₺89,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺209,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺369,99 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺599,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺219,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺109,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺499,99 KDV Dahil

Abiye Hediye

 

Abiye Hediye Önerileri Nelerdir?

 

Abiniz için hediye arıyorsanız ve abiye hediye ne alınır diye mağaza mağaza dolaşıp aradığınız ürünü bulamadıysanız ya da karşınıza hep klasik ve abiliğin anlamını taşımayan sıradan hediyeler çıkıyor ise Abiye hediye kategorimiz sayesinde abiniz için anlamlı ve abinizin abiliğin ne kadar önemli bir ünvan olduğunu hatırlatacak manevi hediyeler değere sahip anlamlı hediyeler bulacaksınız! Sizi her an korumaya çalışan ve diğer aile bireyleriniz gibi sizi tüm kötülüklerden koruyan, yeri geldi mi harçlığınızı veren ve hep gölgeniz olan abileri onların özel günlerinde unutmak kötü olacaktır. Onlar için iş tebriği hediyesi, yılbaşı hediyesi, doğum günü hediyesi, mezuniyet hediyesi gibi özel günler için şaşırtıcı ve onları mutlu edecek hediyeler ile yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz!

 

Abiye verilecek hediyeler arasında kategori sayfamızda kalem, kupa bardak, duvar saati, cüzdan, çakmak vb. gibi her yerde olan hediyelerin yanı sıra üzerinde ağabey kelime anlamı yazılı ürünlerimiz ön plana çıkmaktadır. Ağabey’in kelime anlamının şık bir fontla ürünlerin üzerine yazıldığı bi nevi sözlük sayfası görünümünde olan bu anlamlı açıklama üzerinde ağabey yazısı ve açıklamanın altında da abinizin isminin yazdığı şık ve abinize tebessüm ettirecek bir hediye olacaktır. Eğer abinize abilik ile ilgili bir hediye alacaksanız inanın bize bundan daha iyisini bulamayacaksınız. Anahtarlık, termos, kupa bardak, duvar saati gibi çeşit çeşit ürünler için özel olarak tasarlanmış ağabey kelime anlamlı ürünlerimize sadece abiniz değil tüm aile bireyleri bayılacaktır!

 

Bunların yanı sıra abiye hediye fikirleri arasında üzerine lazer kazıma yöntemi ile isim soy-isim, tarih vb. çeşitli ikonların işlendiği cüzdan ve kartlık modellerimiz hem erkeklerin yanlarında sürekli taşıyabileceği hem de en kullanışlı erkek aksesuarları olması bakımından abinizi memnun edecek ve garanti beğenebilir diyeceğimiz hediyeler arasında yer almaktadır. Yine aynı şekilde eğer abiniz sigara kullanıyorsa ona alacağınız üzerinde isim soy-isim yazılı ya da bıyık, smokin vb. gibi erkeklere özel tasarımlara sahip metal çakmak modellerimiz hayat kurtarıcı hediyeler olarak kendini öne çıkarmaktadır.

 

Eğer hala abiye hediye ne alınır? diye arıyorsanız abiye hediye fotoğraf baskılı kupa bardak, üzerinde 4 fotoğraf bulunan abiye hediye duvar saatleri, abiye hediye isim yazılı metal anahtarlıklar, abiye hediye fotoğraf baskılı kare anahtarlıklar, dikdörtgen puzzle modelleri, isim yazılı kalem modelleri gibi bir çok hediyeyi kategori sayfamızda gezinerek bulabilirsiniz. Tüm bu ürünlere kapıda ödeme seçeneği ile sahip olabileceğinizi söylemeden geçmeyelim.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR