₺349,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil

Kişiye Özel Masa İsimlikleri

 

Masa Üstü İsimlik Modelleri

 

İnsanların geçmiş yıllarda genellikle müdür, müdür yardımcısı, genel müdür gibi konumları bulunan insanlarda görmeye alışık olduğu masa üstü isimliği artık son derece popüler bir hediye seçeneği olarak herkes tarafından tercih edilmektedir. İsterseniz kendiniz için isterseniz de yakınlarınız için alacağınız bu hediye ile son derece profesyonel bir izlenim vermeniz mümkündür. Hem şık tasarımı hem de kullanışlı yapısı sayesinde ofislerinize, iş yerlerinize, home ofislerinize, işletmelerinize, emlak dükkanlarınıza, muhasebe ofislerinize kısacası aklınıza gelebilecek tüm sektörlere uyumlu bir hediyedir. Bulunduğu ortamın kalitesini yükseltecek tarzda olması sayesinde de müşterilerinizin gözünde daha profesyonel ve şık bir izlenim verebilirsiniz. Bu tür ürünleri etraflarında ya da gittikleri ofislerde görenler masa isimliği nerede yaptırılır sorusunu kendilerine sormaktadır. Bu sorunun cevabı ise sitemizde istediğiniz her türde ve renkte kişiye özel masa isimliği bulabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Masa Üstü İsimlik

 

Bu ürün her meslek grubuna göre farklı farklı tarz ve şekillerde üretilmiştir. Bu sayede herkesin kendi zevkine ve mesleğine uygun şekilde ürün alabilmesi amaçlanmıştır. Elbette yapılan mesleklere ve ilgilenilen işlere göre alacağınız hediyeler de farklılık gösterebilir. Bu tür hediyeler de tamamen kişiye özel şekilde üretildikleri için onların mesleğine ve zevklerine göre almanız için çok fazla çeşitle piyasaya sunulmuştur. Tabiki bu ürünü yalnızca başkalarına hediye amaçlı olarak değil, kendiniz için de satın alabilirsiniz. Kişiye özel masa isimliği Türkiye’nin her yerinden kullanıcılar tarafından yoğun talep gören ürünlerdir. Kişiye özel masa üstü isimlik İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirler başta olmak üzere diğer tüm illerde de fazlaca popüler hediyelerdendir.

 

Hem ortama kattığı prestijli ve şık hava hem de kullanışlı bir ürün olması sebebiyle son yıllarda sıkça masa üstü isimlik tercih edilmeye başlamıştır.

 

? Meslekler Özel Masa İsimlikleri var mı?

Evet. Her mesleğe özel masa isimliği bulunmaktadır. Hediye vermek istediğiniz veya kendiniz için masa isimliği istiyorsanız özelleştirerek adınızın yazdığı masa isimliğini oluşturabilirsiniz.

? Kişiye Özel Masa İsimliği Yapıyor musunuz?

Evet. İstediğiniz masa isimliği seçin ve üzerinde yazmasını istediğiniz ismi sepete ekleme adımında kişiselleştirerek yazınız. İsteğinize özel olarak masa isimliği hazırlanacak ve size kargolanacaktır.

Masa İsimliklerinin Malzemesi Nedir?

 

Masa isimlikleri doğal taş malzemesinden 7.5 cm x 20 cm boyutlarında ve isme özel olarak üretilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR