Kadın Öğretmene Hediye Karikatürlü Beyaz Kupa Bardak (B1001-903KA-BE)

5,00
Fiyat : ₺219,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
Çok Satan 🔥
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Kadın Öğretmene Hediye Karikatürlü Beyaz Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Kadın öğretmenlere hem mesleği ile uyumlu, hem de ilginç bir hediye arıyorsanız üzerinde isim yazılı bayan öğretmene hediye karikatürlü kupa bardağa bayılacaksınız! Gönderdiğiniz fotoğrafın grafik tasarımcılarımız tarafından karikatür haline getirilip, ardından da bu çizim üzerine yerleştirildiği bu çok ilginç hediyemiz kişiye özel olması ile de dikkat çekiyor. Hem karikatürlü, hem isim yazılı, hem de kadın öğretmene özel! Öğretmenler gününün yaklaşmasıyla başlayan hediye arayışınız artık son buluyor. Kadın Öğretmene Hediye Karikatürlü Beyaz Kupa Bardak öğretmene doğum günü hediyesi, öğretmene yılbaşı hediyesi için ya da yeni öğretmene mezuniyet hediyesi gibi özel günler için tercih edilebilir. Aynı zamanda bu isme özel kupa hediyesini öğretmen anneye, öğretmen sevgiliye, öğretmen ablaya, öğretmen kız kardeşe, öğretmen arkadaşa yani tüm kadın öğretmenlere tüm özel günlerde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR