Pilota Hediye

 

Pilota Hediye arıyorsanız ancak aradığınız hediyeyi bulamadınız mı ya da bulduğunuz hediyeler çok mu sıradan? Ya da kolay kolay beğenmeyen bir pilot tanıdığınıza hediyelik arıyorsanız ancak beğenmemesinden mi korkuyorsunuz? Bu sorularınızın cevabı evet ise pilota hediye kategorimizde bulunan hediyeler sayesinde bu kuşkularınızın hepsini bir kenara bırakın ve web sitemizde bulunan birbirinden güzel pilot hediyelerinden hangisini alsam diye düşünmeye başlayın. Çünkü kategorimizde bulunan sadece pilot için hediye seçenekleri kişiye özel hediyeler ve pilotların mesleği ile ilgili yani uçak vs. gibi detaylarla süslenmiş bu hediyelere odaklanmanızı öneririz. Pilot arkadaşa, pilot anneye, pilot babaya, pilot eşe veya pilot sevgiliye hediye vermeyi düşünenler için biçilmiş kaftan olan kategori sayfamızda siz de sevdikleriniz için ve meslekleri için en güzel hediyeyi bulacaksınız! Pilota doğum günü hediyeleri, pilota yılbaşı hediyeleri, pilota babalar günü hediyeleri, pilota anneler günü hediyeleri, pilota yılbaşı hediyeleri, pilot sevgiliye hediye sevgililer günü hediyeleri gibi tüm özel günler için pilot tanıdıklarınıza alacağınız hediyelerle karşınızdayız! Üstelik kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için beğendiğiniz hediyeyi kapınıza kadar getiriyor ve ücretini de paketimizi teslim ederken tahsilat ediyoruz. Kapıda ödemenin dışında havale/eft ve kredi kartı seçenekleri ile de ödeme yapabileceğiniz web sitemizde sevdikleriniz için hediye seçerken hangisini alsam diyerek zorlanacaksınız!

 

Pilotlara Özel Hediyeler

 

Kategori sayfamızda bulunan kişiye özel pilot hediyeleri sayesinde tüm pilot tanıdıklarınıza eşsiz sürprizler hazırlayabilirsiniz. HediyeDukkani.com olarak uzmanlaştığımız isme özel hediyeler ile Herkes için sloganıyla çıktığımız bu yola pilotları da unutmadık! Pilota ne hediye alınır diyorsanız Pilotlara özel hediyeler arasında pilota hediye kupa bardaklar, pilota hediye anahtarlıklar, pilota hediye kül tablaları, pilota hediye su mataraları, pilota hediye bardak altlıkları, pilota hediye kol düğmeleri ve pilota hediye taş masa dekorları mevcuttur. Bu ürünlerin hepsi pilotlar için özel olarak tasarımlar içermektedir. Örneğin kupa bardağımızın üzerindeki desen pilot ve pilot kaskı temalı ve şirin mi şirin minik uçak temalı ürünlerimiz eminiz ki tüm pilotların kendini özel hissetmesini sağlayacak. Günlük hayatta en çok kullanılan ürünleri müşterilerine sunan web sitemiz, bünyesinde barındırdığı ürünlerle sadece hediye vermek değil aynı zamanda günlük hayatta sürekli kullandığı yani bir ihtiyacını kapatan ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Örneğin 500 mL hacimli su mataramız sürekli seyahat eden pilotlarımızın el çantalarında yerini alacaktır. Üzerinde ismi ve mesleğinin yazması ise güzel ve şık bir detay olacaktır. Pilot sevgiliye hediye olarak ta düşünebileceğiniz pilota su mataramız en çok tercih edilen hediyeler arasındadır.

 

26 Nisan Dünya Pilotlar Günü İçin Hediye

 

Türkiye’nin ilk pilotu olan olan Feza Evrensev’in topraklarımızda gerçekleştirdiği ilk uçuş tarihi olan 26 Nisan Tüm Türkiye’de 17 yıldır Türkiye Pilotlar Günü olarak kutlanmaktaydı. 2013 tarihinden itibaren ise Dünya Pilotlar Günü olarak tüm dünyada çeşitli etkinlikler ile kutlanmaktadır. Bu önemli günde siz de pilot arkadaşınız, pilot sevgilinizin, pilot babanızın, pilot annenizin ya da pilot eşinizin bu mutlu gününde onlara ve mesleklerine ne kadar değer verdiklerini göstermek istiyorsanız HediyeDukkani.com’da bulunan pilotlara özel hediyeler sayesinde küçük te olsa bir hediye vererek onların bu özel gününü kutlayabilirsiniz! Web sitemizde bulunan tüm ürünleri tüm pilot tanıdıklarınıza ya da pilot sevgiliye hediye olarak düşünebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR