Yeni Anneye İlk Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Puzzle (A1031-231)

5,00
Fiyat : ₺239,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 27 cm genişlik, 21 cm yükseklik.
  • Kullanım: Arkasında ayağı mevcuttur, dik pozisyonda durabilir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlemeniz tavsiye edilir.

 

 

Yeni Anneye İlk Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Puzzle Hakkında Editörün Görüşleri

 

Yeni annelere ilk Anneler Günü için özel bir hediye arıyorsanız, Yeni Anneye ilk Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Puzzle tam size göre! Bu puzzle, içerisinde anne ve bebeğinizin birlikte olduğu bir fotoğraf kullanılarak hazırlanan dikdörtgen şeklinde bir puzzledır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu puzzle, fotoğrafın yüksek çözünürlüklü olarak basılması sayesinde çok net ve canlı renklerle hazırlanır. Fotoğraf, puzzle üzerine bir kolaj olarak yerleştirilir ve puzzleın her bir parçasında farklı bir kısmı yer alır. En güzel anneler günü hediyeleri arasında bu ürünümüze en güzel fotoğraflar baskı yapılarak çok özel ve anlamlı bir hatıralık hediyeye dönüşüyor!

 

Bu puzzle, yeni annenizin ilk Anneler Günü için çok özel bir hediye olabilir. Annenizin ve bebeğinizin birlikte olduğu bu anıyı puzzle şeklinde hazırlayarak, ona bu özel günde unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu hediye, annenizin evinin en güzel köşelerinde yer alarak hatıralarınızı canlı tutmanıza da yardımcı olur. Fotoğraflı Puzzle, yılın herhangi bir döneminde yeni annelere hediye olarak verilebilecek harika bir seçenektir. Kendi fotoğraflarınızı kullanarak özelleştirebileceğiniz bu puzzle, ona özel bir anı olarak kalacak ve evinin en güzel köşesinde yerini alacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR