Bilgisayar Mühendisine Hediye Beyaz Kupa Bardak (B1001-014-BE)

0,00
Fiyat : ₺179,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Bilgisayar Mühendisine Hediye Beyaz Kupa Bardak: Teknolojinin Işıltısını Taşıyanlara Özel Bir Armağan

 

Dijital çağın evreninde her şeyin temelinde bilgisayar mühendislerinin emeği yatar. Yazılım ve donanım sistemleri tasarlayarak hayatımızı kolaylaştıran ve teknolojinin ışıltısını yayan bu özel insanlar, modern dünyanın mimarlarıdır. Bilgisayar Mühendisine Hediye Beyaz Kupa Bardak, bu kahramanlara olan saygımızı ve minnettarlığımızı göstermek için tasarlanmıştır. Dayanıklı porselen malzemeden üretilen bu beyaz kupa bardak günlük kullanıma uygundur. Sağlam ve uzun ömürlüdür. Kişiselleştirme seçeneği ile bilgisayar mühendisinizin ismini ekleyerek bu özel bardağı daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Her yudumda, bilgisayar mühendisinin özverili çalışmalarını ve analitik düşünme yeteneğini hissedin ve minnettarlığınızı ifade edin. Ona, teknoloji dünyasını aydınlattığı için teşekkür edin ve desteğinizi gösterin. Teknolojiye olan tutkusunu ve katkılarını takdir edin.Yazılım ve donanım sistemleri tasarlama konusundaki ustalıklarını ve problem çözme becerilerini onurlandırın. Ona, teknoloji dünyasını aydınlattığı için teşekkür edin ve desteğinizi gösterin. Her bir yudumda, bilgisayar mühendisinin özverili çalışmalarını ve analitik düşünme yeteneğini hissedin ve minnettarlığınızı ifade edin. Bilgisayar Mühendisine Hediye Beyaz Kupa Bardak ile teknolojiyi kutlayın, bilgisayar mühendisinizin yanında olduğunuzu hissettirin! Siparişinizi verin ve bilgisayar mühendisinizin her yudumda teknoloji ışığını hissetmesini sağlayın!

 

Ek Bilgiler: Hızlı ve güvenli kargo imkanı. Ürünlerimiz özenle paketlenerek kargoya teslim edilir. Memnuniyetiniz garantimiz altındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR