₺349,99 KDV Dahil

Bilgisayar Mühendisine Hediye

 

Bilgisayar mühendisi tanıdıklarınız için hediye mi arıyorsunuz ya da kendinize mesleğinizle ilgili özel bir ürün mü arıyorsunuz? HediyeDükkanı.com olarak bu sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız. Bilgisayar Mühendisine hediye kategorimizde tüm bilgisayar mühendislerinin seveceği isme özel birbirinden farklı, kullanışlı ve sadece bilgisayar mühendislerine özel hediyeler bulunmaktadır. Üzerinde bilgisayar ve kod temalı bir çok ürünün bulunduğu kategori sayfamızda siz de bilgisayar mühendisleri için doğum günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı, yıldönümü, mezuniyet hediyesi gibi tüm önemli günler için hediyeler bulabilirsiniz. Üstelik bu hediyeler kişiye özel hazırlanmaktadır yani üzerinde hediye sahibinin ismi ve soyismi yazmaktadır. Eğer bilgisayar mühendisine ne hediye alınır diyorsanız Zamanlarının çoğunu bilgisayar başında, ofis ortamında geçiren bilgisayar mühendisi yakınlarınız için ofislerinde kullanabileceği ve yanlarından ayırmak istemeyeceği çok kullanışlı bu hediyeler neler olabilir hep beraber inceleyelim.

 

Bilgisayar Mühendisi İçin Hediye

 

Bilgisayar mühendisleri genelde bilgisayar başında kod yazarak günlerini geçirmektedirler. Yani alacağınız hediyeyi sürekli kullansın ve ofisinde yanında olsun istiyorsunuz bilgisayar mühendisine özel hediye kupa bardaklarımız sizin için güzel bir alternatif olacaktır. Üzerinde bilgisayar mühendisi ile ilgili detaylarla süslü yani mouse, klavye ve monitör gibi detaylarla süslenmiş Bilgisayar Mühendisi yazılı bu özel tasarım bilgisayar mühendisine hediye kupa bardağımızı kesinlikle çok seveceksiniz! Diğer bir bilgisayar mühendisi kupa bardağımız ise yazılım kodu ile süslenmiş C++, PHP, html vb. yazılım dilleriyle tasarlanmış kupa bardağımızdır. Daha teknik detaylarla süslenmiş bilgisayar mühendisi kupa bardağımız da yine kişiye özel olarak hazırlanmaktadır ve üzerinde bilgisayar mühendisi yazmaktadır. Bu tasarımlarımızın aynıları bilgisayar mühendisi anahtarlık, bilgisayar mühendisi taş masa dekoru, bilgisayar mühendisi su matarası gibi kullanışlı ürünlerimiz üzerinde de mevcuttur. Yani önce tasarımı seçip sonradan istediğiniz ürünü seçip oluşturabilirsiniz. Kare ve papatya desenli iki modeli bulunan bilgisayar mühendisi anahtarlıklarımız yine en çok tercih edilen ve satılan hediyeliklerimiz arasında yerini almaktadır. Kendi grafikerlerimiz tarafından özenle ve titizlikle hazırlanan tasarımlar yine siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Eğer dekoratif bir hediyelik arıyorsanız ise bilgisayar mühendisi taş masa dekoru ürünümüz bilgisayar mühendisi tanıdığınızın ofisini veya evini süsleyecek yegane ürünlerimizden biri olacaktır. Hem dekoratif olması hem de mini şovalesi ile herkes tarafından ilgi gören bu hediyeliğimiz eminiz ki ofisin en güzel köşesinde müşterileri selamlayacaktır. Eğer tanıdığınız bilgisayar mühendisi spor yapan ve spora düşkün ise ona alacağınız bilgisayar mühendisi su matarası yine çok hoşuna gidecektir. Böylelikle spor yaparken her su içişlerinde sizi hatırlayacaklardır. Hem de sağlıklarına gösterdiğiniz ilgiyi ve onu ne kadar çok sevdiğinizi ve düşündüğünüzü bu minik hediye ile belirteceksiniz. 500 ml su haznesi ile kolayca yanında taşıyabileceği bu ürün yine en sevilen hediyelik eşyalarımız arasında ön plana çıkmaktadır.

 

Tüm bu mevcut ürünlerimizi bilgisayar mühendisi anneye, bilgisayar mühendisi babaya, bilgisayar mühendisi arkadaşa ve bilgisayar mühendisi sevgiliye hediye edebileceğinizi hatırlatalım. HediyeDükkanı.com avantajı ile kredi kartı, havale/eft ve kapıda nakit ödeme seçenekleri ile tüm ürünlerimizin aynı gün kargolandığını tekrar belirtelim.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR