İnşaat Mühendisine Hediye Seti Ahşap Altlıklı Fincan ve Kalemlik (S1005-082)

0,00
Fiyat : ₺279,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: Fincan: 8 cm çap, 5,5 cm yükseklik, Kalemlik: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik..
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Fincanın ve kalemliğin her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

İnşaat Mühendisine Hediye Seti Ahşap Altlıklı Fincan ve Kalemlik Hakkında Editörün Görüşleri

 

İnşaat mühendisine hediye olarak Ahşap Altlıklı Fincan ve Kalemlik içeren bir set düşünebilirsiniz. İnşaat Mühendisine hediye seti, inşaat mühendisinin mesleğine yönelik bir tema sunarak onları motive edebilir ve sevindirebilir. Ahşap altlıklı fincan, inşaat mühendisine özel bir tasarıma veya mesajlara sahip olabilir. İnşaat ekipmanları, planlar veya ilham verici bir inşaat sloganı gibi motiflerle süslenebilir. Fincan, sabah kahvesini veya çayını içerken kullanabileceği şık bir eşyadır. Ahşap altlık, fincanın yüzeylere zarar vermeden kullanılmasını sağlar ve masa üzerinde daha düzenli bir görünüm sağlar.

 

Ahşap kalemlik ise, inşaat mühendisinin masa düzenini sağlamak ve kalem, cetvel, not defteri gibi yazma malzemelerini düzenli bir şekilde saklamak için ideal bir seçenektir. Hem işlevsel hem de dekoratif olan kalemlik, inşaat mühendisinin çalışma alanında kullanışlı bir yardımcı olacaktır. Bu hediye seti, inşaat mühendisine hem mesleklerine olan saygınızı göstermek hem de günlük kullanımlarında onları hatırlamak için anlamlı bir hediye olacaktır.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR