Öğretmene Özel Hediye Fotoğraflı Ahşap Stand (F1006-006)

5,00
Fiyat : ₺299,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit

 

 

 

2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: Mini Polaroid Fotoğraf Ölçüsü : 6 cm x 5 cm, Polaroid Fotoğraf Ölçüsü:  11 cm x 9 cm, Ahşap Stand: 30 cm x 2 cm x 2 cm
  • Ürün İçeriği: Ürün 6 adet mini polaroid fotoğraf, 6 adet normal polaroid ölçülerinde fotoğraf ve 1 adet ahşap stand olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Malzeme: 1. Kalite selefonlu fotoğrafı kağıdı kullanılmaktadır ve 1. kalite kayın ağacından yapılmış ahşap stand kullanılmaktadır.
  • Ürün Hazırlanışı: Ahşap stand üzerine yazılan yazı lazer kazıma tekniği ile yapılmaktadır. Yakma tekniği ile yapıldığı için yazıda silinme, solma vb. gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.
  • Gönderim: Siparişiniz özenle hazırlanıp, özel baskılı kraft kutusu ile tarafınıza gönderilmektedir.

 

 

 

Öğretmenler için tasarlanmış kişiye özel hediyelerin en güzeli:  Öğretmene Özel Hediye Fotoğraflı Ahşap Stand 

 

Ahşap üzerine lazer kazıma yöntemi ile mesajınızı yazdırabileceğiniz ve en güzel fotoğrafları ekleyip mükemmel bir hediyeyi dönüştürün! Öğretmene Özel Hediye Fotoğraflı Ahşap Stand tam da sizin için tasarlandı! Minimal tasarımı ve hem fotoğraflı hem de mesajlı olması ile anlamlı bir hediye olan ahşap stand çerçeve ürünü öğretmenlerin hayır diyemeyeceği dekoratif bir hediyelik eşya. Öğretmene doğum günü hediyesi, öğretmene yılbaşı hediyesi, öğretmene öğretmenler günü hediyesi için tercih yapılabilen ürünümüz hem erkek öğretmen için hediye hem de bayan öğretmen için hediye seçeneklerinin en gözdelerinden!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR