₺399,00 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺209,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
2024 🎄
₺699,99 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kargo Bedava
₺269,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
2024 🎄
₺699,99 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Patrona Hediye

 

Patrona hediye ne alınır diye kara kara düşünmekten sıkıldınız mı ya da bulduğunuz hediyeler size çok mu sıradan geldi? Her bütçeye uygun çeşit çeşit hediyelerle HediyeDukkani.com olarak karşınızdayız! Eğer öğrenci değilsek zamanımızın çoğunu artık ailemizle değil yeni ailemiz olarak tanımlayabileceğimiz iş arkadaşlarımızla ve patronumuzla geçirmekteyiz. Çalıştığımız kişilerle ikili ilişkilerimizin iyi olması iş hayatımızın başarılı geçmesinin en büyük sebeplerinden biridir. Çünkü zamanımızın çoğunu yani günde 12 saatimizi iş yerinde geçirdiğimiz için oluşacak mutsuzluklar performansımıza da yansıyacaktır. "Herkes için hediye” sloganıyla yola çıkan ve 150’den fazla meslek için özel tasarım hediyeler tasarlayan HediyeDukkani.com patronları da unutmadı! Patronunuz için hediye arıyorsanız eğer patrona hediye kategorimizde bulacağınız birbirinden farklı en güzel, en ilginç ve sadece patronlara özel hediyeler sayesinde patrona doğum günü hediyesi, patrona anneler günü hediyesi, patrona babalar günü hediyesi, patrona yılbaşı hediyesi gibi tüm özel günler için armağan seçeneklerini bulacağınızı hatırlatalım.

 

Patrona Doğum Günü Hediyesi

 

Patronunuza mükemmel bir doğum günü hediyesi mi vermek istiyorsunuz? Ya da vereceğiniz hediyelik mesleği ile ilgili olsun ya da günlük hayatta iş yerinde veya ofisinde kullanabileceği bir hediyelik mi olsun istiyorsunuz? Tüm bu sorulara cevabınız EVET ise artık başka sitelerde araştırma yapıp vakit kaybetmenize gerek yok! Patrona ne hediye alınır diyorsanız Patronunuz için eğer eğlenceli bir hediyelik arıyorsanız üzerinde ingilizce patron yazan yani BOSS yazan patrona hediye kupa bardaklarımız, patrona hediye anahtarlıklarımız, patrona hediye taş masa dekorlarımız, patrona hediye bardak altlıklarımız ve patrona hediye su mataralarımızı eminiz ki hem patronuz bayılacak hem de ofisin gözdesi olacaktır. 

 

Patrona Alınacak Hediyeler 

 

Mavi, yeşil, beyaz, kırmızı, sarı ve siyah renk seçeneklerinden istediğinizi fiyat farkı ödemeden seçebileceğiniz kupa bardaklarımızdan başlayacak olursak eğer çay ve kahve tüketen bir patronunuz varsa bu ürünü birinci sıraya yazabiliriz! Üzerinde boss yazılı ve yine patronunuzun ismi ve soyismi yazan bu ürün üzerinde isim yazması ile yani kişiye özel olması da yine tercih edilebilecek sebeplerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine eğlenceli hediyeliklerimizden su matarası da günlük su ihtiyacını karşılaması bakımından ve su içmeye teşvik etmesi bakımından güzel bir seçim olacaktır. 500 ml su haznesine sahip bu ürünümüz müşterilerimizin gözde hediyelerinden biri olduğunu söylemeden geçmeyelim! Bunların dışında dekoratif bir hediyelik arıyorsanız patrona hediye taş masa dekorumuz eminiz ki patronunuzun odasını şenlendirecektir. Üzerinde isim ve ünvan yazması ile de patronunuz bu hediyeyi hem ofisi için dekoratif eşya olarak kullanıcak hem de ofisinin en baş köşesine koyacaktır! Bu ürünlere ek olarak bardak altlığı, anahtarlık, kalem çeşitlerimiz yine patrona alınacak hediyeler arasında yer almaktadır.

 

Erkek Patrona Hediye ve Bayan Patrona Hediye

 

Bunların dışında eğer erkek patrona hediye düşünüyorsanız kupa bardak, anahtarlık, taş masa dekoru, bardak altlıkları gibi hediyeleri alabileceğiniz gibi kategori sayfamızda bulunan kişiye özel kartvizitler, kişiye özel kalemler gibi yine hem günlük hayatta kullanılabilecek hem de iş hayatında belli bir ihtiyacı karşılayan hediyeler için de sipariş oluşturabilirsiniz. 14.99 TL’den başlayan fiyatlarıyla her bütçeye uygun olan bu hediyelere ürün sayfasına giderek kolayca sahip olabilirsiniz. Bayan patrona ne hediye alınır diyorsanız yine web sitemizde bulunan tüm ürünleri bayan patrona hediye olarak düşünebilirsiniz. Üzerindeki tasarımı ile şeker mi şeker baskılı hediyelerimizi bayanların daha çok seveceğini belirtelim. Bunların dışında yine kartvizitlikler, bardak altlıkları gibi tüm ürünler bayan patrona alınacak hediyeler arasındadır. Bunların dışında yine bayana hediye kategorimizde kadın patrona hediye seçeneklerini bulabileceğinizi hatırlatalım.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR