Anestezi Uzmanı İçi Renkli Kupa Bardak (B1001-008-RE)

0,00
Fiyat : ₺209,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Anestezi Uzmanı İçi Renkli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Anestezi uzmanları için özel olarak tasarlanmış renkli bir kupa bardak ürünümüz var. Anestezi Uzmanı Kupa Bardak üzerindeki özel tasarım, Anestezi uzmanlarına özgü semboller ve ikonlarla dolu ve hediye sahibinin ismi ile özelleştirilmiştir. Müşterilerimiz 5 farklı renk seçeneği arasından seçim yapabilirler. Anestezi uzmanlığı, tıbbın önemli bir dalıdır ve hastaların ameliyat sırasında konforlu bir şekilde uyumasını sağlayarak cerrahi müdahaleleri kolaylaştırmakla görevlidirler. Anestezi uzmanları, ameliyat öncesinde, sırasında ve sonrasında hastaları takip eder ve herhangi bir acil durumda müdahale ederler. Bu zorlu meslekte çalışanlar, hayat kurtaran işleri ile tanınırlar ve sıklıkla uzun saatler boyunca çalışırlar.

 

Bu özel tasarım kupa bardak, Anestezi uzmanları için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Anestezi uzmanı sevgiliye hediye, Anestezi uzmanı arkadaşa hediye, Anestezi uzmanı babaya hediye, terfi hediyesi, mezuniyet hediyesi, yeni iş hediyesi ve 14 Mart Tıp Bayramı hediyesi gibi özel günlerde satın alınabilir. Bu kupa bardağın ölçüleri 8 cm çap ve 9,5 cm yüksekliktedir. Kahve, çay ve soğuk içecekler için uygundur. Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanızı öneririz ve sert, keskin cisimlerden uzak tutmanızı, asit vb. kimyasallar ile temasını engellemenizi öneririz.

 

Not: Anestezi uzmanları için birbirinden farklı hediyeler için tıklayın >>> Anestezi Uzmanı Hediyeleri

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR