Avukat İçi Renkli Kupa Bardak (B1001-011-RE)

0,00
Fiyat : ₺169,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Avukat İçi Renkli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Avukatlık, hukuk ve yargı sistemine hakim olan, müvekkillerini temsil etmek, onlara danışmanlık yapmak ve hukuki süreçlerde destek olmakla görevli bir meslektir. Avukatlar, adaleti sağlamak, hukukun üstünlüğünü korumak ve toplumun hukuki haklarını savunmak için çalışırlar. Bu özel tasarım kupa bardak, avukat sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneğidir. Üzerinde avukatlıkla ilgili simgelerin bulunduğu bu avukat kupa bardak üzerinde hediye sahibinin adı da yazmaktadır. Müşterilerimiz 5 farklı renk seçeneği arasından tercih yapabilirler. Avukatlara hediye seçenekleri arasında yer alan kişiye özel avukat kupa bardak ile siz de avukat tanıdıklarınız mutlu edin!

 

Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik. Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içecekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir. Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir. Avukat sevdiklerinizin her zaman yanında olacak bu özel tasarım kupa bardak, avukat arkadaşınızın, sevgilinizin, annenizin veya babanızın doğum günü, yeni iş hediyesi veya terfi gibi özel günlerinde de harika bir hediye seçeneği olacaktır. Unutmayın ki, kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır, böylece sevdiklerinizin her zaman hatırlayacağı bir hediye olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR