Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Ahşap Fotoğraf Standı (F1005-006)

5,00
Fiyat : ₺279,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: Mini Polaroid Fotoğraf Ölçüsü : 6 cm x 5 cm, Polaroid Fotoğraf Ölçüsü:  11 cm x 9 cm, Ahşap Stand: 30 cm x 2 cm x 2 cm
  • Ürün İçeriği: Ürün 6 adet mini polaroid fotoğraf, 6 adet normal polaroid ölçülerinde fotoğraf ve 1 adet ahşap stand olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Malzeme: 1. Kalite selefonlu fotoğrafı kağıdı kullanılmaktadır ve 1. kalite kayın ağacından yapılmış ahşap stand kullanılmaktadır.
  • Ürün Hazırlanışı: Ahşap stand üzerine yazılan yazı lazer kazıma tekniği ile yapılmaktadır. Yakma tekniği ile yapıldığı için yazıda silinme, solma vb. gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.
  • Gönderim: Siparişiniz özenle hazırlanıp, özel baskılı kraft kutusu ile tarafınıza gönderilmektedir.

 

 

Öğretmenler Günü için fotoğraflı ürün arayanlar için şık bir seçim: Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Ahşap Fotoğraf Standı

 

Eğer öğretmenininize öğretmenler günü için ileteceğiniz anlamlı bir mesaj varsa bu ürün sizin için biçilmiş kaftan! 20 cm birinci kalite ahşap malzemeden üretilmiş stand ve polaroid fotoğraflarla tarafınıza gönderilecek olan öğretmenler günü hediyesi mesajlı ahşap fotoğraf standı ilginç tasarımı ile sınıf öğretmenine, beden eğitimi öğretmenine, kimya öğretmenine vb. yani kısacası tüm branş öğretmenleri için uygundur. Kutlama mesajınızı bu ürün ile iletebilir onlar için çok anlamlı olan öğretmenler gününü daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Yaratıcı öğretmenler günü hediyeleri arayanlar bu ürüne bayılacak!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR