Hemşireye Yeni İş Hediyesi Karikatürlü Masaüstü İsimlik (A7010-073KAK1)

0,00
Fiyat : ₺389,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 15 cm genişlik, 7,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Masa isimliği doğal taş malzemeden üretilmektedir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlemeniz tavsiye edilir.

Not: Ürün doğal taş malzemeden üretilmektedir, bu yüzden tamamen pürüzsüz değildir ve doğallığını korumaktadır.

 

 

Hemşireye Yeni İş Hediyesi Karikatürlü Masaüstü İsimlik Hakkında Editörün Görüşleri

 

Hemşirelerin özel günlerinde veya yeni işe başladıklarında onlara verebileceğiniz harika bir hediye var! Hemşirelere özel tasarlanmış Karikatürlü Masaüstü İsimlik, mesleklerinin önemine vurgu yapacak ve onların çalışma ortamlarına keyif katacak. 7.5 cm x 20 cm boyutlarındaki doğal taş malzemeden üretilen bu masaüstü isimlik, sağ tarafında beyaz önlük giymiş bir hemşire karikatürü ile tasarlanmıştır. Hemşire karikatürü yanında tuttuğu stetoskop ve serumlu iğneyle, mesleki özelliklerine dikkat çekmektedir. Ürün, masa veya çalışma masası üzerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hemşirelere özel tasarlanmış bu isimlik, onların çalışma ortamlarında hoş bir görüntü sağlayacak ve aynı zamanda onların isimlerini veya görevlerini belirtmelerine de yardımcı olacaktır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu isimlik, dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır.

 

Hemşirelere özel olarak tasarlanan bu harika masaüstü isimlik, hemşirelerin çalışma alanlarında kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak ve onları motive edecektir. Kendi işyerinde veya ofiste kullanabileceğiniz bu özel hediyeyi kaçırmayın!

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR