Anneye Hediye Pembe Mermer Tasarım İsimli Çakmak (A1152-008)

0,00
Fiyat : ₺349,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 4,5 cm genişlik, 8 cm yükseklik.
  • Kullanım: Kargo ile gönderimi sağlanırken sorun yaratmaması nedeniyle çakmağın gazı tam dolu bir şekilde gönderilmemektedir. Kullanmadan önce lütfen çakmak gazı doldurunuz. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bir bezle temizlenmesi önerilir.

Not: Çakmağın ön yüzünde baskı arka yüzünde ayna vardır.

 

 

Anneye Hediye Pembe Mermer Tasarım İsimli Çakmak Hakkında Editörün Görüşleri

 

El yazısı fontu ile özel olarak tasarlanan "Anneye Hediye Pembe Mermer Tasarım İsimli Çakmak", sevdiklerinize verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği sunuyor. Metal çakmağın üzerine uygulanan özel baskı, pembe mermer desenli arka planı ile modern bir tasarım sunuyor. Annenizin ismini özenle yazdırdığınız bu çakmak, günlük hayatta kolaylıkla kullanabileceği ve ona özel bir anlam katacağı bir hediye olacaktır. Ürün ölçüleri 4,5 cm genişlik ve 8 cm yükseklikte olan bu çakmak, kargo ile gönderimi sağlanırken sorun yaratmaması için gazı tam dolu bir şekilde gönderilmemektedir. Bu nedenle kullanmadan önce lütfen çakmak gazını doldurmanız gerekmektedir. Ürün üzerindeki baskı sert ve keskin cisimlerden uzak tutulmalıdır. Ayrıca asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir. Kişiye özel ürünler arasında hala çok popüler olan çakmakların modern tasarımlarla buluşması ile özel günlerin en çok tercih edilen hediyeleri oluyor.

 

Bu özel çakmağı temizlemek için nemli bir bez kullanmanızı öneririz. Baskıların uzun ömürlü olması için kimyasal temizleyiciler veya aşındırıcı malzemeler kullanmaktan kaçınmanız önemlidir. Ön yüzünde pembe mermer desenli baskı ve annenizin ismi yer alan bu özel çakmağın arka yüzünde ise bir ayna bulunmaktadır. Bu özelliği ile her zaman yanında taşıyabileceği, hem işlevsel hem de kişiye özel bir hediye seçeneği sunmaktadır. Anneler gününde anneme ne alabilirim diyenler bu ürünü kaçırmasın!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR