Acil Tıp Teknisyenine Hediye

 

Halk arasında ATT olarak bilinen Acil Tıp Teknisyenleri için hediye arıyorsanız başka bir yere gitmenize artık gerek yok! Mesleklere özel hediyeler konusunda iddialı olan HediyeDukkani.com’da kendi bünyesinde tasarımlarını gerçekleştirdiği kişiye özel ATT hediyeleri ile yanınızdayız! Yaralanma, hastalık, kalp krizi gibi anlık durumlarda ya da kaza, yangın, deprem gibi durumlarda hastaların imdadına koşan ve ilk müdahaleyi yapıp ardından hastane, sağlık ocağı vb. gibi yerlere bir an önce yetiştirilmelerini sağlayan bu kutsal mesleği yerine getiren acil tıp teknisyeni tanıdıklarınız için hediyelik arıyorsanız kategori sayfamızdaki ürünleri kesinlikle çok seveceksiniz! Halk dilinde ATT olarak bilinen acil tıp teknisyenine Acil Tıp Teknisyenleri günü, acil tıp teknisyenine anneler günü, acil tıp teknisyenine babalar günü, acil tıp teknisyenine doğum günü, acil tıp teknisyenine yılbaşı ve acil tıp teknisyenine sevgililer günü için en güzel, en şık, en ilginç ve en kullanışlı ATT hediyeleri ile karşınızdayız! Bünyesinde 200’den fazla meslek için özel tasarım hediyeyi bulunduran web sitemiz bu mesleğe gönül vermiş tanıdıklarınızı da unutmadı! ATT Hediyeleri kategorimizde bulunan mesleklerine ve isme özel hediyelikler sayesinde sevdikleriniz için en uygun hediyeye bütçenizi sarsmadan sahip olabileceksiniz.

 

En Güzel ATT Hediyeleri

 

Başlığımızı “ En Güzel ATT Hediyeleri ” çünkü ATT hediyeleri kategorimizde bulunan ürünlerin hepsinin çok güzel olduğu iddaa ediyoruz! Kupa bardaklarımızdan, anahtarlıklara, taş masa dekorlarından, bardak altlıklarına günlük hayatta en çok kullanılan hediyelik eşyalar ve tasarımlarıyla da ön plana çıkan hediyelikler! Hepsi kendi tasarım ekibimiz tarafından tasarlanmış ve siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Üzerinde ambulans, steteskop gibi Acil Tıp Teknisyenine özel tasarımlara sahip ATT hediyeleri eminiz ki tüm ATT çalışanları çok sevecektir. Web sitemizde bulunan ürünlerin diğer sıradan hediyeliklerden bir farkı da isim yazılı olmasıdır. Yani alacağınız bir ATT hediyeleri anahtarlık ve ATT hediyeleri kupa bardak üzerinde hediye sahibinin ismi yazılmaktadır. Böylece sadece armağan edilen kişiye özgü olmaktadır. 14.99 TL’den başlayan fiyatlarla cebinizin de dostu olan Acil Tıp Teknisyenine Hediye seçeneklerimiz tüm hediyelerimiz gibi aynı gün kargoya verilmektedir. Ardından 1-3 iş günü gibi kısa bir süre içinde tarafınıza iletilmektedir.

 

22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü

 

Her mesleğe özel bir gün olduğu gibi Acil Tıp Teknisyenleri için de 22 Mart Günü tüm dünyada ve ülkemizde Acil Tıp Teknisyenleri ve Acil Tıp Teknikerleri günü olarak kutlanmaktadır. Bu önemli günde çeşitli etkinlikler düzenlenerek meslek bilinci geliştirilmektedir. Sağlık bakanlığı ve odalar bir bildiri yayınlayarak meslek çalışanlarının önemli gününü kutlamaktadır. Siz de ATT hediyeleri kategorimizde bulunan hediyelikleri ATT çalışanlarına bu önemli gün için sipariş verebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR