₺89,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺99,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺109,99 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Uygun Fiyatlı

Kişiye Özel Anahtarlıklar

 

Anahtarlık modelleri arasında birbirinden farklı, farklı formlarda ve farklı malzemelerden yapılmış 200'den farklı tasarıma sahip ürünler ile karşınızdayız! Aksesuar dünyasının yıldızı olan bu ürün kullanışlılığının yanı sıra son dönemlerde de hediye dünyasının yıldız ürünleri arasında yerini almaktadır. Artık insanlar sıradan ürünlerden ziyade kişiye özel, isimli ve fotoğraf baskılı gibi kişisel ürünlere yöneldiği için sevgiliye, anneye, babaya, arkadaşa, öğrenciye, mesleklere vb. bir çok alt kategori için üretilen tasarımlar sayesinde özel günlerde tercih edilen hediyeler arasında yerini ön plana çıkmaktadır! Fiyatlarının uygun olması ve işlevselliği ile tercih edilebilen bir hediye olan ürünümüz siz müşterilerimiz tarafından sevgililer günü için, anneler günü için, babalar günü için, yıldönümü için, yılbaşı için gibi tüm özel günler için sipariş verilmektedir.


Özel Tasarım Anahtarlıklar

Eğer hediye sahibine hem bütçenize uygun hem küçük hem de sürekli yanında bulunduracağı bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman kişiye özel anahtarlık kategorimize gelmekle kesinlikle en doğru kararı vermiş bulunmaktasınız! Kare, yuvarlak, kalpli, dikdörtgen gibi bir çok modeli bulunan ürünlerimiz üstelik kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yani dışarıdan alacağınız sıradan bir isimli anahtarlık ürününden farkı üzerinde fotoğraf, mesaj veya isimli olması gibi sizin özelleştirebileceğiniz kişiye özel alanlara sahip olmasıdır. Bu özelliği ile de sıradan hediyelerden sıyrılan isimli kişiye özel anahtarlık çeşitlerimiz diğer ürünlerden kendini sıyırmaktadır. Üstelik hepsi özel tasarım ve metal, ahşap, FRP olarak bilinen sert plastik gibi çeşitli malzemelerden üretilip siz müşterilerimize özel olarak dizayn edilmiştir!
Bazı kişiye özel hediye anahtarlık modellerimizin ön ve arkalarına baskı yapıldığını bazı modellerimizin sadece ön tarafına baskı yapıldığı bazı modellerimizin ise lazer kazıma yöntemi ile kişiye özel hale getirildiğini hatırlatalım. Yani kategori sayfamızda birbirinden farklı çeşitlerde 10’larca ürün ile karşınızdayız. Şık kutusunda adrese teslim edilen isimli ürünler ile tüm önemli günleriniz için veya sizin için anlam ifade eden kişiler için isimli modellerimiz arasından beğendiğiniz isimli modeli seçin ve HediyeDukkani.com güvencesi ile internetten sipariş vermenin tadını çıkarın. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı, kadınlar günü gibi sevdiklerimize onların ne kadar değerli ve önemli olduğunu gösterdiğimiz özel günler için tasarlamış olduğumuz farklı formlarda isimli anahtarlık ve kişiye özel anahtarlıklar ile eminiz ki hediye sahibini çok kolay bir şekilde mutlu edeceksiniz! Web sitemizde siz müşterilerimiz için bir çok farklı ödeme koşulu bulunduğunu hatırlatalım. Günlük hayatta kredi kartlarını internette kullanan müşterilerimizi düşündüğümüz gibi kredi kartını internette kullanmayan müşterilerimiz için de ödeme koşullarımız mevcuttur.
Özetlemek gerekirse kredi kartı kullanan müşterilerimizin kartları ile kullanmayan müşterilerimiz ise alacağı ürün olan kişiye özel anahtarlık kapıda ödeme ile sipariş oluşturabileceğini hatırlatmadan geçmeyelim. Siparişiniz için özel olarak hazırlanan anahtarlıklar hafta içi 2'ye kadar verildiği takdirde gün içerisinde hazırlanıp ve son kontrolleri yapılıp belirttiğiniz adrese gönderimi sağlanmaktadır. İsimli siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra bir kaç iş günü içerisinde tahmini olarak size faturası ve irsaliye gibi evrakları ile birlikte ulaşmaktadır. Şimdi gelelim isimli anahtarlık yaptırma düşüncesi olan siz müşterilerimiz için ne tür ürünler hazırladık, ne tür kişiye özel isimli anahtarlık tasarımlarımız var ve ne tür tarzda anahtarlıklar mevcut sorusuna! Öncelikle metal gövdeye sahip ürünlerimizden başlayacak olursak metal bir anahtar halkasına sahip dikdörtgen bir şekle sahip olan bu isimli ürünümüz lazer kazıma yöntemiyle isimli hale getirilmektedir. Erkek ve bayanlar için iki özel tasarıma sahip bu isimli anahtarlık hem erkeklere hem de bayanlara rahatlıkla hediye edebilirsiniz.
Üzerinde isim soy-isim ve dikdörtgen şık bir çerçeve bulunan isimli ürünümüzde çok şık bir font kullanıldığını söylemeden geçmeyelim. Bu modelimizin aynı zamanda annelere özel dizayn edilmiş modeli olan canım annem tasarımı isimli anahtarlık, babalara özel isimli tasarıma sahip canım babam gibi hem anneler gününde hem de babalar gününde sipariş verebileceğiniz isimli kişiye özel anahtarlık formları bulunmaktadır. Bunların dışında doğum günü için tasarlanmış üzerinde tarih, isim soy-isim yazan şekilli bir çerçeveye sahip doğum gününe özel tasarlanmış isimli anahtarlık modeli de mevcuttur. Üzerinde bulunan doğum günü tarihi ve ilginç bir font kullanılarak yazılmış isim soy-isim ile göze gerçekten çok hoş göründüğünü belirtelim. HediyeDukkani.com olarak metal tasarımımızda sevgilileri de unutmadık. Sonsuzluk tasarımlı metal ürünümüz yine sevgililer günü, yıldönümü, sevgiliye doğum günü hediyesi gibi tüm özel günler için tercih edilen sevgiliye özel isimli anahtarlık modelleri arasında ye almaktadır. Ofisinizin, arabanızın ve evinizin anahtarlarını bu güzel kişiye özel anahtarlıklar ile beraber tutturup her daim yanınızda taşıyarak kaybolmalarını önleyebilirsiniz.

Araba Anahtarlığı

 

İsme özel anahtarlık arasında yine kendi bünyemizde tasarımları gerçekleştirilen amerikan cevizi ağacından üretilmiş çok ama çok özel tasarımlara sahip ahşap kesim modeller bulunmaktadır. Lazer kazıma ve kesme yöntemiyle A’dan Z’ye kendi bünyemizde tasarlanan bu ahşap ürünlerimiz arasında kalpli dikdörtgen, kelebek tasarım dikdörtgen kesim, tarihli ve mesajlı yuvarlak kesim, puzzle parçalı özel tasarım, çiftlere özel olarak tasarlanmış ikili kalp isimli anahtarlık, ikili dikdörtgen isimli anahtarlık ve kalbimin anahtarı tasarımlı birbirine geçen isimli anahtarlık gibi çiftler için özel isimli anahtarlık modelleri mevcuttur. Kategori sayfamızda en çok satan isimli anahtarlık çeşitleri arasında bu isimli "araba anahtarlığı" modelimiz olduğunu söyleyelim. Ahşap gövdeye sahip bu ürünümüz metal aksesuarlarla tamamlanarak yine özel kutusunda gönderimi yapılmaktadır. İsimli anahtarlık yaptırma düşüncesi olan siz sevgili müşterilerimiz için yine FRP malzemeden yani sert ve pürüzsüz plastikten üretilmiş olan kare modelimiz mevcuttur. Üzerine yapılan sublimasyon baskı ile renk renk, çeşit çeşit tasarımlarla ön plana çıkan ürünlerimiz genellikle fotoğraflı tasarımlara sahiptir. Göndereceğiniz fotoğraf ile ve diğer bilgiler ile kişiye özel hale getirilen baskılı ürünlerimiz yine doğum günü hediyesi, mezuniyet hediyesi, baby shower hediyesi gibi özel günler için satın alınmaktadır.
Her önemli gün için farklı farklı formlara sahip kişiye özel anahtarlık ürünümüz her iki tarafına da baskı yapıldığını belirtmeden geçmeyelim. Bu ürünümüzün yıldönümü gibi tarihin önemli olduğu özel gün için tasarıma sahip isimli anahtarlık modeli de mevcuttur. Belirttiğiniz ay ve günün tasarımda işaretlendiği ve isimlerin bir arada yazılarak ortada kalp bulunması ile hazırlanan tasarımı çiftler için satın alınan isimli anahtarlık hediyeleri arasında yer almaktadır. Anneler günü için anahtarlıklar arasında bulunan bir tarafına annenize olan mesajınızı iletebileceğiniz diğer tarafında ise fotoğraf yer alan anahtarlıklar bu önemli gün için annelere hediye edilebilecek anahtarlıklar arasındadır. Babalar günü için de aynı tasarıma sahip anahtarlıklar bulunduğunu söylemeden geçmeyelim. Babalara hediye alırken ne tür anahtarlıklar mevcuttur, ne tür anahtarlıklar satın alabilir sorusunun cevabını yine anahtarlıklar kategorimizde bulabilirsiniz.
İsim Yazılı Anahtarlık modelleri arasında yine ahşap malzemeden üretilmiş çiçek desenli modelimiz renk renk tasarımlarıyla kategori sayfamızda ilgiyi çekmektedir. Bu modelimizin mesleklere özel formları en çok tercih edilen isimli anahtarlık hediyeleri arasındadır. 150'den fazla meslek için tasarıma sahip olan meslekler için kişiye özel anahtarlık ürünümüz doktor, avukat, mühendis, hemşire gibi aklınıza gelebilecek tüm mesleklere özel olarak tasarlandı. Yine üzerinde isim soy-isim ve meslek yazılı olması müşterilerimizin çok beğenisini kazanan isimli anahtarlık çeşitlerimiz tasarımlarıyla ilgiyi haketmektedirler. Mesleğinizi arama bölümünden aratıp anahtarlıklar arasında ürünü bulabilirsiniz veya anahtarlıklar kategori sayfamızın içinden bulup ürün sayfasına giderek gerekli tüm bilgileri eksiksiz doldurup kolayca sipariş verebileceğinizi hatırlatalım. İsim Yazılı araba anahtarlık seçimi yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini de anlatmadan geçmeyelim. Eğer sevdikleriniz için özel bir gün için hediye alma düşüncesindeyseniz öncelikle tasarım konusunda ve alt kategorilere ayrılan sayfamızdan o özel güne ait olan ürünlere yoğunlaşmanızı öneririz.
Örneğin sevgililer günü için isimli anahtarlık siparişi vermek istiyorsanız baskılı anahtarlıklar bu özel gün için daha da uyumludur. Çünkü ürün üzerine yapılan özel güne ait baskısı sayesinde günün anlam ve önemini ön plana çıkartacaktır. Üzerine ekleteceğiniz sizin için öneme sahip bir tarih, isimleriniz ve diğer detaylarla süslenerek hazırlanması ile baskılı kişiye özel anahtarlık, sadece isimli anahtarlık ürününe göre daha doğru bir tercih olacaktır. Anahtarlıklar arasında baskılı anahtarlıklar diğer anahtarlıklar ile bir fark ile ayrılmaktadır. Ahşap ve metal anahtarlıklar ön tarafa kazıma yapılırken baskılı anahtarlıklar için aynı şey söz konusu değildir. Baskılı anahtarlıklar da her iki tarafa yani hem ön hem de arka yüzeye tasarım baskı yapılmaktadır.

 

? Kişiye Özel Anahtarlık Nedir?

 

 

Hediye almak istediğiniz kişiye özel olarak ürettiğimiz farklı anahtarlıklardır.

 

 

 

? İsme Özel Anahtarlıklar Nelerdir?

 

 

 

Sevdiğinize hediye alacağınız anahtarlık üzerine dilediğiniz ismi yazarak kişiye özel anahtarlık üretiyoruz.

 

 

 

? Fotoğraflı Anahtarlık Nedir?

 

 

 

Hediye alacağınız kişi için istediğiniz fotoğraf baskını anahtarlık üzerine basarak sizlere gönderiyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR