Sevgiliye Yeni İş Hediyesi Fotoğraflı Mouse Pad (A6081-243)

5,00
Fiyat : ₺169,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 22 cm genişlik, 18 cm yükseklik.
  • Kullanım: Tüm mouselarla uyumlu olup, alt tabakası kauçuktur ve kaymaz. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle silinebilir.

 

 

Sevgiliye Yeni İş Hediyesi Fotoğraflı Mouse Pad Hakkında Editörün Görüşleri

 

 

Sevgilinize özel bir hediye arıyorsanız ve yeni bir işe başlaması dolayısıyla onu kutlamak istiyorsanız, bu Fotoğraflı Mouse Pad harika bir seçenek olabilir. Sevgilinizin yeni işinde başarılı olmasına yardımcı olmak için, bu mouse pad, ona mutlu anılarını hatırlatacak bir fotoğraf ve sevgi dolu bir mesaj ile kişiselleştirilmiştir. Bu Fotoğraflı Mouse Pad, yüksek kaliteli bir kumaş üst yüzeye ve kaymaz bir alt yüzeye sahiptir. Kaymaz alt yüzeyi sayesinde, mouse pad herhangi bir yüzeye kolayca sabitlenir ve kayma yapmaz. Üst yüzeyi de oldukça dayanıklıdır ve yıllarca kullanılabilir. Mouse pad'in kişiselleştirilmesi de oldukça kolaydır. Seçtiğiniz fotoğrafı yükleyebilir ve sevgiliniz için özel bir mesaj yazabilirsiniz. Fotoğraf ve mesaj, mouse pad'in üst yüzeyine yüksek kaliteli bir baskı tekniği kullanılarak kalıcı bir şekilde basılır. Bu Fotoğraflı Hediyelik Mouse Pad, sevgilinizin çalışma masasına hem renk katacak hem de işinde daha iyi performans göstermesine yardımcı olacak bir hediye seçeneği olabilir. Ayrıca, ona verdiğiniz değeri ve desteklediğinizi hissettirecektir.

 

Sevgiliye Yeni İş Hediyesi Fotoğraflı Mouse Pad'i, sevgilinizin iş yerinde veya evde kullanabileceği mükemmel bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Ona yeni işinde başarılar diliyor ve bu özel hediye ile onu kutluyorsunuz!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR