Yakın Arkadaşa Hediye Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak (B1001-231-SH)

0,00
Fiyat : ₺229,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Kupa bardağa sıcak sıvı koyulduğunda rengi değişir, beyaz olur ve baskıyı gösterir. Diğer durumlarda siyahtır ve baskı görünmez. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Yakın Arkadaşa Hediye Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Yakın Arkadaşa Hediye Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak, özel günler için harika bir hediye seçeneğidir. Bu porselen kupa bardak soğukken siyah renkte görünür, ancak sıcak bir sıvı içine konulduğunda baskı ortaya çıkar ve beyaz rengi alır. Müşterilerimizin gönderdiği fotoğraf üzerine yapılan baskı sayesinde, özel anılarınızı her yudumda hatırlayabilirsiniz. Ürün ölçüleri 8 cm çap, 9,5 cm yüksekliktedir ve çay, kahve ve soğuk içecekler için uygundur. Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Kupa bardağa sıcak bir içecek konulduğunda rengi değişir ve baskı ortaya çıkar. Diğer durumlarda siyah renkte görünür ve baskı görünmez. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir. Arkadaşıma hediye ne alabilirim diyenler bu anlam dolu kupa bardağı kaçırmasın!

 

Bu özel kupa bardak, yakın arkadaşınızın doğum günü, yılbaşı, yıldönümü, mezuniyet veya teşekkür gibi özel günler için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Ürünün her iki tarafına da baskı yapılabilmektedir ve baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilmektedir. Sıcak içeceğinizin yanında keyifli anılarınızı da paylaşın ve sevdiklerinize özel bir hediye verin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR