₺329,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil

Veterinere Hediye

 

Veteriner hediye ne alınır diye internette dolanıp aradığınız hediyeyi bulamadınız mı ya da bulduğunuz hediyeleri beğenmediniz mi? O zaman artık hediyelik arama işine son verebilirsiniz. Çünkü HediyeDukkani.com’da bulunan veteriner hekime özel hediyeler sayesinde bu zorlu hediye arama işi sizin için çocuk oyuncağına dönüşecek! Her meslekten onlarca hediyelik eşyayı bünyesinde barındıran web sitemizde veteriner hekime özel bir çok ürünü bulabileceksiniz. Veteriner hekime özgü kupa bardaklardan veteriner hekime özel anahtarlıklara, taş masa dekorlarımızdan bardak altlıklarına daha nice kullanışlı ve veteriner temalı isimli hediyeler ile tüm veteriner sevdikleriniz ve tanıdıklarınız mükemmel hediyeler satın alabileceksiniz. Veteriner anneye, veteriner babaya, veteriner arkadaşa, veterinerlik öğrencisine ya da veteriner sevgiliye hediye arıyorsanız kategorimizde bulunan hediyeleri kesinlikle çok seveceksiniz.

 

Veterinere hediye ne alınır?

 

Hayvanların hastalık, sakatlık vb. gibi sağlık durumlarında yardımlarına koşan ve onların sağlıklarına yeniden kavuşmasını sağlamak için ellerinden geleni yapan veteriner tanıdıklarınıza doğum günü, yılbaşı, yıldönümü, sevgililer günü, babalar günü, anneler günü, veteriner hekimler günü gibi tüm önemli günlerde ufakta olsa bir hediyelik ile bu günlerini kutlamak isterseniz bir çok hediyelik ile yanınızdayız. Veterinere hediye ne alınır şimdi hep beraber inceleyelim. Veterinere alınacak hediyeler arasında kategori sayfamızda bulunan veteriner hekime kupa bardaklarımızdan başlayacak olursak eğer üstünde veteriner hekime özgü yazısı ve kedi, köpek, fil, kuş gibi detaylarla süslü veterinerleri anlatan özel tasarımıyla dikkat çeken bu ürünümüz veteriner muayenehanesi için ya da evleri için her molada yanlarından ayırmayacakları bir hediyelik olacaktır. Veteriner hekime hediye Kupa bardakların haricinde veteriner hekime su matarası da günlük hayatta kullanılabilecek hediyelikler arasında yer almaktadır. 500 ml su haznesine sahip bu ürüne sporda, evde, işyerinde kısacası aklınıza gelen her yerde kullanabileceğinizi unutmayın. Erkek veteriner hekime hediye ya da bayan veteriner hekime hediye olarak tercih edilen bu ürün el çantalarına da kolayca sığmaktadır. Eğer veteriner hekime muayenehanesi için hediyelik düşünüyorsanız veteriner hekime hediye taş masa dekorlarımız, veterinere hediye kupa bardaklarımız ve veterinere hediye taş bardak altlıklarımız tercih edilebilir.

 

Veteriner Hekimler Günü

 

Dünya Veterinerler Birliği her yıl nisan ayının son cumartesi gününü Dünya Veteriner Hekimler Günü ilan etmiştir. Her yıl coşkuyla kutlanan bu önemli gün 2017 yılında 29 Nisan 2017 tarihinde kutlanacaktır. Bu önemli günde veterinerler bir araya gelerek bu veterinerlere özel bu önemli günü kutlamaktadır. Veterinerler birliği ve odaları bir bildiri yayınlayıp tüm veteriner hekimlerinin bu önemli günlerini bir mesaj ile kutlamaktadır. Çeşitli etkinlikler ve sempozyumlar düzenlenerek her yıl farklı bir konunun ele alındığı ve veteriner hekimlerinin sorunlarının çözüme kavuşturulması için çalışmalar yapıldığı bu önemli günde siz de veteriner hekimi tanıdıklarınız için kategorimizde bulunan ürünlerden sipariş vererek bu özel günlerini kutlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR