₺369,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺599,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺599,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺299,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺399,99 KDV Dahil
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺109,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil

Ev Hediyesi

 

Ev Hediyesi Ne Alınır?

 

Genelde yeni evli çiftlere veya yeni eve taşınan kişilere hayırlı olsuna gidilir. Beraberinde de bir ev hediyesi götürülür. Bu hediyeler genelde evin bir ihtiyacını karşılayan hediyeler olmakta ya da vazo gibi hediyelik ev aksesuarları olmaktadır.Klasikleşmiş hediyelerden başka ev hediyeleri neler olabilir diyorsanız sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilir ve önerilerimizden yararlanabilirsiniz. Siz de ev hediyesi ne alınır ve yeni "ev hediyesi ne alabilirim?" diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. HediyeDukkani.com'da bulunan birbirinden farklı ilginç ev hediyeleri sizin için uygun olacaktır. Üstelik bu hediyelere isim ve fotoğraf gibi özel detaylar ekleyerek sıradan olmayan bir hediye etmiş olacaksınız. Bu ürünler nelerdir hep beraber inceleyelim.

 

Yeni Evli Çifte Ev Hediyesi

 

Yeni ev hediyesi fikirleri arasında öncelikle kişiye özel duvar saatinden başlayalım. Her evin olmazsa olmazı duvar saatleridir. Ancak bu ürün sıradan duvar saatlerden farklı olarak kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yani seçtiğiniz ürüne çiftlerin adını yazdırabilir onlara ait çok özel bir ürün hazırlatabilirsiniz. Bu ürün hem anlamlı bir yeni ev hediyesi seçenekleri arasında olacak hem de evin duvarlarını süsleyecektir. Ev için hediye seçenekleri arasında hediyelik ev eşyaları olarak düşünebileceğimiz taş foto çeşitlerine ev sahiplerinin fotoğrafını bastırabilir, onlara sıradışı bir ürün hediye edebilirsiniz. Bu ürün ev sahiplerinin salonunda gümüşlüğün üzerinde yerini alabilir. Bu ürün farklı bir ev aksesuarı olması bakımından tüm diğer ürünlerden farkını ortaya koyacaktır.

 

Ev Hediyesi Fikirleri

 

Bunların dışında hediyelik mutfak eşyaları da tercih edilebilir. Banyo seti, fincan gibi birbirinden farklı ürünü bu kategori için düşünebilirsiniz. Tüm bu ürünlere HediyeDukkani.com’un uygun fiyat ve aynı gün kargo avantajlarıyla ulaşabilir, sevdiklerinize uygun birbirinden farklı, anlamlı, sürpriz ve en güzel hediyeleri bulabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR