Patrona İlginç Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve (F5021-129KAE3)

0,00
Fiyat : ₺339,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 21 cm genişlik, 21 cm yükseklik. Fotoğraf ölçüleri: 20 cm genişlik, 20 cm yükseklik.
  • Kullanım: Ürün ekleyeceğiniz fotoğraflarla oluşturulacaktır. Çerçeveler güçlü yapışkanla duvara sabitlenir. Yapışkan duvarlarınıza zarar vermez. Yapışkan bölümü bir çok kez kullanılabilmektedir, bu da evinizde uygulayacağınız dekoratif uygulamalara olanak sağlayacaktır. Dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz, çıkartıp tekrar tekrar farklı yerlere yapıştırabilirsiniz.
  • Temizlik Talimatı: Nemli bezle temizlenebilir.
  • Ürünümüz gönderdiğiniz fotoğrafın karikatür haline getirilip tasarıma eklenmesi ile hale gelmektedir.

 

 

Patrona İlginç Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve Hakkında Editörün Görüşleri

 

ilginç bir hediye arayışında olanlara özel olarak hazırlanmış "Patrona İlginç Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve" ile tanışın! Bu özel karikatürde klasik bir arabada el sallayan ve keyifli bir şekilde gülümseyen bir patron tasvir ediliyor. Siz de sevdiğiniz patronunuzun fotoğrafını bu karikatür üzerine ekleyerek ona özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Hediyeniz, özellikle iş dünyasında sıkı bir çalışma ortamında bulunan patronunuza kendisini özel hissettirecek ve ona verdiğiniz değeri gösterecektir. Karikatürün kaliteli kare çerçevesi sayesinde her zaman hatırlanacak olan bu hediye, ofis ya da ev dekorasyonuna da mükemmel bir katkı sağlayacaktır.

 

Üstelik bu hediye sadece bir patrona değil, aynı zamanda işletme sahiplerine, yöneticilere ya da kariyerinde ilerleyen çalışanlara da harika bir seçenek olabilir. Sıradışı ve özel bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu etmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR