiselleştir butonuna tıklayarak üzerinde yazmasını istediğinizi isim-soy isim yazarak onun için eşi benzeri olmayan bir hediye sipariş vermiş olacaksınız. Hem branşına uygun hem günlük hayatta kullanılabilen hem de kişiye özel.

 

Erkek öğretmene öğretmenler günü hediyesi seçimi ne kadar zor ve uğraş verici bir durum olsa da kategori sayfamızda bulunan ürünler sayesinde kısa süre içinde sipariş verebilirsiniz. Üzerinde isim ve soy-isim yazan bir çakmağa hangi erkek hayır diyebilir ya da üzerinde dünyanın en iyi öğretmeni yazılı Powerbank ’e kim hayır diyebilir. Bunun gibi birçok hediye eminiz ki sıradan ürünlerden daha çok sevilecektir. Kişiye özel olarak hazırlanan kupa bardak, anahtarlık, taş masa dekoru, kol düğmeleri, cüzdanlar ve kartlıklar kesinlikle işinizi görecektir. Kravat, gömlek vb. sıradan ve beğenilmeyen hediyelerden sonra kategorimizde bulunan ürünleri görünce inanın çok seveceksiniz.

 

Çünkü erkek bir bireye hediye alınırken genelde seçmek zor oluyor bunun en büyük sebeplerinden biri kadınlar için çok fazla alternatif bulunurken erkeklere özel daha az seçeneğin olmasıdır. Örneğin herhangi bir mağazaya gidip bakarsanız bayanlara ayrılan reyonların erkeklere oranla kat be kat fazla olduğunu çok rahatlıkla görebilirsiniz. Kategori sayfamızda bulunan erkek bireylere özgü öğretmenler gününe özel hediyeler sayesinde bu iş artık çok kolay olacaktır. Tüm öğretmenler için alınabilecek hediyeleri seçebileceğiniz gibi sadece erkeklere özel hediye grubundan ve kategoride bulunan seçeneklerden de sipariş verebilirsiniz. 

 

Bayan öğretmenler günü hediyeleri arıyorsanız yine kategori sayfamızda bulunan ürünleri seçebilirsiniz. Cinsiyetine uygun bir hediye bakıyorsanız makyaj aynası ve makyaj setleri yine güzel tercih olacaktır. Bu ürünlerin üzerine isim ve mesaj yazılarak kişiye özel olarak hazırlandığını belirtmekte fayda var. Mevcut olan çok kullanışlı ve tasarım harikası ürünler ile kalplerini kazanmak inanın çok kolay olacaktır. Sıradan hediyeler seçmeden ve bizi tercih ederek ne kadar isabetli bir karar aldığınızı öğretmenler size teşekkür edince anlayacaksınız. Öğretmenler günü hediyesi bayan için seçeneklerimize dilerseniz detaylı olarak kategori sayfamızdan bakın ve öğretmene hediye seçerken en uygun hediyeyi kolayca seçin. Örneğin bayan öğretmen için alacağınız hediye kupa bardak ya da hediye anahtarlık inanın çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Üzerinde eğlenceli tasarımlar bulunan bu ürünü bayan hocalar, odasında çay ve kahve içerken kullanacaklardır. Bayan öğretmenler için daha duygusal seçimlerin uygun olacağını söyleyebiliriz. Üzerinde onun dünyanın en iyi öğretmeni olduğu yazan sertifika veya ona teşekkür ettiğiniz mesajlı bir kupa bardak eminiz ki duygu dolu anlar yaşamasını sağlayacaktır.

 

 Sıkça Sorulan Sorular

 

Öğretmenler Günü Ne Zaman?

 

 24 Kasım 2019 Pazar, Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Eğitim ve öğretim hayatımız boyunca bizlere emek veren hocalarımıza onlar için özel olan günde sevgimizi gösterelim.
 

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

 

 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyeleri ve seçenekleri Hediye Dükkanı ’nda. Öğretmene ne hediye alınır? diye düşünüyorsanız bu hediyelere kesinlikle göz atmalısınız. Öğretmenlere özel birbirinden güzel hediyelik eşyalar.
 

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri Nelerdir?

 

 Öğretmenler Gününde öğretmenlere sizi unutmayacağı işlevsel ve özel hediyeler almayı tercih etmelisiniz. Onların beğeneceği özel hediyeleri seçmeye özen göstermelisiniz.
 

Erkek Öğretmenlere Ne Hediye Alınır?

 

 Erkek öğretmene hediye seçerken, isme özel hediye seçeneklerinden yararlanarak öğretmeninize özel hediyeler oluşturabilirsiniz. Geniş hediye çeşidine sahip ürünler sitemizde sizleri bekliyor.
 

Kadın Öğretmenlere Hediye Önerileri Nelerdir?

 

 Kadın öğretmenlere alınacak en özel hediyeleri kategorilerimizden filtre ederek bulabilirsiniz. Bayan öğretmenler için onlarca hediye seçeneği sitemizde yer almaktadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR