₺299,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺269,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
2024 🎄
₺209,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺229,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺149,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺349,99 KDV Dahil
₺169,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺169,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Seviliyor
₺249,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺169,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺169,99 KDV Dahil

Ofis Hediyeleri

 

Ofis Hediyeleri Önerileri

 

Ofis hediyeleri , çalışma arkadaşlarınıza, eşinize, sevgilinize, patronunuza kısacası bir ofiste mesai yapan herkese alabileceğiniz türde hediyelerdir. Evlilik yıldönümü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde, eşinize ya da sevgilinize ofiste kullanması için çok çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Alacağınız hediye onun ofiste işini kolaylaştırırken aynı zamanda da ona sizi hatırlatıp sürekli olarak işi ile ilgili motive olmasını sağlayacaktır. Örneğin ona özel kutulu hediye kalem seti alırsanız, her yazı yazdığında veya belge imzaladığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı olan bu ürün ile onun ofiste işine yarayacak bir hediye vermiş olursunuz. Hem kullanışlı olması açısından hem de sürekli yanında taşıyıp sizi hatırlayabilmesi açısından ideal bir hediyedir. Eğer ofis hediyesi alacağınız kişi doktor ya da diş hekimi gibi tıbbi bir alanda çalışan ofise sahipse ona alabileceğiniz güzel hediyelerden biri de diş hekimi taş masa dekoru hediyesidir. Gün boyu hastalarla ilgilenip yorgun düşen arkadaşınız, eşiniz ya da yakınınız bu hediye ile yorgunluğunu unutup mutlu olacaktır. Akşama kadar diş hekimliği gibi zor bir mesleği icra ettikten sonra, alacağınız bu hediyeyi karşısında görünce yorgunluğunu unutacak daha konsantre bir şekilde işini yapmaya başlayacaktır. Elbette yalnızca tıp alanında çalışanlar için değil, elektrik mühendisi taş masa dekoru gibi ürünleri de mühendis tanıdıklarınıza alıp onları mutlu edebilirsiniz. Yalnızca elektrik mühendisleri için değil, birçok meslek grubu için bu tür ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Bu dekoratif ürünler ile hem çalışan yakınlarınızın ofisteki atmosferleri daha güzel olacak hem de sizi hatırlama fırsatını onlara vermiş olacaksınızFizik öğretmeni taş masa dekoru ürününü de isterseniz öğretmeninize isterseniz de fizik öğretmenliği yapan bir yakınınıza verebilirsiniz.

 

Şık ofis hediyeleri arasından sizlere tavsiye edebileceğimiz birçok ürün bulunmaktadırKişiye özel hediye metal kartvizitlik alarak hem şık hem de kullanışlı bir ürünü yakınlarınıza hediye etmiş olacaksınız. Yakınızın ismini yazarak göndereceğimiz bu ürün, prestijli olmasının yanı sıra çalışılan ofis ortamında da kişiye ayrı bir karizma katmaktadır. Ofis hediyeleri seçimi çokta kolay olmamakla birlikte, seçenek sayısı ise bir hayli fazladır. Öncelikle hediyeyi alacağınız ofis çalışanının ne işle meşgul olduğu konusunu göz önünde bulundurarak hediye seçimi yapmanızda fayda var. Eğer bir işyeri sahibiyseniz ve çalışanlarınıza hediye alacaksanız firmalara özel logo baskılı küllük hediyesini de bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Bununla birlilkte her ofis için ideal ve şık ürünlerden biri olan isme özel bardak altlığı seti de değerlendirilebilir. Bu hediyeyi alarak ofisinizde her çalışanın kendine ait bardak altılığı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ofisiniz daha profesyonel olurken aynı zamanda daha sıcak bir atmosfere kavuşabilir. Bu hediyeyi yalnızca ofis sahipleri değiş ofis çalışanları olarak çalışma arkadaşlarınız için de satın alıp hediye edebilirsiniz. Kişiye özel ofis hediyelerinden birini seçmek isterseniz de size önerebileceğimiz pek çok farklı ürün seçeneği bulunmaktadır. Eğer satın alacağınız ofis hediyeleri için, yakınınızın çalıştığı ofiste elektronik cihazlar yoğun şekilde kullanılıyorsa bunun için size önerebileceğimiz ürün kişiye özel beyaz dokunmatik ekranı kalemi olacaktır. Elbette bu ürünü satın alırken, satın aldığınız ofiste tablet vs. dokunmatik kalem kullanılan yerler olmasını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer bu tür teknolojik aletlerin yoğun şekilde kullanılmadığı bir ofis için bu ürünü satın almak istiyorsanız sizin daha farklı ürünlere bakmanızı tavsiye ederiz. Çünkü tablet vs. elektronik cihazlar olmadan bu tür hediyeler çokta anlamlı olmayacaktır.

 

Satın almak istediğiniz ofis hediyeleri kim için alındığı son derece önemlidir. Eğer erkeğe ofis hediyesi arıyorsanız daha çok erkeğe uygun türde hediyeler bakmanız gerekiyor. Elbette her erkeğin de farklı hediyelerden hoşlanabileceğini göz önünde bulundurarak bu seçimi yapmalısınız. Örneğin hediye olarak Osmanlı tuğralı masa isimliği erkekler için ideal bir hediyedir. Ofisinde çalışırken masasına koyabileceği hem şık hem de geleneksel bir hediye olarak ön plana çıkar. Eğer hediyeyi alacağınız kişi tarihe meraklı biriyse bu hediye daha da anlamlı bir hediye olacaktır. Yani hem erkeğe uygun bir hediye bulup hem de onun sevdiği bir alanla ilgili hediye vermiş olacaksınız . Hediyelik ofis aksesuarları çok çeşitli seçeneklerden oluşmaktadır. Eğer aksesuar olarak alacağınız hediyeyi tüm ofis için almayı düşünüyorsanız sizler için bazı seçenekler sunabiliriz. Firmalara özel logolu kupa bardak hediyesi tüm ofis arkadaşlarınıza hediye etmek için güzel bir seçenektedir. Bu bardakların üzerinde firmanızın logosu yer alırken aynı zamanda üstüne firma çalışanlarının ismini de yazabilmekteyiz. Yani ofis hediyeleri olarak ideal olan bu ürün ile birlikte tüm ofis çalışanlarının kendilerine özel bardakları olabilecek. Tüm ofis için alınabilecek ürün elbette yalnızca bu ürünle sınırlı değil. Seçenekler arasından size sunabileceğimiz diğer bir hediye ise isim yazılı bordo kalem hediyesidir. Bu hediyeyi tüm ofis arkadaşlarınız için satın alıp hepsine kendi isimlerinin üzerinde yer aldığı bu kalemleri hediye edebilirsiniz. Hem ofis ortamında pozitif bir hava oluşurken hem de herkesin kendine özel bir hediyesi olmasını sağlamış olacaksınız. Ofis hediyeleri olarak seçeceğiniz hediyenin ofis arkadaşlarınızın ve ya ofiste çalışan yakın arkadaşlarınızın hoşlanabileceği tarzda hediyeler olmasına özen göstermelisiniz.

 

Modern Ofis Hediyeleri Nelerdir?

 

Eğer seçmek istediğiniz ofis hediyeleri bireysel bir hediye olacaksa bunun için de size sunabileceğimiz onlarca farklı alternatif mevcuttur. Öncelikle sunacağımız alternatiflerden hangilerinin hediye satın alacağınız kişiyi daha çok mutlu edeceğini tahmin edip ona yönelik bir hediye almalısınız. Örneğin firmalara özel  logo baskılı mouse pad bir ofis patronunun çalışanlarına hediye edebileceği türde bir hediye olurken, bireysel olarak yakınlarınıza hediye etmek için çokta uygun bir hediye değildir. Yani hediyeyi veren kişi de verilen kişi de hediye seçimi açısından önem teşkil eder. Ofis hediyeleri seçerken tüm bunları göz önünde bulundurup seçmekte fayda var. Eğer hediye alacağınız kişi eşiniz ya da yakın bir arkadaşınız ise tuğra desenli kalem seçeneğini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Özellikle de erkek çalışanların hoşuna gidebilecek tarzda bir ürün olan bu kalem, hem şık hem de karşınızdaki kişiyi özel hissettirecek türden bir hediye. Sürekli olarak yanında taşıyabileceği türde bir hediye olması açısından da sizi sık sık hatırlaması mümkün olan ofis hediyelerinden biri olacaktır. Elbette yalnızca erkekler için değil bayan ofis çalışanları için de hediye almak isteyenlere özel çok çeşitli tavsiyelerimiz var. Çalışan yakınınızın yaptığı mesele göre ona petrol ve doğalgaz mühendisi taş masa dekoru satın alabilirsiniz. Yalnızca bu meslek için değil diğer birçok meslek için de bu tür ürünleri satın almanız mümkündür. Bu ürün haricinde isme özel siyah roller kalem hediyesi de karşınızdaki kişiyi mutlu edecek hediyelerden biridir. Kalem çok sık kullanılan bir aksesuar olması sebebiyle hem satın aldığınız kişiyi mutlu edecek hem de onun sıklıkla işine yarayıp kullanabileceği türde bir hediye vermiş olacaksınız. Ayrıca alacağınız bu tür hediyeler, hediye verdiğiniz kişiye sık sık sizi hatırlatacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR