₺179,99 KDV Dahil
₺329,99 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺429,99 KDV Dahil
₺179,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺229,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺209,99 KDV Dahil
₺209,99 KDV Dahil

Hukukçuya Hediye

 

Son yılların en gözde trend hediyelikleri arasında mesleklere özel hediyelerde hukukçuları unutmadık! Savcılar, hakimler, avukatlar için birbirinden farklı, birbirinden orijinal ve günlük hayatta yanlarından ayırmayacakları kişisel olarak hazırlanmış hediyeleri bulabileceğiniz Hukukçuya Hediye kategorimizde siz de hukukçu sevdikleriniz için yani annenize, babanıza, arkadaşınıza, sevgilinize bir çok hukuk hediye seçenekleri bulabilirsiniz. Eğer kategori sayfamıza giriş yaptıysanız aklınızda tek bir soru vardır demektir: Hukukçuya hediye ne alınır? Meslek hediyeleri konusunda çığır açmış olan HediyeDukkani.com’da siz de hiç zorlanmadan ve vakit kaybetmeden bir çok ürün bulabileceksiniz. Tabi önce avukat mı, savcı mı ya da hakim için mi hediye seçeneğinize karar vermelisiniz. Kararınızı verdikten sonra tek sorun bir çok güzel hediye arasından hangi ürünü seçsem derdi olacaktır! 

 

Hukukçuya alınacak hediyeler arasında çay ve kahve molalarının yegane ürünü olan renk renk kupa bardaklar, sigara içenler için baskılı küllük çeşitleri, ofis veya ev gibi mekanlar için hediye düşünüyorsanız üzerinde isim ve ünvan yazılı şeker mi şeker taş masa dekorları, günlük hayatın olmazsa olmaz aksesuarlarından olan anahtarlıklar, üzerinde isim ve soy-yazan kişiye özel kalem çeşitleri ve kalem setleri, yine isimli olarak hazırlanan usb flash bellek gibi teknolojik ve hukukçulara özel hediyeler yer almaktadır. Tüm bu hediyeleri sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, yılbaşı hediyeleri, mezuniyet hediyesi, doğum günü hediyesi gibi hediye sahibi için anlamlı ve bir o kadar da önemli olan günler için satın alabilirsiniz. Hukukçuya alınabilecek hediyeler arasında eğer mesleği ile uyumlu değil de farklı bir kişisel hediye düşünüyorsanız eğer erkek hukukçuya hediye düşünüyorsanız erkeğe hediye kategorimiz, bayan hukukçuya hediye düşünüyorsanız bayana hediye kategorimizde bulunan ürünlerden de beğendiğiniz ürünler için sipariş verebilirsiniz.

 

Geleceğin avukatları, savcıları veya hakimlerine yani adaletin sağlanmasında baş rolü oynayacak olan bugünün hukuk öğrencisine hediye arıyorsanız kategori sayfamızda bir çok isme özel hediyeden dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğer hediye sahibinin avukat olma gibi bir hedefi var ise avukatlar için tasarlanan ürünlerden seçebilir, eğer hediye sahibi hakim veya savcı olmak istiyorsa da yine bu meslekler için özenle tasarlanmış kişiye özel hediyelerden seçim yapabilirsiniz. Kim üzerinde mesleği ve ismi yazan bir hediyelik eşyaya hayır diyebilir, ya da özenle tasarlanmış ve sadece onun için hazırlanmış bir mezuniyet hediyesine hangi öğrenci hayır diyebilir! Hukuk fakültesi gibi zor ve ihtişamlı bir bölümden mezun olan başarılı öğrenciler için ve yeni mezun öğrenciler siz de mevcut olan ürünlerden bir seçim yapıp hukukçuya mezuniyet hediyesi olarak sipariş verip hediye sahibinin mutluluğuna ortak olun. 

 

Eğer almak istediğiniz hediyelik büroya ve iş yerine uygun olsun diyorsanız  yani örneğin yeni açılan bir hukuk bürosuna hediye arıyorsanız hem dekoratif olma özelliği hem de yaptığı işle ilgili olması tabi ki de ön plana çıkacaktır. İsme özel olarak hazırlanan taş masa dekorlarımız büro ve iş yerleri için özel olarak tasarlanmış hem de kartvizit görevi görecek hukuk bürosu hediyeleri arasındadır. Yine renk renk üzerinde isim yazan kişiye özel meslek kupaları hem büro hem de ev için kullanışlı hediyelerimizin başında gelmektedir. Genelde dekoratif bir hediye yerine kullanışlı bir hediye seçmek isteyenlerin tercih ettiği kupa bardaklarımıza bir diğer alternatifte sigara kullananlar için baskılı kül tablalarımızdır. Bu ürünlerimizin hepsi kesinlikle ofisin ahengini değiştirip ortama sevimli bir hava katacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR