₺349,99 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil

İnşaat Mühendisine Hediye

 

En zor mesleklerden birini yapan ve zamanlarının çoğunu şantiye ortamlarında yani toz, toprak ve iş makinelerinin arasında geçiren inşaat mühendisleri için tüm özel günlerde alabileceğiniz birbirinden farklı, kullanışlı ve inşaat mühendisine özel olarak tasarlanmış hediye çeşitlerini inşaat mühendisine hediye kategorimizde bulabilirsiniz. Siz de tanıdığınız inşaat mühendislerine yani inşaat mühendisi anneye, inşaat mühendisi babaya, inşaat mühendisi arkadaşa ve inşaat mühendisi sevgiliye hediye ne olabilir diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz! Çünkü HediyeDukkani.com bünyesinde bulunan en güzel ve en şık hediyeler sizin bu sorunuza kesin bir cevap verecek! Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı, inşaat Mühendisleri Günü, inşaat mühendisine doğum günü hediyesi veya inşaat mühendisine mezuniyet hediyesi gibi tüm özel günler için inşaat mühendislerine hediye edebileceğiniz bu hediyelik eşyaları tüm inşaat mühendisleri çok sevecek. Şimdi bu özel günler için hediyeler neler olabilir hep beraber inceleyelim…

 

İnşaat Mühendislerine Özel Hediyeler

 

Siz de bir inşaat mühendisi için hediye arıyorsanız yani bir inşaat mühendisine ne hediye alınır diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz! inşaat Mühendisine Hediye Kategorimizde bulunan inşaat mühendisi için tasarlanmış kullanışlı hediyeleri görünce hem çok sevineceksiniz, hem de çok şaşıracaksınız! Özel tasarım ürünlere sahip olan HediyeDukkani.com’da İnşaat Mühendisleri için de bir çok hediyelik eşya mevcut. Öncelikle kupa bardaklarımızdan başlayalım. Ülkemizde trendi yükselen meslekler arasında yer alan inşaat Mühendisleri için tasarlanmış inşaat mühendisine hediye kupa bardağımız üzerinde inşaat mühendisi detaylarıyla yani bina, vinç gibi sadece onlara özgü itemlerle hem çok ilginç bir tasarıma sahip hem de çok kullanışlı bir hediyelik olarak karşımıza çıkıyor. Molalarda veya yemek sonralarında yudumladıkları her kahve ve her çayda beni hatırlasın diyorsanız bu hediyelik tam size göre! Üstelik sarı, kırmızı, mavi, yeşil, siyah ve yeşil kupa bardak rengi seçeneklerinden fiyat farkı olmaksızın seçim yapabilirsiniz. Sarı ve siyah detaylarla süslenmiş bu tasarım için erkek inşaat mühendisine hediye arıyorsanız siyah, mavi ve sarı seçimleri yapabilir eğer bayan inşaat mühendisine hediye arıyorsanız ise kırmızı ve sarı renklerini seçmenizi öneririz. Kargoda veya taşınma esnasında kırılmaması için özel bir kutuda gönderilen kupa bardağımız kesinlikle şık bir seçim olacaktır. 

 

Kupa bardak yerine daha farklı bir hediye arıyorsanız size kendi tasarım ürününümüz olan taş masa dekorlarından bahsedebiliriz. Bir adet kare taş ve mini şovaleden oluşan bu şeker mi şeker taş masa dekorumuz özelliklere bayanlar için çok güzel bir hediyelik seçimi olacaktır. Hem ev hem de ofis için dekoratif bir hediyelik eşya olan bu ürün yine inşaat mühendisi hediye seçenekleri arasında en çok satan hediyeliklerimizden. Yine bu ürünümüz üzerinde de inşaat mühendisi figürleri mevcuttur. Tüm ürünlerimiz gibi inşaat mühendisine hediye kategorimizde bulunan ürünlerde kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yani belirttiğiniz isme göre hazırlanmaktadır. Böylece sadece hediye sahibine özel olmaktadır. Bunların dışında yine inşaat mühendisi için özel olarak tasarlanmış kullanışlı hediyelerimizden olan inşaat mühendisine hediye anahtarlıklarımız da sizin için uygun olacaktır. Kare ve yuvarlak olmak üzere iki tip modeli bulunan bu ürünlerimiz ev, araba ve iş yeri anahtarlarını bir arada tutma görevini üstlenerek kaybolmalarını engelleyecektir. FRP ve ahşap malzemeden üretilen anahtarlıklarımız özel metal kulpu ve dayanıklı baskısı ile dikkat çekmektedir.

 

19 Aralık İnşaat Mühendisleri Günü İçin Hediyeler

 

inşaat Mühendisleri Odası yani kısaltması ile İMO’nun kurulmasını temel alan bu özel gün her yıl tüm inşaat mühendisleri tarafından 19 Aralık’ta kutlanmaktadır. Bu önemli günde tüm il ve ilçelerin inşaat Mühendisleri Odaları bir yazı paylaşarak bünyesinde bulunan ve kayıtlı olan inşaat mühendislerinin önemli gününü bir özel mesaj ile kutlamaktadır. 2016 yılı için 19 Aralık pazar günü kutlanan bu önemli gün 2017 yılında ise perşembe günü kutlanacaktır. Biz de şimdiden tüm inşaat Mühendislerinin inşaat Mühendisleri Gününü kutluyoruz! Zorlu çalışma şartları altında çok başarılı olmalarını umuyoruz. inşaat Mühendisine Hediye kategorimizde bulunan tüm ürünleri yine inşaat Mühendisleri Günü hediyeleri olarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Bunların dışında bir çok kişiye özel hediyenin mevcut olduğu web sitemizde diğer kategorilere giriş yaparak tüm hediyelik modellerimizi inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR