Avukat Arkadaşa Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve (F5021-011KAE2)

5,00
Fiyat : ₺339,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 21 cm genişlik, 21 cm yükseklik. Fotoğraf ölçüleri: 20 cm genişlik, 20 cm yükseklik.
  • Kullanım: Ürün ekleyeceğiniz fotoğraflarla oluşturulacaktır. Çerçeveler güçlü yapışkanla duvara sabitlenir. Yapışkan duvarlarınıza zarar vermez. Yapışkan bölümü bir çok kez kullanılabilmektedir, bu da evinizde uygulayacağınız dekoratif uygulamalara olanak sağlayacaktır. Dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz, çıkartıp tekrar tekrar farklı yerlere yapıştırabilirsiniz.
  • Temizlik Talimatı: Nemli bezle temizlenebilir.
  • Ürünümüz gönderdiğiniz fotoğrafın karikatür haline getirilip tasarıma eklenmesi ile hale gelmektedir.

 

 

Avukat Arkadaşa Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve Hakkında Editörün Görüşleri

 

Avukat arkadaşınıza özel ve anlamlı bir hediye arıyorsanız, Avukat Arkadaşa Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve tam size göre! Bu eğlenceli karikatür tasarımında, bir erkek avukatın bürosunda masasında çalışırken resmedildiği ve masasında adalet terazisi, hukuk kitapları gibi özellikle seçilmiş detaylarla dikkat çekiyor. Avukatlık ofisine hediye arayanlar için hukuk bürolarının duvarlarına renk katacak cinsten bir hediye olan çerçevemizi hediye sahibi avukat çok sevecek!

 

Müşterilerimizin fotoğrafları eklenerek ona özel bir karikatür çizimi ortaya çıkıyor. Bu kişiye özel tasarım, arkadaşınızın mesleği ve kişiliği hakkında birçok ipucu veriyor. Avukat cübbesi giyinmiş bir şekilde, masasındaki kitaplar ve terazi gibi simgelerle, hukukçu kimliğini ortaya koyuyor. Üstelik, müşterilerimizin ekleyeceği fotoğraflarla, bu karikatür tasarımı daha da kişiye özel hale geliyor.

 

Avukat Arkadaşa Hediye Karikatürlü Kare Çerçeve, en özel anıların ve en iyi arkadaşlıkların sembolü olacak. Siz de hemen bu eşsiz hediyeyle, arkadaşınızın yüzünde unutulmaz bir gülümseme oluşturun!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR