₺369,99 KDV Dahil

Kişiye Özel Çakmak

 

Kişiye Özel Çakmak Modelleri

 

Kişiye özel çakmak, her hediye kişiler için özel bir anlam taşır. Birine aldığınız hediye o kişinin ilgi alanı ile paralelse çok daha fazla anlam ifade edecektir. Her kim olursa olsun ne hediye alacağınızı düşündüğünüz dönem her zaman sancılıdır. Hediye öylesine de alınsa ya da özel bir gün için de alınsa herkesin içinden çıkamadığı bir anı barındırır. Bu durumun nedeni özel ve heyecanlandıran bir hediye olmasını istemenizden kaynaklanmaktadır. Özellikle konu erkekler olduğu zaman aldığınız hediye ekstra heyecan yaşatsın istersiniz, çünkü erkekler kadınlar kadar net bir şekilde duygularını belli edip, duygusal hale getirmezler. Örneğin; bir kadına gül aldığınız zaman muhteşem şekilde heyecanlanırken erkekler bir hediye alındığında teşekkür edip sarılırlar. Kadınlar erkeklere aldıkları hediyelerde erkekte muhteşem bir heyecan görmek istedikleri için "kişiye özel çakmak" gibi tercihlerde bulunurlar. Çakmaklar için birçok erkeğin yanından ayırmadığı aksesuarları demek mümkün çünkü yeni dönemde artık çakmaklar birer aksesuar halini almış durumda. Hediyelik çakmak  modelleri erkeklere alınacak hediyeler arasında en fazla tercih edilir olanlardan birisi. Bu durumun en belirgin nedenlerinden birisi de çakmağın hediye alınan erkeğin ilgi alanında olması. Birçok erkek zippo ile farklı çakmak yakma yöntemlerini denemiştir. Erkekler bu tarz şeyler ile oynamayı oldukça severler. Kardeşinize ya da yakın bir erkek arkadaşınıza bu tarz bir tasarım hediye almanız onu oldukça heveslendirecektir. Üstelik bu tarz çakmaklar genelde mandal sistemi ile çalıştıkları için kişiler adına tehditte oluşturmazlar. Ayrıca patlama gibi durumları da günümüzdeki teknoloji için geçerli değildir. Kullanışlı yapıları birilerini etkilemek adına da ideal olduğu için erkekler genelde bu tarz hediyeleri fazlasıyla sever ve kullanırlar. Son dönemde birçok erkeğin hayallerinden birisi zippo bir çakmak sahibi olmak ya da zipponun tasarımında bir çakmak kullanmak diyebiliriz. Kişilerin artık sigara gibi şeyleri dekoratif ürünler olarak gördüğünü ve buna göre seçimler yaptığın bilmeniz hediye seçiminde oldukça önemli bir yer tutuyor.

 

Eskiden erkeklere tasarım bir kol saati aldığınız zaman mutlu olurlardı ancak şimdilerde günlük aksesuarlar erkekler için önemini arttırdığı için kişiye özel çakmak modelleri erkekler için ideal hediyeler olarak raflarda yerini aldı. Erkekleri gözlemlediğiniz zaman artık cüzdanları, gözlükleri kadar özenli bir şekilde çakmak seçtiklerini görebilirsiniz. Erkekler sade ancak gösterişli tasarımları sevdikleri için de zippo ve zippo tarzı tasarıma sahip isimli çakmak modelleri ideal diyebiliriz. Bir kafeye giren erkeklere baktığınız zaman genelde ellerinde cüzdan, gözlük ve çakmak olduğunu görürsünüz. Bu objeleri masaya koyabilmek erkekler için kadınların kolye takması ve kolyesinin fark edilmesini istemesi gibi bir durum. Bu tarz hediyeleri seçerken tabii ki kişinin zevklerinin yanı sıra kullanışlı ve uzun ömürlü olmalarına da dikkat etmeniz gerekir. Web sitemizde bulunan İsme özel çakmak modelleri genel olarak uzun süreli kullanılabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Çakmak kullanımı gereği fazlaca kişilerin elindedir. Üstelik sigara içen bir kişiye çakmak hediye ediyorsanız bu kişi için günde en az 5-10 kere çakmak kullanılacak anlamına gelmektedir. Çakmak kullanıldıkça eskir, bir yerleri kırılır ya da kaybolur. Bu tasarımlar uzun ömürlüdür, düştüğü zaman parçalana riski azdır, yedek parçaları sayesinde kullanım devam edebilir ve deforme olma olasılığı da düşüktür. Babanız için bu tarz bir Hediye son derece şık bir tercih olabilir. Sade bir sunumun yanı sıra dekoratif bir kutusu olması da bu ürünün tercih edilirliğin arttırmaktadır. Babanız bu hediyeyi aldığı zaman sıklıkla kullanacaktır. Bu ürün rahatlıkla yaşlı kişilere de hediye edilebilir çünkü kullanımı rahat ve pratiktir Kişiye özel çakmak tasarıları aynı zamanda çiftler için de oldukça şık bir tercih olabilir. Erkeklerin kadınlara hediye etmesi oldukça mümkün olan tasarılar sayesinde güzel bir hediyeyi bayanlara verebilirsiniz. Üstelik standart ede duracak bir hediye yerine sürekli olarak kullanacakları bir hediye olacaktır. İsimli çakmak modelleri  çakmaklar bir sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerden birisi olabilir.

 

Erkek ve Kadınlara Özel Çakmaklar

 

Kadınlar hediye alırken en çok hediyenin üzerindeki uğraşa ve öneme dikkat ederler. Bir kadını etkilemek için ona özel bir şeyler vermek çoğu zaman yeterlidir. bunun için güzel bir sunu ve bir de akılda kalıcı bir an yaratmanız yeterlidir. örneğin; kaliteli şeyler seven kadınlar için adı yazılı, sade bir zippo yeterli olacaktır. Aynı durum sadelikten hoşlanan kadınlar için de geçerlidir. Kişiye özel çakmak kapıda ödeme sizin sevgilinize daha hislerin yoğunlaştığı hediyeler vermenizi sağlar. Bunu sizin hazırlayacağınız ortam da güçlendirecektir. Hazırlayacağınız hediyenin sizden anılar taşıması kadınları çok daha mutlu eder. Bir kadını mutlu etmek için onu düşündüğünüzü göstermeniz hediyeler konusunda son derece önemlidir. Bunu da yapmanın en önemli yolu birlikte geçirdiğiniz anlardan birini sunduğunuz hediyeye yerleştirmek olacaktır. Kişiye özel tasarımlarda kendi fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz. Kadınlar özellikle ilişkilerindeki mutluluğu yansıtan fotoğrafları kullandıkları objeler ile bir arada bulduklarında fazlasıyla mutlu olurlar. Siz de tasarımlardan birine güzel bir fotoğraf seçebilir ve sevgilinize birçok özel günde verebilirsiniz. Kişiye özel çakmak hediye edeceksiniz sadece erkekler için değilkadınlar için de farklı bir hediye gibi görünse de aslında kullanışlı olduğu için tercih edecekleri bir hediyedir. Yapmanız gereken tek şey ise sevgilinize güzel bir sunum hazırlamak olacaktır. Gün boyu sevgilinize bir hediyeden bahsetmeyin ve güzel bir kutu içerisinde çantasına çakmağı açın. Ona çantanda bir kutu var verir misin deyin ve ardından çantasını karıştırma anını seyredin. Şık tasarımlı bir kutuda gördüğü hediye onu oldukça mutlu edecektir. Hediyeyi açtığı anda üzerinde size ait fotoğrafları gördüğünde mutluluğu fazlasıyla artacaktır. Hediye vermek doğru bir şekilde yapıldığı zaman kadınlar için oldukça keyiflidir. Hangi hediyeyi verdiğiniz kadınlar için doğru bir sunum ile değerini kaybeder ve o an sonsuza kadar yaşar.  Erkekler için de sade tasarımlar önemli bir yer tutmaktadır. Erkeklerin bir hediyeyi sürekli kullanmasını istiyorsanız bu her durum için geçerlidir olabildiğince sade şeyler seçmeniz gereklidir. Erkekler kadınlardan daha fazla çakmak kullanırlar bu nedenle kişiye özel çakmak tasarımlar sevgiliye alınacak en önemli hediyelerden biridir. Sevgilinizin çakmak kaybettiği bir dönemde bu hediyeyi alarak onu mutlu edebilirsiniz. Erkekler için sunum çok büyük bir önem taşımadığı için sade bir şekilde vermeniz mümkündür. Erkeklerin en sık kullandığı ürünlerden biri çakmak olduğu için rahatlıkla özel gün hediyesi olarak da bu tercihlerde bulunabilirsiniz.

Son dönemde hediyeleşme kültürü değişti. Eskiden standart hediyeler alınırken artık kişiye özel hediyeler ön plana çıkmaya başladı. Birilerine kendini özel hissettirmek için en önemli detaylardan birisi adıdır. Örneğin bir evlenme teklifi sadece benimle evlenir misin dendiği zaman boştur ancak başına izim yazılı bir pankartta görüldüğü zaman heyecan yaratır. Hediyelerin de kişileri heyecanlandırması için kişiye özel çakmaklargibi olması gerekir. Sitemizde sizler için birçok kişiye özel tasarım mevcuttur. Bu tasarımlar arasında siz de kendinize ve sevdiklerinize uygun olanları bulabilirsiniz. Anneleriniz, babalarınız ve meslektaşlarınız için bulacağınız hediyeler sayesinde son derece mutlu anlar yaratabilir ve bu anlar sayesinde uzun bir süre akıllarda kalabilirsiniz. Aldığınız hediyeler isterseniz dekor olsun isterseniz kişiye özel çakmak bir tasarım yüklediğiniz anlam önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR