₺209,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥

Tıp Bayramı Hediyeleri

 

Tıp sektöründe çalışan sevdikleriniz için ya da herhangi bir sağlık probleminde yanına gittiğimiz doktorunuz, eczacını için ya da hasta olunca sizinle yakından ilgilenen hemşireniz için tıp bayramına özel bir hediyelik eşya arıyorsanız Tıp bayramı hediyeleri kategorimizde tüm sağlık çalışanları için üzerinde isim yazılı ve meslekleri ile bütünlenmiş kişiye özel meslek hediyeleri bulabileceksiniz. Bu hediyelerden başlıcaları şunlardır; doktora özel masa isimliği, hemşireler için kupa bardak, paramedik temalı ve tasarıma sahip su matarası, eczacı temalı ve isme özel hazırlanan duvar saati modelleri vb. gibi onlarca kişiye özel isim yazılı tıp bayramı hediyeleri bulabileceğinizi hatırlatalım.

 

Her yıl Mart ayının 14’ünde tüm sağlık çalışanlarının coşkuyla kutladığı 14 Mart Tıp Bayramı doktor, hemşire, eczacı vb. tüm sağlık çalışanları tarafından sempozyumlar, eğitimler ve çeşitli etkinlikler ile kutlanmaktadır. Bu özel günde sağlık bakanlığı bir kutlama mesajı yayınlayarak bu sektöre gönül vermiş ve insanların sağlığının kontrolü ve iyileştirilmesi gibi görevlere sahip olan çalışanlarının özel günlerini kutlamaktadır. 14 Mart Tıp Bayramı Hediyeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden bazıları ise şunlardır; kişiye özel isimli kalemler, meslek yazılı masa isimlikleri, ofis için isim yazılı kalemlikler, son dönemlerin en çok satın alınan ürünleri termos bardaklar vb. gibi onlarca çeşit ve birinci kalite ürünü siz de tercih edebilirsiniz.

 

Siz de hemşire ablanıza, doktor babanıza ya da eczacı annenize şık ve anlamlı bir meslek hediyesi arıyorsanız onlarca tasarım arasından sizin için en uygun ve bütçenizi sarsmayacak fiyatlara sahip olan hediyeleri kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR