₺229,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
₺319,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺249,99 KDV Dahil
₺179,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺229,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺299,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺219,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺299,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺139,99 KDV Dahil
2. Ürün %50 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺369,99 KDV Dahil
₺329,99 KDV Dahil
₺109,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺239,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi

Bayana Hediye

 

Bayan Hediyesi Ne Alınır ?

 

Bayana hediye dendiği zaman genelde akla anneye alınan hediye ya da sevgiliye alınan hediyeler geliyor değil mi? Oysa bir abla kız kardeşine, bir baba kızına, bir arkadaş en yakın kız arkadaşına hediye alabilir. "Bayana hediye" aslında oldukça fazla; illa pahalı bir markadan elbise almanıza, pahalı yemeklere çıkarmanıza gerek yok. Manevi değeri olan, onu tanıdığınızı anlatan hediyeler her bayanı mutlu eder. Hediyelerin insanlara mutluluk vermesinin nedeni önemsendiğini hissetmektir. Eve gelirken alınan bir ekmek bir kadını neden mutlu etmez; çünkü bu bir rutindir. Eve gelirken alınan bir çiçek kadını neden mutlu eder; rutin bozulduğu ve o gün düşünüldüğünü hissettiği için mutlu eder. Tesettürlü bayana hediye almak da son derece zorlanılan konular arasında; küçük bir araştırma yaptık ve sizler için sitemizden en güzel hediyeleri ve fikirleri ile birlikte sizlere sunduk. Buyurun; kadına hediye ne alınır sorusunun cevapları olan ufak hediye tavsiyelerimiz kısmına.

 

Bayana Hediye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kadına hediye alırken onun neler hissedeceğini hesaba katmanız önemlidir. Kızınız okulunu bitirdi ve ilk işine girdi diyelim. Bir baba olarak onu iş yerinde ziyaret etmek isteyeceksiniz. Kızınızla bir gün ayarlayın ve iş yerine gidin. Kızınızın mesleğine uygun bir de kupa tasarımı yapın. Kızınıza hadi bize bir çay getir dediğiniz anda sen artık bu kupayla çay içmelisin deyip ve hediyesini ona verin. Çok mutlu olduğunu göreceksiniz. Kızınız sizin takdirinizi aldığı için o gün kendisiyle gurur duyacak ve sizin onun arkasında olduğunuzu hissedecektir. Bayana hediye çeşitleri araştırılırken; onu güçlü hissettirecek ve aynı zamanda da mutlu edecek hediyeler seçilmelidir. Hanımlara hediye almak hayat içerisindeki adımlarını takdir etmek demektir. Kadınlara hediye ne alınır dendiği zaman çok komplike düşündüğünüz için genelde yanılırsınız. Eşiniz ya da kızınız eve gelip terfi aldığını söylediği zaman onu takdir edin. Kişiye özel masa isimliği de bir seçenek olarak düşünülebilir. Takdirin ardından bir çiçek ile birlikte masasında kullanabileceği güzel bir masa isimliğini ona iletin. Böylece onun başarısının sizi de mutlu ettiğini ve bu başarının arkasında durduğunuzu anlayacaktır. Ufak detaylar sayesinde kadınlar fazlasıyla mutu edilebilir. Kadına hediye fikirleri oldukça fazladır, sadece hediye alacağınız kadının hayatı ile ilgili olmanız yeterlidir. Yeni yıl hediye bayan arkadaş söz konusu olduğu zaman oldukça standarttır. Elbise, bir yemek, takılar kadınlara hediye edilebilir ve onları mutlu eden detaylar olarak görülür. Bu gibi şeyler gelip geçici anlardır.

 

Kadınlar Kalıcı Hediyeleri Daha Çok Sever

 

Kadınlar kalıcı şeyleri daha çok severler. Kadınlara anlık mutlulukların yanı sıra sürekli olarak yanlarında olacak ve sizin ona değer verdiğiniz hatırlatacak detaylar da vermeniz gerekir. Yakın bir arkadaşınızın ev kutlamasını yemekte yaparken ona bir de evi için saat hediye etmek gerçekten hayatında yaşanan bu değişim sırasında yanında olduğunuzu ve önemsediğinizi gösterir. Hediyeler büyüdükçe değil anlam yüklendikçe sevinç neden haline gelirler. Doğum günü hediyesi bayan için alınıyorsa aklımıza gelen ilk hediyeler arasında çantalar, ayakkabılar, parfüm, bileklik, kolye gibi sıradan ve klişeleşmiş ürünler gelmektedir. Sizde bu sıradan hediyelerden sıkıldıysanız sitemizde bulunan ürünler tam da size göre. Sitemizde bulunan kadına özel hediyeler sayesinde beğendiğiniz hediyeyi sadece hediye sahibine özel kılabilirsiniz. Yani beğendiğiniz ürüne isim yazabilir, baş harflerini yazdırabilir ya da fotoğraf baskılı ürünlerden seçebileceğiniz bir çok ürüne günün anlamına uygun fotoğraf ekletebilirsiniz. Şimdi gelelim doğum günü hediyesi bayanlar için neler olabilir hep beraber inceleyelim.

 

 

Sporcu Bayan Hediye Fikirleri

 

Sporcu bayana hediye alırken son derece dikkatli olmanız gerekir. Spor yapan bir kadının enerjisine hizmet etmek önemlidir. Bayana hediye almanın en kolay olduğu zamanlardan biri sporcu bir arkadaşınıza hediye almaktır. Spor yapan kişiler hayatının bir kısmını; koşarak, yüzerek, spor salonunda efor sarf ederek geçirirler. İşte bu anlarda onlara yardımcı olacak ve sürekli olarak online kalmalarına yardımcı olacak bir hediye gereklidir. Bu hediye de tabii ki bir su mataraları ve termoslar olacaktır. Üzerinde isim ya da meslek yazılı su mataraları sporcuların hayır demeyeceği spor salonlarında en çok yanlarında bulunduracakları ürünler arasındadır. Yine aynı şekilde yeme ve içmelerine dikkat etmeleri gereken sporcu bayanlar için termos bardaklar yine güzel bir alternatif olacaktır. Evlilik döneminde bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerden birinden bahsetme sırasında şimdi! Düğün telaşı bir yandan bastırırken, gerilim kokusu bütün aileye yayılmışken; nişanlınızın elinden tutun ve onu dışarı çıkarın. Kadife bir kutu içerisinde evi tuttuğunuz tarih ve adının baş harfi olan anahtarlığı ona uzatarak “Eşiğinden geçtiğime en mutlu olduğum ev burası olacak çünkü o kapıyı açan sen olacaksın.” deyin. Hediyeyi açtığı anda ilk ev heyecanı hem gerilimi azaltacaktır hem de hayaller içerisinde bir süre gerilmesine engel olacaktır. Bayana hediye alırken yaratıcı olmak ve bu hediyeyi güzel cümleler ile süslemek son derece önemlidir. Bir araba dahi alsanız anahtarı yanına sessizce bırakmanız ile güzel bir cümle ile vermeniz arasında muhteşem bir fark vardır.

 

Bayan Sevgiliye Hediyeler Nelerdir?

 

Bayana hediye genelde sevgilisi, eşi, hoşlandığı kişi tarafından alınır. Evlilik teklifleri de bir hediye eşliğinde yapılır ancak her zaman bir yüzük evlilik teklifinin sembolü olmak zorunda değildir. Şimdi size efsane bir evlenme teklifi planı sunuyoruz. Bu yöntem denenmiş, onaylanmış ve kadınlar tarafından da doğruluğuna kanaat getirilmiştir. Bu fincan takımlarını alın ve size göre evli olacağınız bir zaman dilimini tarihe işletin; bu evlendikten sonraki 1 yıl içinde bir gün olabilir, evlendiğiniz senenin doğum günü olabilir, onu istemeye gitmeyi planladığınız tarih olabilir… Ona fincanı uzatın ve tarih dikkatini çektiği anda sorun “ Bu tarihte bana evet demeye hazır mısın?” Şaşıracaktır. Evlilik tekliflerinde genelde orijinallik aranır ve siz bu orijinalliği yakaladığınız için emin olun uzun süre ailede konuşulan kişi siz olacaksınızdır. Çiftlere özel isimli ve tarihli Türk kahvesi fincanı ikiniz için ideal olacaktır. Bu sadece evlenmek için tasarlayabileceğiniz bir hediye değil tabii ki evlilik yıl dönümü tarihi işleterek de karınıza sunduğunuz zaman onu ne denli mutlu edeceğinizi görmeniz mümkün.

 

Kız Arkadaşa Hediye Ne Alınır?

 

Kız arkadaşa hediye tabi ki sadece evlenme teklifinde verilmez. Bayana hediye verilen en önemli durumlardan birisi de arkadaşlık teklifinde bulunduğunuz zaman dilimidir. Bu dönem çok hassastır; evine gitseniz olmaz, bana gel deseniz olmaz. En iyisi sakin ve güzel doğası olan bir parka davet edin; hava soğuksa bir termosta kahve, sıcak ise soğuk bir içecek işinizi görecektir. Yanınıza özel tasarım bardaklarınızı da alın. Çöp adam tasarım ikili sevgili kupası kullanışlı bir ürün olarak öne çıkıyor. Ona bardakların tasarımlarını fazla göstermeden mümkünse akşam saatlerinde sunumunuzu yapın ve konu ilerlerken teklifi patlatın. Bu bardakların sizin için özel tasarlandığını öğrendiği zaman ve “Bu bardak sende kalmalı…” dediğiniz zaman muhteşem bir ilişkinin temellerini, onu düşündüğünüzü göstere göstere atacaksınız demektir. Bayan hediye çeşitleri bölümünün en özel kısımlarından birine geldik. Abla kardeş olmak çok özeldir. Teyze anne yarısı derler aslında ama ablanız varsa aslında annenizin yarısı o demektir. Birçok kadın annesinden şikayet eder ama büyüdükçe annesine dönüşür; sizden önce annenize dönüşecek kişi ablanızdır. Kelime anlamlı kupa bardak şık bir hediye seçeneğidir. Hayatınızın sonuna kadar sizi her koşulda sevecek kadınlardan biri olan ablanıza bu hediyeyi alarak hayatınızın içerisindeki değerini bildiğinizi gösterebilirsiniz. Bayana hediye alırken düşünceli olmak, onu desteklediğinizi göstermek ve hayatınızdaki yerini vurgulamak önemlidir. Kadınların duygularını ön planda tutarak hediyeler seçerseniz mutlu kadınlar yaratır ve bunun meyvelerini ailenizdeki huzur ile daha başarılı bir kadın görerek toplayabilirsiniz. Kadınlara iyi ki hayatımdasın mesajı verecek hediyeler için sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.

 

Bayana Özel ve Uygun Fiyatlı Hediyeler

 

Hanımlara hediye almak erkeklere hediye almaktan daha kolaydır. Hangi mağazaya girerseniz girin ürünlerin yüzde 75’inden fazlasının bayanlar için olduğunu görürsünüz. Bu da bayanların erkeklerden daha fazla ürün seçeneği olduğu anlamına gelir. Bir bakıma kolay gibi görünen bu faktör aslında başka bir problemi de beraberinde getirmektedir. Bir çok ürün içinden en güzel hediyeyi seçmek hiç de kolay olmayacaktır. İşte bu noktada güvenli alışverişin adresi HediyeDukkani.com'da bulabileceğiniz birbirinden farklı, orijinal ve bayanlara özel hediyelik eşya ile bu soruna kesin bir çözüm bulacaksınız. Bayana hediye almak erkeğe hediye almaktan kolay gibi görünse de kadın için hediye alırken en ince ayrıntısına kadar düşünmeliyiz. Yoksa alacağımız hediye sonunda hüsranla karşılaşabiliriz. Öncelikle kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından makyaj aynası iyi bir seçenek olacaktır. Bunun haricinde kişiye özel manikür seti de hediye sahibinin hayır diyemeyeceği bayanlara hediyelik eşya seçeneklerinden biridir. Bu hediyelerin üzerine isim yazdırarak kişiye özel olarak hazırlattırabilirsiniz. Hediye sahibi eğer kız arkadaşınız ise daha romantik hediyeler seçmekte fayda var. Bunların arasında üzerine onu ne kadar çok sevdiğinizi yazdırabileceğiniz saatli akrilik levha ile sıradışı bir hediye seçmiş olacaksınız. Bunların dışında kişiye özel kupa bardaklar, anahtarlıklar, taş foto çeşitleri ve teknolojiye yakın olanlar için isme özel usb ve powerbank çeşitleri farklı bayan doğum günü hediyeleri arasında yerini almaktadır. Bayana hediye seçeneklerine HediyeDukkani.com'un uygun fiyat ve aynı gün kargo seçeneği ile ulaşabilir, sevdikleriniz için mükemmel bir hediye oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR