₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺219,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺99,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺119,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %50 İndirimli
₺229,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺279,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺229,99 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺699,99 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺499,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺329,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺149,99 KDV Dahil

Erkek Öğretmene Hediye

 

Öğretmenler geçmişte olduğu gibi günümüzde de en değerli görülen ve en çok saygı duyulan meslek grupları içerisinde yer alarak her daim haklı bir saygınlık içerisinde bulunurlar. Aslında bu saygınlık gösterme durumu, onların yani öğretmenlerin hayatımıza kattıklarına bakılınca oldukça küçük bir durumdur.

 

Öğretmenler, bir toplumun ayakta olması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesinde oldukça önemli bir görevi vardır. 24 Kasım Öğretmenler gününde öğretmeninize vereceğiniz en değerli hediye onun öğrettiklerini dikkatle dinleyip uygulamak olacaktır. Ancak somut bir hediye vermek istiyorsanız ve öğretmeniniz erkekse erkek öğretmene hediye yazısını okuyarak fikir edinebilirsiniz.

 

Her yıl Kasım ayının 24. günü öğretmenler günü olarak kutlanır. Aslında her gün ve her şartta değer ve sevgi gösterilmesi gereken öğretmenlerimiz için bir gün yetersiz olsa bile bu gününün önemini hatırlamak için oldukça iyi bir etkinlik günü hâline getirilebilir. Bu sayede daha değerli, önemli ve özel bir hâle gelir. Öğretmenler gününde sınıfça ya da okulca yapacağınız etkinlikler ile öğretmeninizi ya da öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Öğretmenler gününü etkinlik yaparak kutlamanız her açıdan çok güzel bir ortam oluşturmanızı sağlayacaktır. Eğer sınıfça bir erkinlik yapacaksanız sınıf arkadaşlarınız ile etkinlik dağılımı yaparak güzel bir kutlama yapabilirsiniz. Resim yaparak duvarları süsleyip şiirler yazabilirsiniz. Tüm bu yaptıklarınız hiç şüphesiz öğretmeninizi mutlu edecektir. Aynı zamanda değerli hissetmesini sağlayacaktır. Eğer okulca bir şeyler yapmak istiyorsanız toplu halde tüm öğrencilerle çeşitli etkinlikler yaparak tüm öğretmenleri mutlu etmiş olursunuz.

 

Erkek Öğretmene Alınacak Hediyeler

 

Öğretmeninize vereceğiniz en doğru ve en güzel hediye hiç şüphesiz verdikleri emekleri karşılıksız bırakmamaktır. Yani aldığınız eğitimin ve değerlerin farkında olarak doğru ve iyi niyetli bir insan olmanız yeterli bir hediyedir. Ancak bir hediye almak konusunda istekliyseniz kravat veya kol düğmesi alabilirsiniz. Ama daha akademik bir hediye tercih ederseniz kitap alabilirsiniz.

 

Ayrıca çeşitli kalem modelleri de hediye açısından doğru bir tercih olabilir. Eğer resme yeteneğiniz varsa resim yapabilirsiniz. Aynı şekilde yazı yazmaya ilgiliniz ve yeteneğiniz varsa hediyenizin yanına ufak bir notta yazabilirsiniz. Tüm bu hediye seçenekleri arasında en uygun hediyeyi seçebilirsiniz.

 

Hiç şüphesiz en değerli ve en çok saygı duyulması gereken mesleklerin başında geliyor. Bir toplumu şekillendirecek tek meslek öğretmenliktir. Bu sebeple kutsal ve bir o kadar da değerlidir. Her koşulda sabırlı olan ve eğitim sevgisiyle her zorluğa göğüs gören öğretmenleri bu özel günde en azından sözle kutlayarak her daim değerli hissetmelisiniz.

 

Tüm öğretmenler günü hediye çeşitlerinden yararlanmak için ürünleri sepetinize ekleyerek sipariş geçebilirsiniz ücretsiz kargo avantajı ile hediyelere sahip olun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR