Anneler Günü Hediyesi Renkli Çiçek Tasarım İsme Özel Çakmak (A1152-016)

0,00
Fiyat : ₺349,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 4,5 cm genişlik, 8 cm yükseklik.
  • Kullanım: Kargo ile gönderimi sağlanırken sorun yaratmaması nedeniyle çakmağın gazı tam dolu bir şekilde gönderilmemektedir. Kullanmadan önce lütfen çakmak gazı doldurunuz. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bir bezle temizlenmesi önerilir.

Not: Çakmağın ön yüzünde baskı arka yüzünde ayna vardır.

 

 

Anneler Günü Hediyesi Renkli Çiçek Tasarım İsme Özel Çakmak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Anneler Günü Hediyesi Renkli Çiçek Tasarım İsme Özel Çakmak" ürünümüz, annenize özel ve anlamlı bir hediye vermek için harika bir seçenektir. Bu çakmak, yüksek kaliteli metal malzemeden üretilmiştir ve üzerinde renkli çiçek tasarımı bulunur. Ayrıca, annenizin ismi özel olarak yazılmıştır. Bu şekilde, anneniz bu çakmağı her kullandığında sizin sevginizi ve özeninizi hatırlayabilir. Annelere alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alan bu ürünü hediye sahibi anneye sadece anneler günü değil diğer anlamlı ve özel günler için de satın alabilirsiniz.

 

Çakmak, yanıcı maddelerin ateşlenmesi için kullanılabilir. Gaz dolumlu olan bu çakmak, çift alevli mekanizması sayesinde kolaylıkla kullanılabilir. Ayrıca, çakmağın yanında gelen hediye kutusu sayesinde, annenize hediye etmek için hazır hale getirilir. Anneler Günü'nde annenize özel ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız, bu renkli çiçek tasarımlı ve isme özel çakmak, ona verebileceğiniz en özel hediyelerden biri olabilir. Anneler günü hediye seçenekleri arasında hem kadınlara hitap eden hem de onların her zaman yanlarında taşıyabileceği bir hediye arıyorsanız bu ürünü kaçırmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR