Kadına Hediye Kişiye Özel Karikatürlü Beyaz Kupa Bardak (B1001-901KA-BE)

5,00
Fiyat : ₺219,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Kadına Hediye Kişiye Özel Karikatürlü Beyaz Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Bayanlara özel hediye arayanlara eğlenceli bir önerimiz var: Karikatürlü Kupa Bardak! Kadınlar için eğlenceli ve bir o kadar da sevimli olan bu hediye kupa bardak kadınlar için özel tasarlandı. Tarafımıza gönderilen fotoğrafın baş kısmının karikatüre dönüştürülerek kupa bardak üzerine baskı yapılarak hiç bir yerde bulamayacağınız yaratıcı bir hediyeye dönüştürüyoruz. Kırmızı elbisesi, rugan ayakkabılarıyla resmedilmiş kadın karikatürünün yüz kısmına, sizin gönderdiğiniz fotoğraf karikatürize edilerek ekleniyor. Böylece ortaya kadınların hayır diyemeyeceği eğlenceli bir tasarım ortaya çıkıyor. Kız arkadaşınıza, annenize, eşinize, ablanıza, kız kardeşinize, teyzenize yani kısacası bu komik ürünü tüm kadınlara doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde satın alacağınızı unutmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR