Abiye Hediye Fotoğraf Baskılı Dikdörtgen Puzzle (A1031-231)

0,00
Fiyat : ₺129,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün 39 TL
:
  • Ürün Ölçüleri: 27 cm genişlik, 21 cm yükseklik.
  • Kullanım: Arkasında ayağı mevcuttur, dik pozisyonda durabilir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlemeniz tavsiye edilir.

 

 

 

Abiye Hediye Fotoğraf Baskılı Dikdörtgen Puzzle Hakkında Editörün Görüşleri

 

Abilere hediye almak bazen zor olabilir. Ancak, özel bir hediye ile onların kalplerini kazanabilirsiniz. Fotoğraf baskılı dikdörtgen puzzle, abilerinize hediye edebileceğiniz özel bir hediye seçeneği olabilir. Abiye özel olarak tasarlanan bu dikdörtgen puzzle, kaliteli bir baskı ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla hazırlanır. Puzzle üzerindeki fotoğraflar seçilirken, abinizin özel anılarını ve hoşuna gidebilecek görüntüleri tercih edebilirsiniz. Puzzle üzerindeki fotoğraflarla birlikte ağabey kelime anlamı da yazılıdır.

 

Bu özel hediye, abilerinize onların sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermenin harika bir yolu olabilir. Ayrıca, abilerinizin bu hediye ile birlikte geçmiş anılarınızı yeniden hatırlayacaklarına ve sizinle daha güçlü bir bağ kuracaklarına da inanabilirsiniz. Bu özel hediye, abilerin doğum günü, yıl dönümü, mezuniyet veya özel bir başarı kutlaması gibi herhangi bir özel gün için mükemmel bir seçim olabilir. Ayrıca, abinizin doğum günü gibi özel bir gün için sadece bir hediye olarak değil, aynı zamanda abinizin hayatındaki özel anıları kutlamak için de harika bir hediye olabilir. Abiye doğum günü hediyesi ne alınr diyenler için bu ürün hem anlamlı hem de kişiye özel bir hediye!

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR