₺149,99 KDV Dahil

Atatürk Hediyeleri

 

Atatürk hayranı arkadaşınıza, annenize, babanıza, sevgilinize ya da bir tanıdığınıza Atatürk temalı hediyeler vermek istiyorsanız Atatürk Hediyeleri kategorimizdeki hediyeleri eminiz ki çok seveceksiniz! Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk Temalı yani Atatürk resimli hediyeler, Atatürk imzalı hediyelerAtatürk baskılı hediyeler hem çok kullanışlı hem de özel tasarım bu hediyeleri siz Atatürk severlere özel olarak hazırladık! Kupa bardaklar, taş masa dekorları, bardak altıkları, mouse pad çeşitleri, duvar saatleri, tişörtler gibi Atatürk temalı bir çok ürün ile karşınızdayız. Dilediğiniz ürünü seçin ve kolayca sipariş oluşturun. Siz de Atatürk sever tanıdıklarınıza 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, 30 Ağustos Zafer Bayramında, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik spor bayramında hediye almak istiyorsanız Atatürk Hediyeleri kategorimizde bulunan hediyelere kesinlikle bayılacaksınız! Bazı ürünlerin kişiye özel yani isim yazılı olduğunu hatırlatalım. Örneğin Atatürk logolu hediyeler arasında bulunan kupa bardağımız üzerinde hediye sahibinin ismini de yazıp ona eşsiz bir an hediyelik eşya verebilirsiniz! Şimdi sizi Atatürk Hediyeleri kategorimizde bulunan ürünlerden nelerdir beraber incelemeye davet ediyoruz.

 

Atatürk Hediyelik Eşya ve Atatürk Logolu Hediyeler

 

Atatürk Hediyelik eşya ve Atatürk Logolu hediyeler arasında renk renk ve isme özel kupa bardak modelleri, Atatürk imzalı ve siluetli anahtarlık modelleri, Atatürk resimli taş masa dekoru modelleri, Atatürk imzalı mouse pad çeşitleri gibi günlük hayatta evde veya iş yerinde yanınızdan bir an bile ayırmayacağınız Atatürk hediyelik eşya çeşitleri bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan Atatürk Hediyeleri sıradan hediyeliklerden farklı olarak hediye sahibinin ismine özel olarak isim yazılı olarak hazırlanmaktadır. Siyah-beyaz temalı ve siyah Atatürk imzalı kupa bardaklarımız en çok satılan Atatürk hediyeleri arasında başı çekmektedir. Alacağım hediye bütçeme uygun olsun diyorsanız 14.99 TL’den başlayan fiyatlarla satılan Mustafa Kemal Atatürk hediyeleri arasında olan Atatürk Logolu Anahtarlıklar eminiz ki hiç bir Atatürkçünün hayır diyemeyeceği hediyeler arasındadır. İlginç motiflere sahip Atatürk Hediyeleri arasında yer alan bu kullanışlı hediye ile ev, araba, ofis ve garaj anahtarlarınızı bir arada tutarak atamıza duyduğunuz özlem ve saygıyı bir nebze de olsa hafifleteceksiniz. Kredi kartı kullanmayanlar için kapıda nakit ödeme ile sipariş oluşturup kargonuzun gelince ödeme yapabileceğinizi hatırlatalım. Siz de size en uygun hediyeyi hemen seçip siparişinizi HediyeDukkani.com güvencesi ile oluşturabilirsiniz.

 

Cumhuriyetimizin kurucusu, baş öğretmen, baş komutanımız olan çeşitli zorluklar içinde başlattığı kurtuluş savaşı sonucu 1923’de Cumhuriyeti ilan ederek bugünki üzerinde yaşadığımız toprakları bize emanet etmiştir. Eğitim, sağlık, sanayi, ekonomi gibi bir çok konuda reform yapan ve ülkemizin ve dünyanın yetiştirdiği son 100 yılın en büyük liderlerinden biri olan Mustafa Kemal Atatürk’e ne kadar teşekkür etsek azdır. Yeri geldi baş öğretmen oldu, yeri geldi askeri zekasını kullanarak baş komutan oldu. Yeri geldi milli müdafaa için kongreler düzenledi. 1881’de Selanik’te gözlerini açan büyük lider 10 Kasım 1938’de Dolmabahçe sarayında gözlerini yumdu. Aynı zamanda ilk Cumhurbaşkanı da olan Atatürk kadınlara ilk seçme ve seçilme hakkını veren lider olarak tanınmaktadır. Atatürk’ün ünü sadece ülkemizde değil Küba, Hindistan, Amerika, Çin gibi tüm dünya ülkelerinde geçerlidir. Ülkemizin ve cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR