Süper Anne Tasarımlı Anneye İlginç Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve (F5021-XXX)

0,00
Fiyat : ₺339,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 21 cm genişlik, 21 cm yükseklik. Fotoğraf ölçüleri: 20 cm genişlik, 20 cm yükseklik.
  • Kullanım: Ürün ekleyeceğiniz fotoğraflarla oluşturulacaktır. Çerçeveler güçlü yapışkanla duvara sabitlenir. Yapışkan duvarlarınıza zarar vermez. Yapışkan bölümü bir çok kez kullanılabilmektedir, bu da evinizde uygulayacağınız dekoratif uygulamalara olanak sağlayacaktır. Dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz, çıkartıp tekrar tekrar farklı yerlere yapıştırabilirsiniz.
  • Temizlik Talimatı: Nemli bezle temizlenebilir.
  • Ürünümüz gönderdiğiniz fotoğrafın karikatür haline getirilip tasarıma eklenmesi ile hale gelmektedir.

 

 

Süper Anne Tasarımlı Anneye İlginç Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve Hakkında Editörün Görüşleri

 

Süper Anne Tasarımlı Anneye İlginç Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve, anneler günü veya doğum günü gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika bir üründür. Bu özel çerçeve, annenizi Süpermen kıyafeti giymiş bir süper anne olarak tasvir eden harika bir karikatür içermektedir. Ürünümüz, müşterilerimizin bize gönderdiği annelerinin fotoğrafları ile birleştirilerek özelleştirilmektedir. Bu şekilde, anneler günü hediyesi olarak alacağınız bu çerçeve, tamamen size özel ve anlamlı bir hediye haline gelmektedir. Anneler günü yaratıcı hediyeler kategorisinde baş köşede bulunan bu annelere özel karikatür çizimli kare çerçeve hediye sahibi anneyi çok şaşırtacak.

 

Süper Anne Tasarımlı Anneye İlginç Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve, 20x20 cm boyutunda ve yüksek kaliteli bir baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir. Çerçeve, özel bir karton kutu içinde gelmektedir ve kolaylıkla asılabilen bir askıya sahiptir. Bu özel hediye ile annenize onu ne kadar sevdiğinizi ve takdir ettiğinizi gösterebilirsiniz. Ürünümüzü seçerek, annenize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR