₺449,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺499,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
₺499,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺499,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺499,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺269,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
2024 🎄
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺269,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
2. Ürün %30 İndirimli
₺389,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Çok Satan 🔥
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
Yeni Ürün
2. Ürün %10 İndirimli
₺209,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
2. Ürün %30 İndirimli
Editörün Önerisi

Erkeğe Yılbaşı Hediyesi

 

Yılbaşının yaklaşmasıyla her sene olduğu gibi bu senede herkes gibi siz de tatlı bir telaşın içerisine girdiyseniz ve erkeklere yılbaşı hediyesi arıyorsanız bunlara ek olarak bu hediye sahibi sizin için değerli biri ise kategori sayfamızda bulunan erkeğe yılbaşı hediyesi seçenekleri ile değer verdiğiniz bu erkek için en güzel yılbaşı hediyesini bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Kişiye özel, isim yazılı, fotoğraf baskılı, anlamlı, dekoratif yüzlerce hediye ile bu özel gününüzde de HediyeDukkani.com olarak yanınızdayız!

 

Erkekler için standart, sığ fikirlerle oluşturulmuş hediyeler yerine kreatif hiç bir yerde olmayan özel tasarıma sahip ürünler, erkekler için yılbaşı hediyesi arayanların ortak teması! Yılbaşı hediyesi erkek için alınacaksa genelde kravat, kol düğmesi vb. -her mağazada bulunabilecek- klişe hediyeler yerine modern tasarıma sahip, kreatif düşüncelerle oluşturulmuş yani kısacası hediye sahibi erkeği özel hissettirecek olmalı mottosu ile bu yılbaşında da sizler için bir çok yeni ürün listeledik! 

Kişiye özel hediyeler konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla her özel günde olduğu gibi yılbaşı için bir çok kreatif ürün geliştiren Hediye Dükkanı bu yılbaşında da erkeklere özel isim yazılı, armalı, fotoğraf baskılı, kullanışlı, özel tasarım ve modern çizgilere sahip yenilikçi bir çok hediye ile yanınızda! Erkeklere yılbaşı hediyesi için kategori sayfamız olduğu yine Hediyedukkani.com'da yılbaşı hediyeleri kadın kategorisi de mevcuttur.

 

Erkeğe Yılbaşı Hediye Fikirleri

 

 • Erkeğe Yılbaşı Hediyesi Karikatürlü Kupa Bardak
 • Kişiye Özel İsim Yazılı İkili Rakı Bardağı
 • Mermer Tasarım Gold Baş Harfli Çakmak
 • Kişiye Özel Hediye Kapaklı Küllük
 • Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Termos Bardak
 • Erkeğe Ofis Hediyesi Fotoğraflı Masaüstü İsimlik
 • Erkeklere Özel İsim Yazılı Ahşap Altlıklı Türk Kahvesi Fincanı
 • Yılbaşı Konsept Tasarımlı İsme Özel Mouse Pad
 • Kişiye Özel Ahşap Standlı Fotoğraflı Masaüstü Takvim
 • Kişiye Özel Küçük Yılbaşı Hediyesi İsimli Anahtarlık
 • Yeni Yıla Özel Yılbaşı Hediyesi İsimli Çakmak
 • Kişiye Özel Harfli ve İsimli İkili Bira Bardağı

 

Erkek İçin Yılbaşı Hediyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Yılbaşı hediyesi erkek için alınıyorsa dikkat etmeniz gereken ve seçerken kontrol etmeniz gereken bir çok faktör vardır. Hediye sahibinin kim olduğu bizce bu soruların en başında geliyor! Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi, babaya yılbaşı hediyesi, erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi, erkek çocuklara yılbaşı hediyesi, kocaya yılbaşı hediyesi gibi alt kategorilere ayırarak daha detaylı incelemek daha doğru olacaktır. Bu detayın haricinde seçeceğiniz hediyenin temasına karar vermelisiniz. Örneğin erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi alacaksanız seçeceğiniz hediyenin çiftlere özel ya da fotoğraflı veya mesajlı olması daha anlamlı olacaktır. Ofis arkadaşınıza yılbaşı hediyesi seçerken ise daha kullanışlı olmasına da dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Yine babanız için yılbaşı hediyesi arıyorsanız baba evlat ilişkisini de biraz da olsa vurgulamanız seçtiğiniz hediyeyi daha anlamlı bir yılbaşı hediyesi haline getirecektir.

 

Bu detayın haricinde dikkat etmemiz gereken ikinci detay ise erkeklerin kullanışlı hediyeleri daha çok benimsediği! Yapılan araştırmalarda erkeklerin günlük hayatta kullanabildikleri hediyeler ile daha fazla mutlu olduğudur. Bu açıdan da olaya baktığımız zaman en az tasarım kadar da ürünün ne olduğunu yani faydasının da olması gerektiğini unutmayalım! Bunlara örnek olarak ise anahtarlık, kupa bardak, kahve fincanı, duvar saati gibi işlevsel ürünlere yönelmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.

 

 

Erkeğe Alınacak Yılbaşı Hediyesi Seçenekleri Nelerdir?

 

Erkeklere alınabilecek yılbaşı hediyeleri arasında, bu sene çok popüler olan karikatürlü kupa bardaklarımız artık yılbaşına özel olarak tasarlandı. Noel baba tasarımlı, başında yılbaşı şapkası olan, çam ağacı figürlü bir çok tasarıma sahip yılbaşı karikatürlü kupa bardaklarımız christmas temalı olması ile çok beğeniliyor. Babaya, dedeye, abiye, erkek patrona, erkek arkadaşa, erkek sevgiliye, erkek iş arkadaşına gibi bir çok farklı karakter için hazırlanmış karikatürlü hediyeler tarafımıza gönderdiğiniz fotoğrafların karikatür haline getirilip yılbaşı tasarımları ile birleştirilmesi ile ortaya çıkıyor ve çok beğeniliyor! Standart hediyelerden sıkılanlar, sürekli farklı hediye arayışı içerisinde olanlara tavsiyemiz bu eğlenceli ve komik kupa bardaklar!

 

Teknoloji Tutkunu erkeklere alabileceğiniz yeni yıl temalı mouse pad tasarımlarımızın üzerinde isim yazması ve geyik, yılbaşı ağacı, kar tanesi gibi yılbaşına uygun olarak tasarlanmış olması da ilgi alanı teknoloji olan erkeklere verilebilecek kişiye özel yılbaşı hediyeleri arasında yer alıyor. Kullanışlı formu ve üzerindeki kırmızı renkteki yılbaşı temalı tasarımları ile bilgisayar tutkunu erkeklerin hayır diyemeyeceği bir yılbaşı hediyesi!

 

Bir sonraki erkeklere yılbaşı hediye önerisi erkeklerin olmazsa olmaz aksesuarlarından olan çakmaklar, üstelik yılbaşına özel! Üzerinde ren geyiği, kar tanesi, noel baba vb. bir çok farklı tasarıma sahip yılbaşı çakmaklarımız üstelik belirttiğiniz isim yazılı olarak hazırlanıp tarafınıza gönderiliyor. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi, babaya yılbaşı hediyesi olarak bu çakmaklarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Yılbaşı için yine en çok satılan ve popüler olan ürünlerimizden biri olan termos bardaklarımız kış aylarının vazgeçilmez hediyesi olarak karşımıza çıkıyor! Çelik yapısı ve kişiye özel oluşu ile evde, iş yerinde, arabada kullanıma uygundur. 350 ml hacime sahip kişiye özel çelik termos bardaklarımız bir çok arkaplana sahip modern tasarımlı yenilikçi şekli mevcuttur.

 

Yılbaşı sofralarının olmazsa olmazları arasında yer alan kadehler ve içki bardakları yine erkeklere yılbaşında alınabilecek hediyeler arasında yer alıyor! Özel yazı fontu ile yazılmış rakı kadehleri, kişiye özel bira bardakları yine erkeklerin hayır diyemeyeceği arasında... Yılbaşı sofrasında hediye sahibine yapılacak bu sürpriz emin olun onu çok mutlu edecektir! Yılbaşına özel rakı kadehleri ve bira bardaklarının da yılbaşına özel karikatürlü olanlarının da kategori sayfamızda yer aldığını belirtmeden geçmeyelim.

 

Yine erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan kol düğmeleri bu yılbaşında da vazgeçilmezler arasında! Kadın figürlü tasarım, iskambil kağıt tasarım, vespa tasarım kol düğmesi, dolar tasarım kol düğmesi gibi erkeklerin beğeneceği bir çok tasarıma sahip kol düğmesini yine kategori sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Araba tutkunu erkeklere hediye önerimiz ise üzerinde araç plakası ve isim soyisim yazılı kişiye özel plaka anahtarlık! 3cm x 6 cm ölçülerinde ahşap malzeme üzerine sublimasyon baskı yapılarak hazırlanan bu ürün, fiyatı ile de uygun yılbaşı hediyeleri arasında yerini alıyor!

 

Bir diğer hediye önerimiz ise yılın en iyileri oscar ödülü! Üzerine istediğiniz yazı ve isim-soyisimi yazdırabileceğiniz her dönemin güzel hediyelerinden biri olan kişiye özel oscar ödülleri yine erkeklere esprili yılbaşı hediyesi almak isteyenler için güzel bir seçim! Üzerine yazdırabileceğiniz örneğin "Dünyanın en iyi abisi" ve altında yazan isim soyisim ile 2022 yılını geride bırakırken hediye sahibini mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

 

S: Yılbaşında Erkeğe Ne Hediye Alınır?

C: Erkeklere yılbaşı hediyesi olarak yılbaşı temalı karikatürlü kupa bardaklar, kol düğmeleri, erkeklere özel yeni yıl anahtarlıkları, isim yazılı çelik termos bardaklar, karikatürlü duvar saatlerini önerebiliriz.

 

S: Erkeğe Kişiye Özel Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

C: HediyeDukkani.com olarak listelediğimiz hediyelerin tümü kişiye özeldir. Bu ürünlerden bazıları; kişiye özel duvar saatleri, kişiye özel masa dekorları, Kişiye özel çay fincanları, Kişiye özel çakmaklar, kişiye özel masa isimlikleri, kişiye özel anahtarlıklar, kişiye özel kalemlikler....

 

S: Erkeklere Ucuz Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

C: Erkekler için uygun fiyatlı yılbaşı hediyesi arayışınız var ise kategori sayfamızda her bütçeye uygun en kaliteli hediyeleri bulabilirsiniz. Bunlara örnek olarak 20 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan anahtarlıklar, 30 TL'ye satışa sunduğumuz metal malzemeden yapılmış isim yazılı kitap ayraçları, 49.99 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş kitap ayraçlarını söyleyebiliriz. Tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit avantajı ile HediyeDukkani.com güvencesi ile satın alabilieceğinizi hatırlatmak isteriz! Yılbaşına özel tüm ucuz yılbaşı hediyelerine ucuz yılbaşı hediyeleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 

S: Erkekler İçin İlginç Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

C: Erkekler için ilginç yani farklı bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız kesinlikle önereceğimiz ürünler karikatür temalı yılbaşı hediyeleri olacaktır. Kupa bardak, duvar saati, çay fincanı, anahtarlık, masa dekoru gibi bir çok farklı ürün grubunda bu modelleri bulabilirsiniz. 

 

S: Kocaya Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

C: Eşiniz yani kocanız için yılbaşı hediyesi önerileri yine çiftler için hazırladığımız karikatür temalı hediyeler olacaktır. Hem kadın karikatürlü, hem de erkek karikatürlü çiftin bir araya gelerek oluşturualan karikatürlü hediyelerinden eşlere ise duvar saatini önerebiliriz. 

 

S: Erkek Öğretmene Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

C: Erkek öğretmenler için ise yine öğretmene yılbaşı hediyesi karikatür temalı ürünler eğlenceli bir seçim olacaktır. Bu ürünün hem kadın hem de erkek olarak satışa sunulduğunu da hatırlatalım.

 

 

S: Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

C: Erkek arkadaşınız için ise daha anlamlı yılbaşı hediyeleri seçebilirsiniz. Instabook anı defteri, 10 fotoğraflı kupa bardak, sevgiliye hediye ahşap albüm gibi seçenekler sizin için uygun olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR