Chef Tasarım İsme Özel Mutfak Önlüğü (A3001-204)

5,00
Fiyat : ₺249,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 44 cm genişlik, 62 cm yükseklik.
  • Kullanım: Mutfak vb yerlerde kullanımı uygundur. Ürün bez malzemeden üretilmiştir.. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

 

 

Chef Tasarım İsme Özel Mutfak Önlüğü Hakkında Editörün Görüşleri

 

Chef Tasarım İsme Özel Mutfak Önlüğü, mutfakta çalışan sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Üzerinde "The Chef" yazan ve hediye sahibinin ismiyle özelleştirilen bu önlük, kişiye özel bir dokunuş sağlar ve kullanıcının yemek yaparken kendine özgü bir tarz sergilemesine olanak tanır. Bu önlük, kadınlara özel olarak tasarlanmıştır ve beyaz renkli bir bez malzemeden üretilmiştir. Önlük, 44 cm genişliği ve 62 cm yüksekliği ile mükemmel bir uyum sağlar ve kullanımı son derece rahattır.

Ürün üzerinde yer alan kek ikonu, hediye sahibinin lezzetli yemekler yaparken kendine özgü bir tarz sergilemesine yardımcı olur. Ancak, ürünün üzerindeki baskı sert ve keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir, böylece baskılar uzun ömürlü olabilir. Önlüğün uzun süre kullanılması için elde yıkamanız önerilir. Bu şekilde, ürün üzerindeki baskılar korunacak ve önlük uzun süreli kullanım için uygun hale gelecektir.

 

Chef Tasarım İsme Özel Mutfak Önlüğü, mutfakta çalışan sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Özel bir dokunuş sağlayan kişiye özel tasarımı ve dayanıklı malzemesi ile önlük, yemek yaparken hem rahat hem de şık bir seçimdir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR