₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺119,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %50 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺99,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi
₺119,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %50 İndirimli
₺219,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺279,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺249,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺219,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
₺149,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli

Coğrafya Öğretmenine Hediye

 

Lise ve üniversitede bize yeryüzünün ve insan ilişkilerini öğreten bu önemli dersi anlatan öğretmenlerimiz için ya da coğrafya öğretmeni arkadaşa, coğrafya öğretemene anneye, coğrafya öğretmeni babaya , coğrafya öğretmeni sevgiliye hediye ne olabilir diye kara kara düşünüyorsanız kendi tasarım ekibimiz tarafından özenle hazırlanan coğrafya öğretmenlerine özel hediyeler sayesinde bu sorununuzu kökten çözeceksiniz! Üzerinde Coğrafya öğretmenine özel figürlerle süslü yani dünya haritası, pusula vb. gibi bu branşa özgü figürleriyle dikkat çekici ve bir hayli kullanışlı coğrafya öğretmenine hediye seçenekleri ile siz de tanıdığınız coğrafya öğretmenine inanamayacağı kadar güzel bir hediyelik eşya verebilirsiniz. Her bütçeye uygun hediyelik eşyaları ile ve tasarladığı ürünlerle ön plana çıkana HediyeDukkani.com’da bu önemli mesleğe gönül vermiş tanıdıklarınız için şık hediyeler satın alabilirsiniz! Coğrafya öğretmenine ne hediye alınır diyorsanız anahtarlıktan, kupa bardağa, bardak altlığından, taş masa dekoruna su matarasından duvar saatine bir çok özel tasarım coğrafya öğretmeni hediyeleri ile karşınızdayız!

 

Coğrafya Öğretmenine Alınacak Hediyeler

 

Konusunu canlı çevre ve cansız çevre arasındaki ilişkileri kapsayan coğrafya asıl olarak bu iki grup arasındaki ilişkileri incelemektedir. Cansız çevre taş küre, yer küre ve hava küreden oluşur, canlı çevre ise bitki hayvan ve insanlardan oluşmaktadır. Bu iki çevre arasındaki dolaylı ilişkileri kapsayan coğrafyanın alt konuları jeoformoloji, klamatoloji, biyocoğrafya, hidrocoğrafya, kartografya, yerleşme coğrafyası, nüfus coğrafyası, tarım coğrafyası, ulaşım coğrafyası gibi konulardan oluşmaktadır.  Bu karmaşık ve günlük hayatımızın için bir o kadar da önemli bir yere sahip coğrafya dersini bize anlatan ve bu konularda bilinçlenmemizi sağlayan öğretmenler için branşlarına uygun çok güzel hediyeler hazırladık! Meslekleriyle bağlarını arttıracak olan bu hediyeler sayesinde onlara ne kadar değer verdiğinizi küçük bir hediyelik ile gösterebilirsiniz. Erkek öğretmene alınabilecek hediyeler arasında ya da bayan öğretmene alınabilecek hediyeler arasında coğrafya öğretmenine hediye kupa bardak, coğrafya öğretmenine hediye anahtarlık modelleri, coğrafya öğretmenine hediye taş masa dekorları, coğrafya öğretmenine hediye bardak altlıkları gibi günlük hayatın her anında kullanabilecekleri ve hem meslek hem de isimlerine özel olarak hazırlanan hediyeler mevcuttur. 

 

Coğrafya öğretmenine özel hediyeler arasında coğrafya öğretmenine kupa bardaklarımız üzerinde siyah ve kırmızı renk tasarımlarla süslenmiş mavi, kırmızı, sarı, yeşil, beyaz ve siyah gibi 6 adet renk seçeneğinden istediğiniz rengi seçip ek bir ücret ödemeden yani 24.99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Pusula, dünya haritası gibi coğrafya itemleriyle süslü olan bu ürün hem öğretmenizin çalışma masasından hem de evinde yanından ayırmayacağı çay ve kahve molalarının vazgeçilmezi olacaktır. Ürün sayfasında gidip kişiselleştir kısmından kişiye özel hale getireceğiniz yani üzerine yazılacak ismi belirleyebileceğinizi hatırlatalım. Coğrafya öğretmenine su mataralarımıza gelecek olursak günlük hayatta su tüketmenin ne kadar önemli olduğunu ne kadar söylesek azdır. Armağan sahibinin su içmesini teşvik edecek ve bir o kadar da sevimli bu ürün beyaz arka plan üzerine yine coğrafya öğretmenine özgü tasarım ve isim yazılı olması ile dikkat çekiyor. Bu ikinin ürüne ek olarak coğrafya öğretmenine anahtarlıklarımız, coğrafya öğretmenine taş masa dekorlarımız ve coğrafya öğretmenine bardak altlıklarımız gibi ürünlerin de mevcut olduğunu hatırlatalım. Coğrafya Öğretmenine hediye kategorimizde tüm bu ürünlere ulaşabilir ve HediyeDukkani.com güvencesi ile sipariş oluşturabilirsiniz. Coğrafya öğretmenine öğretmenler günü hediyesi, coğrafya öğretmenine anneler günü hediyesi, coğrafya öğretmenine babalar günü hediyesi, coğrafya öğretmenine sevgililer günü hediyesi gibi tüm özel günler için web sitemizde bulunan ürünleri sipariş oluşturabileceğinizi hatırlatalım! Coğrafya öğretmenine öğretmenler günü hediyesi için için de detaylı olarak tasarlanmış öğretmenler günü hediye seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR