Teyzeye Hediye Google Tasarım Esprili Beyaz Kupa Bardak (B1001-648-BE)

5,00
Fiyat : ₺179,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Teyzeye Hediye Google Tasarım Esprili Beyaz Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

 

Teyzeniz, ailenizin önemli bir üyesidir ve hayatınızda özel bir yere sahiptir. Onun annenizin kardeşi olması, sizin için özel bir bağ oluşturur. Bu nedenle, ona hediye vermek, sevginizi ve saygınızı ifade etmenin güzel bir yoludur. Teyze, size sevgi ve destek sunan bir aile üyesidir. Onunla geçirdiğiniz zamanlar, anılarınız ve paylaşımlarınız arasında bir bağ oluşur. Hediye almak, ona olan minnettarlığınızı gösterir ve onunla olan ilişkinizi güçlendirir.

 

 

Teyzeye Hediye Google Tasarım Esprili Beyaz Kupa Bardak, oldukça eğlenceli bir ürün gibi görünüyor! Bir tarafında Google ekranı ve arama çubuğunda "Dünyanın En İyi Teyzesi" yazılı, altında ise hediye sahibi teyzenizin adı yer alıyor. Bu, hediye sahibine özel ve kişisel bir dokunuş sağlıyor. Arka tarafında ise gönderdiğiniz fotoğraf baskı yapılıyor. Teyzeye doğum günü hediyesi, teyzeye yılbaşı hediyesi, teyzeye anneler günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz bu fotoğraflı ve eğlenceli kupa bardağı teyzeniz çok sevecek! Bu tür bir hediye, teyzenize özel ve düşünceli bir jest olacaktır. Hem eğlenceli bir tasarıma sahip olması hem de kişiselleştirilebilir olması, onun için özel bir anlam taşıyacağını gösterir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR