Öğretmene Anlamlı Hediye Fotoğraflı Ahşap Stand (F1003-003)

5,00
Fiyat : ₺269,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: Mini Polaroid Fotoğraf Ölçüsü : 6 cm x 5 cm, Polaroid Fotoğraf Ölçüsü:  11 cm x 9 cm, Ahşap Stand: 20 cm x 2 cm x 2 cm
  • Ürün İçeriği: Ürün 4 adet mini polaroid fotoğraf, 4 adet normal polaroid ölçülerinde fotoğraf ve 1 adet ahşap stand olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Malzeme: 1. Kalite selefonlu fotoğrafı kağıdı kullanılmaktadır ve 1. kalite kayın ağacından yapılmış ahşap stand kullanılmaktadır.
  • Ürün Hazırlanışı: Ahşap stand üzerine yazılan yazı lazer kazıma tekniği ile yapılmaktadır. Yakma tekniği ile yapıldığı için yazıda silinme, solma vb. gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.
  • Gönderim: Siparişiniz özenle hazırlanıp, özel baskılı kraft kutusu ile tarafınıza gönderilmektedir.

 

 

 

Öğretmeninizi Şaşırtacak Güzel Bir Hediye Seçimi : Öğretmene Anlamlı Hediye Fotoğraflı Ahşap Stand

 

Öğretmen için tasarlanmış fotoğraflı ahşap stand, öğretmene özel hediyeler kategorisinin en favori öğretmenler günü hediyelerinden! Sadece öğretmenler günü değil, yılbaşı, mezuniyet, teşekkür hediyesi gibi tüm özel günler için de tercih ediliyor! Üzerindeki mesajın kişiye özel olarak değişebilmesi yani siz müşterilerimizin isteğine göre hazırlanan bu fotoğraflı hediye tüm özel günler için anlamlı bir kişiye özel hediye. Polaroid fotoğraflarla ve özel kutusu ile siz müşterilerimize gönderilen ürünümüzün videosunu da yine ürün sayfamızda bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR